<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.33,5 og bedre, 40 m. for tid 1.32,0 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.30,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -17 -0 -0 -3 -7 -37 000 2017: -14 -1 -2 -2 -5 -54 000
Kagge Luna 1 Plass 146 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Høitomt Momarken Travbane 2 09/10 - 02 / 15 2180 33,8 g 29
e. Høgda Vesla v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 1 28/8 - 08 / 1 2100 34,0 45
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen B. Gustavsen Jarlsberg Travbane 7 12/8 - 09 / 10 2120 36,0 89
Eirik Høitomt (T) Bjørn Gustavsen (A) B. Gustavsen Klosterskogen Travbane 1 28/7 - 07 / 8 2100 35,9 144
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Gustavsen Jarlsberg Travbane 5 27/6 - 07 / 4 2100 37,2 331
2 2017: -18 -0 -0 -1 -4 -21 500 2016: -16 -1 -0 -2 -8 -45 500
Prinse Lindy 2 Plass 70 200
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven K. Kvasnes Biri Travbane 0 03/6 - 07 / 9 2120 37,4 g 718
e. Prinse Mina v. Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 6 26/5 - 03 / 14 2120 33,7 1234
Hanne-Marie Ruud /Bjørkelangen O. Østre Jarlsberg Travbane - 08/5 - 09 / 3 2100 g0 g 498
Ole Johan Østre (T) Hanne-Marie Ruud O. Østre Magnor Travbane 9 01/5 - 01 / 11 2040 37,5 g 160
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 7 16/2 - 03 / 3 2140 34,5 151
3 2018: -28 -0 -3 -2 -6 -63 000 2017: -32 -1 -1 -3 -11 -91 000
Dæmro Svarten 3 Plass 215 000
7 år SVART V v.Krageboen P. Johannessen Sørlandets Travpark 4 16/10 - 07 / 7 2160 36,5 g 54
e. Øyers Palma v. Alm Svarten P. Johannessen Klosterskogen Travbane 5 06/10 - 03 / 3 2100 34,2 585
Stall Travellers P. Johannessen Biri Travbane 5 23/9 - 08 / 1 2100 35,2 g 514
Pål Henning K. Johannessen (A) O. Østre Drammen Travbane 8 26/4 - 02 / 7 2100 37,0 g 276
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr T. Borg Klosterskogen Travbane 7 17/4 - 08 / 10 2100 36,2 495
4 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -0 -0 -6 -13 000
Grindstad Elden 4 Plass 25 000
8 år MØRKBR V v.Bokli Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 05/10 - 09 / 10 2160 35,2 499
e. Heidi Frøya v. Spikeld G. Austevoll Biri Travbane 0 23/9 - 08 / 12 2140 35,7 175
Pål Gøran Roland /Kolbu G. Austevoll Biri Travbane 6 02/9 - 08 / 9 2120 34,1 266
Pål Gøran Roland (A) G. Austevoll Biri Travbane 0 15/7 - 08 / 6 2120 34,3 342
Svart m/røde ermer og V P. Roland Kongsvinger Travbane 0 06/7 - 09 / 12 1620 35,6 g 1159
5 2018: -12 -2 -3 -3 -3 -115 000 2017: -22 -2 -4 -3 -8 -106 500
Frier Birk 1 Plass 276 500
6 år BRUN V v.Lome Elden J. Undem Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 10 2120 33,2 g 111
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) J. Undem Sørlandets Travpark 1 11/9 - 08 / 8 2180 33,0 26
Lene Gravklev Wiik-Ole Oddvar Wiik A. Frønes Jarlsberg Travbane 1 03/9 - 03 / 5 2120 33,2 g 120
Johan Herbjørn Undem (T) Lene Gravklev Wiik J. Undem Klosterskogen Travbane 2 25/8 - 08 / 12 2100 35,8 51
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek A. Frønes Klosterskogen Travbane P 18/8 - 20 / 3 2120 36,0 P
6 2018: -15 -0 -3 -3 -4 -62 991 2017: -10 -0 -3 -0 -3 -33 500
Torivinna 2 Plass 126 491
10 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) E. Hauge Bergen Travpark - 28/1 - 07 / 12 2120 dg 477
e. Tori Flicka v. Lykke Gutten E. Hauge Bergen Travpark 0 14/1 - 03 / 7 2120 35,5 g 611
Lene Nielsen Frogner /Hærland E. Hauge Bergen Travpark 0 31/12 - 08 / 13 2160 38,3 g 544
Vidar Hop (T) Øystein Kruse (T) E. Hauge Bergen Travpark - 08/12 - 03 / 6 2140 dg g 1119
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Hauge Bergen Travpark 7 19/11 - 08 / 10 2140 33,1 791
7 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -2 -1 -2 -3 -50 000
Jærvestjerna 3 Plass 55 000
8 år MØRKBR HP v.Stjerne Faks T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 03/9 - 03 / 6 2120 35,0 15
e. Heitra v. Bork Rigel A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 18/8 - 02 / 4 2120 34,2 34
Hans Storvik /Porsgrunn A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 28/7 - 03 / 1 2100 32,9 195
Alexander Heisholt (T) A. Heisholt Drammen Travbane 0 12/7 - 03 / 14 2120 34,4 g 1237
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 3 2100 35,3ag 40
8 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nuvre Spik 1 Plass 25 000
9 år BRUN H v.Spikeld K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 13/10 - 20 / 1 2100 35,0 P
e. Nuvre Tussa v. Troll Jahn K. Johansen Bjerke Travbane - 05/10 - 09 / 12 2160 dg 123
Halvor Øyen /Sauland L. Kolle Klosterskogen Travbane - 28/7 - 03 / 15 2120 dg 124
Knut Robin Dalsbotten (A) Halvor Øyen L. Kolle Drammen Travbane - 21/6 - 03 / 15 2120 dg 36
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek L. Kolle Jarlsberg Travbane P 02/6 - 20 / 6 2120 32,9 P
9 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 2 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Bjerke Travbane 6 19/10 - 05 / 10 2140 30,3 165
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Jarlsberg Travbane 7 30/9 - 05 / 6 2100 31,5 291
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Drammen Travbane 3 13/9 - 04 / 12 2120 32,6 117
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Drammen Travbane 5 28/8 - 08 / 12 2160 31,8 120
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl T. Borg Bjerke Travbane - 17/8 - 05 / 4 2140 dg 178
10 2018: -17 -0 -0 -1 -8 -33 500 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 3 Plass 115 000
8 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Roe Klosterskogen Travbane - 13/10 - 03 / 11 2120 dg 355
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane 4 06/10 - 03 / 11 2140 32,4 g 230
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes A. Berås Sørlandets Travpark 6 25/9 - 08 / 7 2180 34,3 g 102
Simen Bjørbæk Jessen (T) Odd Arne Aaland J. Undem Klosterskogen Travbane 5 15/9 - 02 / 2 2100 33,3 131
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 7 01/9 - 04 / 14 2120 31,7 1785
11 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000
Tyri Molly 4 Plass 71 500
9 år MØRKBR HP v.Tyri Kongen T. Solberg Sørlandets Travpark 0 16/10 - 02 / 7 2160 35,4 g 628
e. Beth Mollyn v. Elding M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 06/10 - 04 / 8 2120 31,5 891
Arne Daniel Halvorsen /Rykene M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 25/9 - 04 / 11 2160 33,1 858
Tom Erik Solberg (T) Arne Daniel Halvorsen M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 27/8 - 01 / 4 2160 30,7 507
Blå m/gull seler&stjerner, reklame S. Jessen Klosterskogen Travbane 5 18/8 - 02 / 5 2120 34,6 423
12 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 5 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Drammen Travbane 0 20/10 - 02 / 13 2120 34,4 297
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn O. Østre Momarken Travbane 4 16/8 - 01 / 3 2140 31,1ar 49
Marit Lier /Mysen O. Sagholen Kala Landbane 4 09/8 - 05 / 3 1900 30,8 171
Per Arvesen (A) O. Sagholen Momarken Travbane 2 02/8 - 01 / 2 2140 30,7a 416
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 31/7 - 04 / 3 2140 32,9 rg 954
13 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -0 -0 -0 -4 -12 000
Høiby Kåre 6 Plass 96 000
8 år SVART V v.Høiby Lyn G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 2 2100 31,4 g 144
e. Høiby Liss v. Skjoldsvarten G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 02 / 5 2100 31,0a 210
Kjetil Wassberg-Tiril Myksvoll G. Austevoll Kala Landbane 7 09/8 - 05 / 10 1920 30,3 g 287
Gunnar Austevoll (T) Vidar Engebretsen (T) D. Dalen Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 15 2120 34,8 g 584
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 7 12/7 - 04 / 4 2140 31,5 189