<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
DD-2
V5-4
SPORTRAPP / GRUNNLAG
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 315.001 - 821.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-11-9 Plass : 3-11-9

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -2 -0 -2 -73 257
Bjørnli Cille 2100 1 Plass 518 705
8 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Bjerke Travbane 5 28/9 - 09 / 5 2160 27,1 512
e. Kvikki v. Lund Jerker B. Steinseth Bjerke Travbane 0 14/9 - 08 / 7 1609 br ag 901
Rolf Sætersmoen /Elverum P. Eriksson Romme 1 22/8 - 08 / 4 2140 27,1 74
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane - 10/8 - 08 / 3 2140 dg 92
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 0 27/7 - 06 / 3 2100 26,1a 491
2 2018: -15 -2 -0 -2 -3 -67 500 2017: -15 -2 -3 -1 -3 -89 500
Kolnes Tom 2 Plass 733 753
8 år SVART H v.Bork Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 30/9 - 06 / 5 1609 25,0a 111
e. Perle Tine v. Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 17/9 - 10 / 9 2100 26,6a 344
Ida Jansen /Birkeland A. Akselsen Momarken Travbane 0 06/8 - 09 / 7 2140 26,5a 631
Å. Tengsareid Trond Skofsrud (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 5 30/7 - 10 / 8 1620 24,0 109
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Gundersen Bjerke Travbane 2 13/7 - 08 / 8 2100 27,0a 58
3 2018: -17 -0 -4 -2 -5 -118 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 3 Plass 1 168 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 06 / 3 1609 24,3a 28
e. Mille v. Spang Best G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 24/9 - 10 / 15 2120 26,3 135
Jørgen Wik /Skjeberg G. Flåten Bjerke Travbane 2 14/9 - 08 / 8 1609 24,0a 27
L. Kolle Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 19/8 - 06 / 9 1609 23,2a 28
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 05 / 2 2100 28,6 18
4 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -23 030 2016: -24 -0 -0 -3 -10 -61 872
Gangtrøtt* 4 Plass 585 563
12 år BRUN V v.Moe Odin M. Helland Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 10 / 7 2120 26,7 1131
e. Grandal Riga v. Spang Best M. Helland Drammen Travbane 3 13/9 - 01 / 9 1700 25,6a 272
Sverige C. Jepson Färjestad - 05/9 - 07 / 11 2180 dg g 890
M. Helland Thor O. Mikalsen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 24/8 - 07 / 3 2100 26,2ag 216
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 05 / 8 2120 28,3 525
5 2016: -12 -1 -0 -0 -2 -39 000 2015: -13 -0 -0 -1 -0 -6 000
Kosak 5 Plass 597 887
11 år SVART V v.Sjefen F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 12/10 - 08 / 5 2140 27,7 517
e. Paja Sokka v. Pajaprins F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 06 / 11 1609 25,4ag 305
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 14/9 - 08 / 5 1609 24,3a 348
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 30/8 - 04 / 1 2140 27,8 226
svart m/gult & hvitt E. Jensen Bjerke Travbane 1 24/8 - 02 / 1 1640 24,5 389
6 2018: -18 -0 -0 -0 -6 -24 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 6 Plass 783 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 4 12/10 - 08 / 9 2140 26,1 125
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 10 / 8 2120 26,5 234
Elin-Merete Harvik /Hordvik K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 30/8 - 04 / 6 2140 27,1 53
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 24/8 - 07 / 2 2100 25,0a 149
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 2 18/8 - 01 / 1 2100 26,5a 96
7 2018: -15 -0 -1 -1 -4 -36 491 2017: -22 -3 -3 -0 -7 -115 397
Snonsøy Elda 7 Plass 874 388
11 år SVART HP v.Elding A. Eggan Leangen Travbane 1 03/10 - 01 / 8 2180 25,3 137
e. Snonsøy Blessa v. Metsgar C. Sjøstrøm Solänget 0 17/9 - 09 / 9 2168 26,1 g 434
Nils Kjerstad /Meldal K. Johansen Bjerke Travbane 0 24/8 - 07 / 4 2100 25,6ag 76
K. Johansen Nils Kjerstad K. Johansen Bjerke Travbane 1 10/8 - 08 / 10 2160 26,6 461
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Eggan Leangen Travbane 0 18/4 - 02 / 3 2160 27,4 159
8 2018: -17 -0 -2 -0 -5 -43 491 2017: -24 -0 -2 -4 -6 -93 632
Tojo Prinsen 8 Plass 893 202
9 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) K. Malmin Bjerke Travbane 0 12/10 - 08 / 6 2140 27,1 122
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen K. Malmin Bjerke Travbane 0 17/9 - 10 / 11 2100 26,1a 331
Oddvar Dahlen /Nøtterøy G. Austevoll Årjäng 0 21/8 - 07 / 13 1680 23,1 120
K. Malmin Oddvar Dahlen G. Flåten Momarken Travbane 0 06/8 - 09 / 9 2140 25,6a 481
Mørkblå med gul reklame/bånd H. Tvedt Årjäng 4 16/7 - 07 / 13 2180 24,2 191
9 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -13 -0 -1 -1 -8 -65 000
Alm Kiwi 9 Plass 749 500
10 år LYSBRUN H v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 0 21/9 - 08 / 14 2160 25,5 291
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) L. Kolle Bjerke Travbane 0 14/9 - 08 / 6 1609 24,7a 50
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Biri Travbane 0 30/7 - 10 / 9 1620 24,6 109
G. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) G. Gundersen Kongsvinger Travbane 1 06/7 - 08 / 15 1620 23,3 379
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer V. Hop Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 08 / 7 2120 26,9 443
10 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -10 447 2017: -19 -0 -3 -1 -3 -54 372
Viktor K. 10 Plass 722 319
10 år SVART H v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 2 12/10 - 08 / 1 2140 25,9 75
e. Snedig v. Minpil D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 10 / 6 2120 br g 92
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik D. Dalen Bjerke Travbane 1 14/9 - 08 / 11 1609 23,7a 88
D. Dalen Jon Magne Vik D. Dalen Momarken Travbane 2 30/8 - 04 / 10 2160 25,9 133
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 6 24/8 - 07 / 6 2100 25,3a 56
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 11 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin J. Undem Sørlandets Travpark 1 01/10 - 06 / 8 1640 23,8 46
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 07 / 2 2100 24,9a 323
Team Haugland Å. Tengsareid Forus Travbane 0 03/9 - 04 / 1 2040 24,7 g 212
T. Solberg Jan Anund Haugland T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 18/8 - 01 / 6 2100 27,2ag 21
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 5 29/6 - 05 / 4 2140 28,4 62
12 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -23 -1 -4 -2 -10 -137 726
Troll Sindy* 12 Plass 746 497
8 år SVART HP v.Lome Elden P. Nilsen Bjerke Travbane 2 28/9 - 09 / 8 2160 26,6 99
e. Bottem Trolla v. Troll Kos P. Nilsen Färjestad 6 05/9 - 07 / 9 2180 25,8 g 376
Sverige P. Nilsen Gävle 3 30/8 - 03 / 3 1640 24,2 31
P. Nilsen Leif Turesson (A) P. Nilsen Årjäng 1 21/8 - 07 / 11 1660 23,3 442
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Årjäng 4 09/8 - 04 / 7 2180 25,7 91