<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2


Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 285.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-11 Plass : 5-4-11

1 2017: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2016: -13 -4 -2 -2 -1 -135 000
Hovs Viktor 1609 1 Plass 199 700
5 år BRUN V v.Alm Viktor O. Østre Bjerke Travbane 0 28/9 - 07 / 9 2100 32,5a 92
e. Hovsrosa v. Spang Best J. Eilertsen Bjerke Travbane 1 17/9 - 01 / 2 2100 27,9a 19
Tore Martinsen /Åsvang O. Østre Biri Travbane 3 09/9 - 05 / 2 2100 27,1a 92
B. Steinseth Tore Martinsen B. Steinseth Momarken Travbane 5 06/8 - 04 / 8 2640 29,7 361
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj M. Gundersen Biri Travbane 0 30/7 - 05 / 3 2100 29,1a 52
2 2017: -6 -0 -1 -0 -1 -14 000 2016: -8 -2 -0 -2 -2 -58 000
Fryd og Gammen 2 Plass 246 000
10 år MØRKBR HP v.Elding P. Midtfjeld Biri Travbane 1 14/10 - 02 / 3 2100 28,3a 61
e. Viljefryd v. Dublan P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 05/10 - 07 / 4 2140 27,6 85
Reidun Bøhn /Slitu P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 28/9 - 07 / 3 2100 28,0ag 219
P. Midtfjeld Reidun Bøhn E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 14/9 - 03 / 8 2100 30,3ag 151
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 30/8 - 01 / 1 2140 29,1a 43
3 2017: -16 -1 -2 -0 -5 -42 000 2016: -23 -2 -4 -2 -7 -134 500
Haugs Tornado 3 Plass 302 000
7 år HUSKBRUN V v.Haugs Gutten O. Østre Momarken Travbane 2 09/10 - 07 / 4 1640 26,9a 45
e. Breens Hedda v. Rigel Jo E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/9 - 07 / 10 2100 28,6a 197
Thor-Egil Haugen-Gro A. Værås Haugen E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 11/9 - 01 / 5 1640 26,8 41
O. Østre Thor-Egil Haugen E. Høitomt Drammen Travbane 5 28/8 - 05 / 2 1700 27,9 142
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane - 09/7 - 04 / 14 2120 dg 542
4 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 4 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber G. Austevoll Drammen Travbane 3 20/10 - 04 / 12 1700 27,9a 151
e. Eira v. Hof Lundin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 07/10 - 01 / 6 2100 27,0a 422
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/9 - 04 / 4 2100 29,2a 180
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 14/9 - 03 / 9 2100 29,1a 114
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Kvasnes Drammen Travbane 2 28/8 - 05 / 1 1700 27,6 221
5 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -35 793 2018: -17 -1 -2 -1 -4 -91 973
Tysvær Loke 5 Plass 700 766
8 år SVART H v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 22/10 - 08 / 15 2200 25,3 g 17
e. Imola v. Ilmin G. Flåten Drammen Travbane 1 10/9 - 11 / 1 2100 26,0 29
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Drammen Travbane 4 20/8 - 09 / 1 2900 26,7 85
E. Høitomt Pål Kristiansen (A) G. Flåten Drammen Travbane 3 08/8 - 03 / 1 2900 27,4 g 137
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 09 / 14 2120 27,1 64
6 2017: -8 -1 -0 -1 -4 -32 000 2016: -17 -3 -2 -2 -6 -89 000
Flammen Fortuna 6 Plass 239 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin J. Undem Sørlandets Travpark 2 16/10 - 03 / 7 1609 26,9a 21
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* J. Undem Klosterskogen Travbane 1 06/10 - 06 / 8 1700 26,8a 56
Sigbjørn Baann /Sannidal E. Høitomt Momarken Travbane 5 27/9 - 05 / 10 1640 28,0a 32
J. Undem Sigbjørn Baann J. Undem Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 05 / 5 1700 25,6a 83
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek E. Høitomt Momarken Travbane 1 16/8 - 04 / 1 1640 27,4a 18
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -14 000
Aaby Knekten 7 Plass 314 500
14 år MØRKBR V v.Kos Knekten V. Hop Jarlsberg Travbane 6 07/10 - 01 / 7 2100 27,3a 353
e. Aaby Lina v. Auvin (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 01 / 5 2100 28,9a 295
Per Ingar Lybekk-Inger Synnøve Lybekk V. Hop Drammen Travbane 0 28/8 - 05 / 13 1720 27,9 478
V. Hop Per Ingar Lybekk E. Jensen Klosterskogen Travbane 6 11/8 - 03 / 2 1700 29,3 188
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 04 / 9 2120 27,2 698
8 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -17 -2 -1 -2 -5 -85 248
Stumne Ronja 8 Plass 234 248
8 år SVART HP v.Moe Odin B. Steinseth Momarken Travbane 0 09/10 - 07 / 3 1640 31,8a 228
e. Stumne Saga v. Spang Best G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/3 - 03 / 10 1609 29,4a 626
Stall Kruttlappen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/2 - 08 / 12 1609 33,3a 165
K. Brenden Line Torp N. Westerholm Romme 4 27/12 - 01 / 11 1640 28,7a 97
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko B. Steinseth Momarken Travbane 0 22/12 - 05 / 6 1640 31,3 572
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -4 -15 000
Skauge Faks 9 Plass 334 000
13 år BRUN V v.Bokli Eld L. Kolle Drammen Travbane 2 20/10 - 04 / 9 1700 27,9a 60
e. Dalby Tussa v. Hvatt Djerven A. Rasmussen Bjerke Travbane 4 05/10 - 05 / 14 2180 28,3 265
Randi Hotvedt-Tor Gunnar Hotvedt E. Knutsen Jarlsberg Travbane 2 19/9 - 01 / 9 2100 26,5a 380
E. Knutsen Randi Hotvedt B. Lea Drammen Travbane 4 10/9 - 01 / 9 2120 28,9 391
Rød m/svart reklame A. Rasmussen Drammen Travbane 4 28/8 - 02 / 8 2120 29,1 201
10 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skar Lotta 10 Plass 260 500
10 år BRUN HP v.Lome Elden G. Gundersen Bjerke Travbane 6 05/10 - 07 / 9 2160 27,5 42
e. Hofton Pila v. Kos Knekten G. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 05 / 15 2140 26,0 101
Aina Skar-Geir Aga S. Løvvold Drammen Travbane - 28/8 - 02 / 12 2120 dg 25
G. Gundersen Aina Skar G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 19/8 - 01 / 6 2120 25,6 133
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 4 06/8 - 06 / 6 2160 29,4 96
11 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -13 -1 -3 -0 -3 -56 500
Stjerne Kvikken 11 Plass 337 500
11 år SVART V v.Åkre Lurifax* (S) L. Kolle Momarken Travbane 3 09/10 - 07 / 5 1640 27,1a 69
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen L. Kolle Bjerke Travbane 0 28/9 - 07 / 11 2100 29,3a 109
Toril Herheim-Kjell Jostein Herheim V. Hop Bjerke Travbane 2 31/8 - 04 / 3 2140 26,4 583
L. Kolle Knut Haakenstad (T) H. Kolle Drammen Travbane 0 28/8 - 02 / 7 2120 32,1 g 179
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl H. Kolle Klosterskogen Travbane 9 11/8 - 03 / 1 1700 30,7 g 59
12 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 12 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Biri Travbane 4 14/10 - 02 / 9 2100 28,9a 282
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Bjerke Travbane - 28/9 - 04 / 10 2100 dg a 280
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bjerke Travbane 1 21/9 - 03 / 6 2600 28,7a 347
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 11/9 - 01 / 3 1640 29,0 g 432
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane - 02/9 - 01 / 12 1609 dg a 3264