<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Voltestart.
For 3-15-årige hopper høyest 85.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-6-11 Plass : 5-6-11

1 2018: -14 -2 -2 -0 -4 -91 000 2017: -20 -2 -1 -4 -5 -124 500
Homme Hera 2140 1 Plass 317 500
6 år SVART HP v.Åsajerven A. Akselsen Bjerke Travbane 5 28/9 - 02 / 11 2140 31,5 66
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten V. Hop Bjerke Travbane 9 18/9 - 03 / 11 2100 29,0a 1161
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland V. Hop Bjerke Travbane 3 06/9 - 03 / 3 2100 28,0a 178
J. Undem Helene Bjerland Hægeland V. Hop Drammen Travbane 0 20/8 - 04 / 3 1700 26,0a 147
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek V. Hop Bjerke Travbane 2 10/8 - 05 / 5 2160 27,8 59
2 2016: -10 -0 -1 -1 -3 -25 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Romhus Tiril 2 Plass 84 500
8 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Momarken Travbane 5 09/10 - 04 / 1 2140 30,7a 27
e. Romhus Lena v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 0 23/9 - 03 / 15 2120 32,7 475
Per Skjærseth /Aurskog M. Gundersen Bjerke Travbane 3 14/9 - 05 / 3 2140 28,4 627
M. Gundersen Per A. Skjærseth M. Gundersen Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 9 2120 32,5 181
marineblå m/hvit og rød søm + reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 22/6 - 05 / 12 2160 31,1 g 155
3 2018: -14 -1 -3 -1 -1 -112 875 2017: -5 -4 -0 -1 -0 -121 000
Silkespika* 3 Plass 283 355
6 år MØRKBR HP v.Spikeld P. Midtfjeld Biri Travbane 7 14/10 - 01 / 1 2600 34,3 g 28
e. Hjelset Fia v. Friggbest P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 27/9 - 01 / 2 2140 34,3 g 20
Sverige P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 12/9 - 05 / 6 2100 29,2ag 24
P. Midtfjeld Reidun Bøhn K. Kvasnes Bjerke Travbane - 31/8 - 02 / 9 2100 dg a 31
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 25/8 - 04 / 6 2100 30,1a 29
4 2018: -21 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 4 Plass 220 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Biri Travbane 0 14/10 - 01 / 10 2620 35,3 g 790
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 05 / 3 2100 31,9 806
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Biri Travbane 0 23/9 - 03 / 7 2120 34,0 g 780
P. Arvesen P. Arvesen Drammen Travbane 4 13/9 - 04 / 10 2120 32,7 190
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 6 2100 34,8 g 776
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -2 -0 -4 -4 -69 500
Baugeid 5 Plass 74 500
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 11 18/9 - 03 / 10 2100 31,3a 1131
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 3 06/9 - 02 / 3 2100 28,7a 235
Lise Hansen /Skien E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 14/8 - 03 / 4 2660 30,7 44
E. Høitomt Torfinn Rummelhof E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 09/8 - 03 / 5 2100 30,7a 22
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Refsdal Drammen Travbane 0 12/7 - 03 / 10 2120 br g 61
6 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -114 099 2017: -15 -5 -4 -2 -3 -255 000
Bjørnemyr Texa 6 Plass 492 599
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy E. Høitomt Bjerke Travbane 6 28/9 - 02 / 2 2140 31,7 113
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/9 - 03 / 8 2100 29,3a 221
Ida Therese Skaane-Cristoffer R. Eriksen E. Høitomt Drammen Travbane 4 20/8 - 04 / 9 1700 25,9a 547
O. Kjenner Ida-Therese Skaane E. Høitomt Bjerke Travbane 3 03/8 - 05 / 10 2160 29,6 113
Svart m/oransje stolpe,rekl. E. Høitomt Drammen Travbane 3 07/12 - 04 / 10 2120 32,0 28
7 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -13 500 2017: -12 -1 -0 -1 -4 -40 527
Odd Hera 7 Plass 120 018
6 år BRUN HP v.Voje Faks O. Sagholen Momarken Travbane 0 09/10 - 04 / 5 2140 32,1ag 233
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten O. Sagholen Årjäng 7 02/10 - 02 / 9 2160 30,7 60
Oddvar Østborg /Levanger R. Kruse Årjäng 1 17/9 - 07 / 2 2640 31,1 g 103
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 6 01/9 - 04 / 8 2100 32,9a 234
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 5 16/8 - 01 / 6 2140 31,2a 369
8 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -3 -1 -2 -3 -133 400
Kolnes Siv 8 Plass 157 342
5 år SVART HP v.Alm Viktor S. Weberg Bjerke Travbane 0 06/9 - 02 / 9 2100 29,0ar 178
e. Skjønneberg Jenta v. Lykke Gutten S. Weberg Åmål 0 25/8 - 04 / 5 2080 32,5 63
Sven Olav Weberg /Skiptvet S. Weberg Kala Landbane 0 09/8 - 05 / 9 1920 30,4 86
S. Weberg Lars O. Romtveit (T) S. Weberg Romme 5 03/6 - 05 / 3 2140 30,1 52
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek S. Weberg Färjestad 3 16/5 - 05 / 9 2180 28,3 139
9 2018: -11 -0 -0 -1 -6 -25 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 9 Plass 189 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 1 06/10 - 03 / 6 2100 28,7a 282
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 23/9 - 03 / 12 2120 32,4 g 1278
Øyvind Ruttenborg /Biri Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 09/9 - 03 / 6 2600 32,2 g 244
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 02/9 - 05 / 1 2100 31,4 454
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 25/8 - 04 / 12 2100 31,2a 624
10 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 10 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Jarlsberg Travbane 7 30/9 - 05 / 6 2100 31,5 291
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Drammen Travbane 3 13/9 - 04 / 12 2120 32,6 117
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Drammen Travbane 5 28/8 - 08 / 12 2160 31,8 120
J. Gaustad T. Borg Bjerke Travbane - 17/8 - 05 / 4 2140 dg 178
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 14/8 - 03 / 5 2660 30,7 240
11 2018: -19 -0 -0 -2 -9 -50 000 2017: -28 -1 -2 -3 -7 -78 500
Gyldenlinn 11 Plass 210 500
7 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Klosterskogen Travbane 8 06/10 - 04 / 13 2120 31,1 957
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 08 / 2 2100 30,9 g 341
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Drammen Travbane 0 28/8 - 01 / 5 1720 31,7 g 849
G. Austevoll Jan Inge Drageset (A) J. Drageset Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 02 / 2 2100 33,0 g 550
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl J. Drageset Sørlandets Travpark 0 26/6 - 05 / 7 1609 31,1ag 277