Neste løp >>>
Start ca kl. 11:40 V5-1
DATOLØP - MAX 400 POENG
DATOLØP - MAX 400 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 136.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-1-9 Plass : 10-1-9

1 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -10 000 2018: -13 -1 -3 -1 -4 -117 000
Sander Invalley 2100 1 Plass 351 095
7 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) T. Desserud Bjerke Travbane 4 06/10 - 04 / 6 1609 14,1a 29
e. Sara Invalley v. Deliberate Speed* (US) T. Desserud Bjerke Travbane 0 17/9 - 05 / 10 2100 14,3a 485
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Bjerke Travbane 5 07/9 - 08 / 7 2600 15,5a 1070
T. Desserud T. Desserud Drammen Travbane 0 20/8 - 07 / 2 2100 17,2ag 219
mørkblå m/lysblå og hvit v. T. Desserud Årjäng 3 09/8 - 03 / 11 1640 14,0a 223
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -1 -3 -4 -35 000
American Paco 2 Plass 145 869
7 år LYSBRUN HP v.Americanese (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 06/10 - 04 / 5 1609 14,3a 358
e. Sweet Paco Girl v. Yankee Paco* (US) K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 16/9 - 01 / 2 2100 16,9a 215
Stall Norge Handelsbolag /Matrand O. Østre Bjerke Travbane 0 25/8 - 03 / 3 2100 18,4a 603
O. Østre Dag Terje Kisen H. Ydersbond Drammen Travbane 4 08/8 - 02 / 4 2100 19,1a 425
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 04 / 6 2100 20,0a 636
3 2016: -7 -0 -0 -1 -1 -6 500 2015: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Eck Episode 3 Plass 105 500
8 år BRUN H v.Giant Chill* (US) A. Aarekol Bergen Travpark - 01/5 - 03 / 3 1600 dg a 640
e. Episode Diamant (DE) v. Furman* (US) A. Aarekol Bergen Travpark - 21/4 - 07 / 4 2100 dg a 793
Andrea Aarekol /Norheimsund A. Aarekol Bergen Travpark 0 31/3 - 05 / 5 1600 16,4a 142
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) A. Aarekol Bergen Travpark 6 24/3 - 04 / 3 1600 15,7a 504
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Aarekol Bergen Travpark 0 25/2 - 03 / 12 2100 18,8a 326
4 2016: -10 -0 -0 -1 -3 -12 500 2015: -21 -0 -0 -4 -8 -39 500
Terra Mayo 4 Plass 135 000
6 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 0 29/9 - 05 / 1 1609 17,3ag 361
e. Terra Roxa v. Super Arnie* (US) A. Lindstrand Klosterskogen Travbane 0 18/8 - 03 / 5 2100 19,9a 381
Bjørn Jensen /Maura M. Gundersen Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 5 1609 15,9a 591
D. Dalen Bjørn Jensen L. Trudvang Drammen Travbane 0 29/5 - 03 / 8 2120 18,2 321
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Kolle Bjerke Travbane 5 12/5 - 01 / 9 2100 16,6a 303
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -18 519
C.C. Lucky 5 Plass 161 220
8 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) K. Brenden Drammen Travbane 4 11/10 - 05 / 4 1700 15,8a 51
e. Kings Lucky v. Supergill* (US) K. Brenden Bjerke Travbane 2 29/9 - 04 / 10 2100 17,1a 67
Odd Brenden /Magnor K. Brenden Färjestad 6 19/9 - 09 / 4 2140 14,8a 854
K. Brenden Leif Ingvar Brenden O. Brenden Åmål 7 10/9 - 10 / 6 2480 17,2a 230
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko N. Edqvist Färjestad - 15/8 - 05 / 4 1640 dg a 759
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -1 -1 -9 500
Wara Laylock 6 Plass 161 500
10 år BRUN HP v.Gentle Star* G. Gundersen Drammen Travbane 0 11/10 - 05 / 6 1700 19,5ag 347
e. Wiona Laylock v. Foreign Office* (FR) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 05 / 11 2609 17,3a 882
Sverre A. Johnsen-Arnhild Johnsen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 03/9 - 05 / 5 2600 18,9 183
G. Gundersen Sverre A. Johnsen T. Borg Jarlsberg Travbane 6 19/8 - 03 / 6 2600 18,0 412
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer V. Hop Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 06 / 7 2100 17,1a 702
7 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -9 000 2016: -12 -0 -0 -0 -3 -10 000
Prince Of The Night 7 Plass 131 500
8 år BRUN V v.Hot Chili Pepper E. Holm Bjerke Travbane 0 06/10 - 04 / 7 1609 15,3a 674
e. Menai Songline v. Spotlite Lobell* (US) E. Holm Biri Travbane 0 02/9 - 03 / 4 2100 17,8a 1122
Hans Roger Solbakken-Marion Larsen E. Holm Bjerke Travbane 0 04/8 - 05 / 1 1609 16,1a 749
K. Johansen Erland Holm (T) E. Holm Bjerke Travbane 0 19/5 - 04 / 5 1609 17,1a 124
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Holm Drammen Travbane 0 02/5 - 07 / 5 2100 17,3a 833
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -1 -0 -0 -5 -27 548
Tenor T.K.* (S) 8 Plass 160 904
8 år SVART V v.Zerberus* (DE) P. Nilsen Bjerke Travbane 2 13/10 - 04 / 3 1609 15,3a 79
e. Little Bit Later (S) v. Treasure Ås* (DK) P. Nilsen Bjerke Travbane - 29/9 - 05 / 7 1609 dg a 125
Sverige P. Nilsen Årjäng 6 18/9 - 05 / 8 2160 15,6 254
V. Hop Per Ludvig Nilsen (T) P. Nilsen Årjäng - 21/8 - 05 / 10 2640 dg ag 1218
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Nilsen Bjerke Travbane 3 04/8 - 05 / 10 1609 15,2a 177
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Solliedox 9 Plass 232 000
8 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) J. Undem Sørlandets Travpark 3 01/10 - 03 / 3 1609 14,9a 133
e. Twisty v. Gunslinger Spur (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 05 / 3 2609 17,5a 191
Asbjørn Lognvik-Eldbjørg Lognvik B. Refsdal Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 06 / 10 2100 15,5a 119
E. Høitomt Asbjørn Lognvik A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 25/8 - 06 / 5 2100 18,7a 123
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 06 / 9 2100 17,1ag 128
10 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -5 843 2018: -15 -1 -1 -2 -6 -63 036
Walker Jade* (S) 10 Plass 271 059
8 år BRUN V v.Couch Doctor (US) C. Kjenner Bjerke Travbane 0 12/10 - 05 / 5 2100 16,4a 218
e. Nimble Fax* (DK) v. Malabar Circle Ås* (S) P. Nilsen Årjäng - 06/9 - 03 / 6 2140 dg g 930
Sverige P. Nilsen Åmål 0 25/8 - 01 / 10 1680 16,4ag 80
P. Nilsen P. Nilsen Momarken Travbane 2 02/8 - 05 / 5 1640 15,5a 15
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Årjäng - 16/7 - 03 / 3 2640 dg g 1014
11 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -2 -1 -2 -42 491
Norse Ideal 11 Plass 263 991
8 år BRUN V v.Thai Tanic K. Malmin Bjerke Travbane 2 06/10 - 04 / 1 1609 13,8a 85
e. Alcana v. Spotlite Lobell* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 20/9 - 05 / 7 2100 15,1a 467
Stall 2nd Chance K. Malmin Momarken Travbane 4 30/8 - 06 / 6 2640 19,4a 206
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 31/3 - 04 / 2 2100 19,5ag 107
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 03/3 - 05 / 1 2500 22,9ag 63
12 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 000 2018: -15 -0 -3 -1 -6 -50 000
Exit River (S) 12 Plass 202 308
7 år FUKS V v.Gift Kronos* (IT) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 12/10 - 05 / 3 2100 16,0a 67
e. Frantic Face (S) v. Pine Chip* (US) C. Engebråthen Bjerke Travbane 7 16/9 - 01 / 7 2100 17,0a 26
Fredrik Vaaler /Mysen M. Gundersen Bjerke Travbane 2 08/9 - 04 / 7 1609 13,8a 58
M. Gundersen Sigbjørn Kolnes (T) H. Horpestad Bjerke Travbane 0 31/8 - 03 / 4 2100 16,2ag 509
marineblå m/hvit og rød søm + reklame H. Horpestad Bjerke Travbane 3 17/8 - 06 / 10 2100 15,5a 1051