<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
HOPPELØP - DATOLØP
HOPPELØP - DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 25.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-14-1 Plass : 11-14-1

1 2018: -9 -0 -3 -3 -2 -51 859 2017: -14 -1 -0 -2 -6 -46 000
Komnes Kristin 2100 1 Plass 147 259
6 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Bjerke Travbane 5 05/10 - 09 / 9 2160 32,9 189
e. Komnes Sol v. Moe Odin H. Holm Bjerke Travbane 3 18/8 - 02 / 4 2100 31,5a 160
Sigmund Jakobsen-Gunnar Grøvslien H. Holm Biri Travbane 8 24/7 - 08 / 11 2120 33,6 g 65
H. Holm H. Holm Drammen Travbane 6 19/7 - 02 / 11 2120 34,9 g 103
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 3 07/7 - 03 / 9 2100 34,6 53
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -0 -0 -0 -10 -31 000
Gylden Bausa 2 Plass 61 200
8 år SVART HP v.Skibber D. Dalen Bjerke Travbane 0 20/9 - 02 / 4 2100 34,0a 658
e. Gylden Vår v. Bork Rigel P. Sem Drammen Travbane 7 13/9 - 04 / 1 2100 33,9 125
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen P. Sem Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 03 / 4 2120 33,6 111
P. Sem Magnus Billing P. Sem Drammen Travbane 2 28/8 - 08 / 7 2100 34,2 155
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Kala Landbane 4 09/8 - 07 / 14 1920 33,4 289
3 2018: -19 -4 -2 -2 -5 -127 000 2017: -14 -0 -0 -1 -7 -29 000
Troll Ronja 3 Plass 217 500
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 06/9 - 02 / 5 2100 29,1a 423
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Bjerke Travbane 6 31/8 - 02 / 8 2100 30,3a 931
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Kala Landbane 7 09/8 - 03 / 3 1900 33,7 g 85
O. Kjenner Trond Solskau O. Kjenner Momarken Travbane 7 12/7 - 03 / 1 1640 32,4 g 577
Svart m/oransje stolpe,rekl. G. Austevoll Momarken Travbane 8 08/12 - 08 / 4 2140 37,0 g 226
4 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -7 -1 -0 -0 -4 -23 000
Hvindperla 4 Plass 25 500
6 år SVART HP v.Trø Faks M. Gundersen Momarken Travbane 1 09/10 - 02 / 11 2160 34,6 277
e. Hvindkula v. Ara Svarten M. Gundersen Biri Travbane 7 23/9 - 08 / 4 2100 35,8 g 472
Bjørn Hvinden-Nils Anders Hvinden M. Gundersen Biri Travbane 0 26/8 - 08 / 14 2120 36,6 g 789
M. Gundersen Bjørn Hvinden O. Mikkelborg Biri Travbane 8 17/7 - 10 / 1 2100 37,3 g 343
marineblå m/hvit og rød søm + reklame P. Hvattum Biri Travbane 6 10/6 - 08 / 13 2120 36,8 g 918
5 2017: -9 -0 -1 -0 -5 -21 000 2016: -11 -0 -0 -0 -7 -18 000
Lillemor Frøya 5 Plass 50 000
8 år MØRKBR HP v.Elding L. Kolle Biri Travbane 0 23/9 - 08 / 13 2140 35,7 g 275
e. Lauga v. Braute O. Østre Bjerke Travbane 0 18/8 - 02 / 10 2100 34,0a 185
Kjell Høiby /Fenstad O. Østre Jarlsberg Travbane 8 05/8 - 03 / 8 2120 32,9 g 788
O. Østre Kjell Høiby O. Østre Drammen Travbane 5 19/7 - 02 / 7 2120 34,0 221
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Kongsvinger Travbane - 06/7 - 09 / 13 1620 dg 329
6 2016: -7 -1 -1 -0 -4 -30 000 2015: -4 -1 -0 -0 -3 -14 000
Ty Lita 2120 1 Plass 44 000
5 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Drammen Travbane 4 01/2 - 04 / 14 2140 35,2 36
e. Ty Ina v. Rigel Jo G. Austevoll Biri Travbane 2 15/1 - 06 / 2 2120 32,8 94
Nils-Ole Robøle /Heggenes G. Austevoll Momarken Travbane 1 03/1 - 04 / 5 2160 34,8 109
G. Austevoll Nils-Ole Robøle G. Austevoll Drammen Travbane 4 15/12 - 02 / 2 2100 35,1 59
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 8 18/8 - 02 / 6 2100 35,0 g 22
7 2018: -12 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -20 -1 -0 -0 -7 -36 000
Lill Tea 2 Plass 127 500
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Drammen Travbane 5 11/10 - 02 / 13 2120 31,4 455
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 06/10 - 03 / 12 2140 32,5 181
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 30/9 - 04 / 9 2120 32,8 455
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 6 15/9 - 02 / 5 2100 33,4 171
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 5 13/9 - 04 / 7 2100 33,7 53
8 2016: -10 -0 -0 -1 -3 -13 500 2015: -11 -1 -0 -1 -3 -19 500
Kjølstad Jerva 3 Plass 45 500
6 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Momarken Travbane - 12/7 - 03 / 9 1660 dg 322
e. Skafferstjerna v. Helmin Rigel B. Steinseth Momarken Travbane 4 05/7 - 03 / 5 2160 31,8 198
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes B. Steinseth Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 5 2140 dg 455
B. Steinseth V. Hop Bjerke Travbane - 28/4 - 02 / 3 1609 dg a 62
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane 3 18/4 - 08 / 4 1640 30,5a 54
9 2017: -15 -1 -0 -1 -2 -22 500 2016: -17 -0 -0 -2 -6 -23 362
Wigen Stjerna 4 Plass 56 362
9 år BRUN HP v.Sjefen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 29/9 - 03 / 8 2100 36,8a 261
e. Engset Pila v. Pilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/9 - 09 / 9 2160 35,1 799
Stall 76-2 G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 04 / 2 2100 33,1 333
A. Wright G. Austevoll Kala Landbane 6 09/8 - 03 / 9 1920 32,0 149
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 03 / 11 2120 br g 474
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -0 -3 -19 500
Fru Jensen 5 Plass 47 100
6 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 20/6 - 04 / 6 2100 br g 400
e. Minken v. Auvin (S) D. Dalen Momarken Travbane 0 07/6 - 03 / 6 2160 33,8 74
Stall 3 fruer og 2 frøkner G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 08/5 - 05 / 11 2120 32,0 258
D. Dalen Bjørn Larsen (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane - 24/4 - 03 / 12 2120 dg 188
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 07/4 - 03 / 9 2120 34,3 150
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -1 -1 -2 -20 000
Børke Bertine 6 Plass 80 360
7 år BRUN HP v.H.G. Balder V. Hop Drammen Travbane 3 11/10 - 02 / 14 2120 30,9 302
e. Børke Berta v. Lykke Gutten V. Hop Klosterskogen Travbane 8 25/8 - 04 / 10 2120 32,3 292
Hilde Bø-Line Charlotte B Hansen K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 05 / 8 2100 31,6 184
V. Hop Arthur Bø (T) M. Gundersen Årjäng - 07/7 - 03 / 9 2140 dg 404
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane - 20/6 - 04 / 1 2100 dg 98
12 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -19 -0 -0 -0 -7 -23 500
Liv Heidi 7 Plass 57 500
7 år SVART HP v.Fakse* (S) F. Hamre Biri Travbane 0 02/10 - 01 / 3 2100 32,4 g 291
e. Vårlill v. Elding V. Hop Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 03 / 5 2620 31,3 g 121
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Bjerke Travbane - 01/9 - 04 / 5 2100 dv3 ag 184
K. Johansen Pål Sem (T) P. Sem Momarken Travbane 0 16/8 - 01 / 8 2140 31,9a 152
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. P. Sem Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 6 2140 dg 450
13 2018: -15 -0 -0 -0 -5 -19 491 2017: -42 -3 -4 -2 -19 -171 500
Bjøre Lydia 8 Plass 269 991
7 år BRUN HP v.Krageboen O. Østre Momarken Travbane 4 16/8 - 01 / 3 2140 31,1ar 49
e. Ravn Dina v. Ravn Jahn O. Sagholen Kala Landbane 4 09/8 - 05 / 3 1900 30,8 171
Marit Lier /Mysen O. Sagholen Momarken Travbane 2 02/8 - 01 / 2 2140 30,7a 416
P. Arvesen P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 31/7 - 04 / 3 2140 32,9 rg 954
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Momarken Travbane 0 12/7 - 03 / 6 1660 34,2 1062
14 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -19 500 2017: -10 -0 -1 -0 -5 -27 000
Bjønnum Jerka 9 Plass 103 500
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 13/10 - 03 / 5 2120 31,9 g 60
e. Brødsjø Terna v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 04 / 14 2120 32,8 g 260
Janne Aadna /Skien E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 11/8 - 08 / 12 2120 33,6 180
E. Høitomt E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 28/7 - 03 / 3 2100 33,1 g 60
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 8 22/7 - 01 / 1 2140 32,3a 168
15 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -1 -0 -1 -1 -28 000
Moro'a 2140 1 Plass 56 000
5 år SVART HP v.Ridder Prinsen T. Solberg Drammen Travbane 3 15/11 - 03 / 4 2100 32,6 113
e. Spik Tassa v. Spikeld T. Borg Jarlsberg Travbane 0 30/8 - 05 / 5 2120 32,1 364
Øystein Simonsen /Skien K. Johansen Bjerke Travbane 0 05/8 - 04 / 10 2160 31,6 248
T. Solberg Øystein Simonsen T. Solberg Bjerke Travbane 0 04/2 - 05 / 3 2140 br g 35
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 4 14/1 - 09 / 1 2160 31,8 g 81