<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 19.001 kr.
For 3-15-årige høyest 36.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-6-1 Plass : 14-6-1

1 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -19 -1 -3 -2 -5 -76 000
Børke Sindy 2140 1 Plass 108 500
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane 2 12/10 - 03 / 6 2100 31,0a 264
e. Børke Berta v. Lykke Gutten G. Austevoll Biri Travbane 2 02/10 - 08 / 3 2100 32,4 141
Mona Syvertsen /Brandbu Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 09/9 - 07 / 5 2100 35,7 232
G. Austevoll Mona Syvertsen Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 26/8 - 20 / 9 2120 37,2 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl S. Weberg Bjerke Travbane 10/9 - 23 / 10 1660 53,7 B
2 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 500 2016: -16 -0 -2 -2 -6 -44 000
Hesten 2 Plass 55 500
6 år BORKET V v.Krageboen K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 05/10 - 09 / 5 2140 32,3 152
e. Atom Jenta v. Lome Elden K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 27/9 - 08 / 12 2160 34,4 364
Kjetil Simonsen /Sætre K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 19/9 - 08 / 9 2100 36,0 g 171
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 0 09/9 - 04 / 8 2100 37,8 g 135
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Biri Travbane 4 02/9 - 08 / 1 2100 33,5 642
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -0 -1 -31 000
Runia 3 Plass 46 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 14/10 - 08 / 15 2120 35,6 g 426
e. Lustra Tora v. Spang Best B. Steinseth Biri Travbane 0 02/10 - 03 / 1 2100 35,1 g 69
Heidi Raaen-Amund Raaen B. Steinseth Jarlsberg Travbane 3 19/9 - 08 / 15 2120 32,9 g 245
O. Østre Bjørn Steinseth (T) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 09/9 - 04 / 6 2100 33,8 g 613
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame G. Austevoll Biri Travbane 4 26/8 - 08 / 13 2120 35,0 1052
4 2018: -16 -3 -2 -0 -4 -162 000 2017: -8 -0 -1 -3 -1 -34 000
Il Sokken 4 Plass 224 000
7 år BRUN V v.Bork Odin K. Johansen Biri Travbane 3 29/7 - 12 / 1 2100 34,9 33
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin K. Johansen Momarken Travbane 1 12/7 - 08 / 6 2140 35,7 22
Inger Hilde Johansen-Per Johansen K. Johansen Biri Travbane P 10/6 - 20 / 7 2120 33,0 P
K. Johansen Vidar Holmlund I. Melby Leangen Travbane 19/8 - 21 / 7 1660 55,0 B
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. I. Melby Leangen Travbane 12/8 - 20 / 6 1660 59,6 B
5 2018: -9 -0 -2 -1 -2 -38 000 2017: -15 -2 -2 -1 -7 -78 500
Idlilly 5 Plass 157 500
7 år SVART HP v.Åsajerven G. Austevoll Biri Travbane 0 02/10 - 03 / 4 2100 35,9 g 71
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 3 23/9 - 08 / 6 2120 34,0 70
Stall Ida Christine B. Steinseth Drammen Travbane 7 28/8 - 08 / 2 2100 35,6 g 68
B. Steinseth B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 12/8 - 01 / 6 2100 35,5 141
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane P 17/7 - 20 / 5 2120 36,2 P
6 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -19 -1 -1 -2 -8 -64 250
Valle Teo 6 Plass 103 750
7 år BRUN V v.Moe Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 7 05/10 - 09 / 1 2140 34,0 g 83
e. Valle Lill v. Spikeld O. Mikkelborg Biri Travbane 4 09/9 - 04 / 7 2100 33,3 183
Bente Eliassen /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 0 29/7 - 12 / 2 2100 35,5 704
O. Mikkelborg Bente Eliassen T. Lindbak Biri Travbane 7 15/7 - 08 / 1 2100 34,2 207
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl T. Lindbak Drammen Travbane 8 07/7 - 03 / 1 2100 35,7 g 156
7 2017: -4 -1 -0 -0 -0 -30 000 2016: -7 -0 -0 -0 -6 -35 956
Art Ægir 2160 1 Plass 65 956
4 år MØRKBR H v.H.G. Balder B. Steinseth Rättvik 5 26/9 - 07 / 1 2140 32,5 47
e. Jerkila v. Lome Elden O. Mikkelborg Årjäng 4 21/8 - 02 / 7 2160 32,4 g 680
Kenneth Tollefsrud-Tone Ambjør B. Steinseth Biri Travbane 8 10/6 - 08 / 14 2120 37,2 g 88
E. Høitomt Kenneth Tollefsrud B. Steinseth Biri Travbane 5 27/5 - 01 / 2 2100 36,7 g 536
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Steinseth Leangen Travbane 7 09/5 - 01 / 4 2140 36,7 140
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -7 000
Vargbest 2 Plass 37 000
13 år MØRKBR H v.Bol Elden E. Nedrelid Drammen Travbane 6 11/10 - 02 / 8 2120 32,0 1612
e. Bestfrøkna v. Spang Best E. Nedrelid Jarlsberg Travbane - 30/9 - 04 / 6 2120 dg 1257
Eirik Nedrelid /Hølen E. Nedrelid Momarken Travbane P 22/9 - 20 / 2 2140 34,3 P
E. Nedrelid E. Nedrelid Jarlsberg Travbane P 21/12 - 20 / 7 2120 38,7 P
grå m/rød vinkel C. Nedrelid Drammen Travbane 2 02/5 - 03 / 10 1700 30,4a 207
9 2018: -14 -2 -2 -1 -4 -204 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 3 Plass 614 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/10 - 03 / 8 2100 32,7ag 41
e. Grid v. Sarpen G. Gundersen Biri Travbane 1 23/9 - 08 / 11 2140 31,6 g 29
Team Øst/Vest G. Gundersen Bjerke Travbane 4 14/9 - 09 / 4 2140 32,6 g 42
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Biri Travbane 1 02/9 - 08 / 3 2100 32,5 g 61
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Å. Tengsareid Biri Travbane 6 26/8 - 08 / 9 2100 36,1 g 199
10 2018: -10 -0 -2 -0 -2 -28 000 2017: -12 -3 -0 -0 -2 -68 000
Heimstad Lomen 4 Plass 138 000
10 år SVART V v.Lome Elden J. Blekkan Leangen Travbane - 23/11 - 09 / 10 2160 dg 58
e. Dilla v. Åsrapp J. Rabban Leangen Travbane 0 09/11 - 04 / 13 2160 36,3 g 178
Iselin Mysen-Marinus A. Beck V. Bugge Orkdal Tråvpark 0 26/6 - 10 / 9 2140 br g 64
T. Solberg Iselin Mysen (A) R. Fremstad Leangen Travbane P 15/6 - 21 / 4 2160 35,3 g P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame M. Fremstad Leangen Travbane 6 04/5 - 03 / 10 2160 31,9 290
11 2017: -6 -0 -0 -2 -1 -14 000 2016: -20 -0 -1 -2 -10 -43 000
Tuxi Thelma 5 Plass 57 000
6 år BRUN HP v.Lome Kongen A. Stensen Biri Travbane 4 02/10 - 03 / 13 2120 31,4 426
e. Tinixi v. Ravn Jahn D. Dalen Bjerke Travbane - 29/9 - 03 / 3 2100 dg a 168
Stall Tuxi V. Hop Biri Travbane 0 23/9 - 03 / 6 2100 33,5 g 256
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) O. Østre Biri Travbane 2 09/9 - 04 / 10 2120 32,3 294
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam V. Hop Drammen Travbane 3 28/8 - 08 / 9 2120 33,4 108
12 2016: -10 -0 -4 -0 -2 -29 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Værdalsjokern 6 Plass 29 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Klosterskogen Travbane - 13/10 - 03 / 10 2120 dg 184
e. Steinskosa v. Kos Knekten K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 7 2120 33,2 g 242
Morten Knutsen-Ine Elisabeth Dahl J. Undem Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 03 / 9 2120 33,3 77
J. Undem Ine Elisabeth Dahl (P) J. Undem Sørlandets Travpark 0 27/8 - 01 / 1 2140 32,5 g 90
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 2 18/8 - 02 / 2 2100 35,1 65
13 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -2 -0 -1 -2 -44 000
Livatt 7 Plass 81 000
8 år BRUN HP v.Steinsvad Eld V. Hop Bjerke Travbane 6 14/9 - 09 / 10 2160 32,4 352
e. Spensti v. Pilmin G. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/9 - 04 / 7 2100 33,0a 86
Hilde Pettersen Vik /Opphaug E. Høitomt Bjerke Travbane 1 18/8 - 02 / 1 2100 31,3a 69
L. Kolle Morten Antonsen (T) O. Østre Momarken Travbane 0 02/8 - 01 / 7 2140 33,1a 308
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 29/7 - 12 / 15 2120 34,7 455
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -2 -2 -0 -43 000
Jærvsø Troll 8 Plass 109 000
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 13/10 - 03 / 6 2120 30,9 50
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Bjerke Travbane - 14/9 - 09 / 12 2160 dp3 86
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 25/8 - 04 / 8 2100 32,6 81
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 11/8 - 08 / 3 2100 32,3 51
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 31/7 - 07 / 9 2160 33,1 646
15 2018: -6 -3 -0 -1 -0 -67 000 2017: -10 -3 -1 -0 -2 -75 000
Fløya 9 Plass 172 000
8 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Bjerke Travbane 2 20/9 - 02 / 6 2100 29,2a 115
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Gundersen Biri Travbane 0 09/9 - 04 / 9 2120 38,2 g 32
Toril Hansen /Blaker G. Gundersen Drammen Travbane 6 28/8 - 08 / 11 2120 33,6 g 21
M. Gundersen Toril Hansen G. Gundersen Drammen Travbane 3 28/6 - 03 / 6 2100 31,6 55
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Momarken Travbane 1 14/6 - 03 / 9 2140 32,5 62