Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 350.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -0 -4 -58 500
Spang Kinge 1 Plass 588 000
9 år BRUN V v.Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 17/9 - 08 / 7 2100 25,3a 114
e. Spang Jenta v. Spang Best E. Høitomt Momarken Travbane 1 06/8 - 04 / 12 2660 28,3 89
Stall Soløyli E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 09/7 - 04 / 11 2120 25,9 g 155
Eirik Høitomt (T) Natalie Iselin Repstad (A) E. Høitomt Forus Travbane 1 18/6 - 05 / 2 2040 26,2 69
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane 4 08/6 - 03 / 4 2600 26,9ag 113
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -1 -2 -0 -0 -45 000
Philip Rex 2 Plass 311 500
9 år MØRKBR V v.Briskeby Philip G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 1 01/10 - 05 / 7 2160 27,6 21
e. Tangen Pia v. Lome Elden E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 25/8 - 02 / 11 2120 27,8 94
Alf Laupsa /Lillesand M. Poulsen Klosterskogen Travbane 4 11/8 - 02 / 9 1700 27,4a 48
Øystein Tjomsland (T) Alf Laupsa G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 22/7 - 05 / 9 2680 27,0 54
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 01 / 4 1609 25,3a 71
3 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 1 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 06/10 - 01 / 9 2100 27,8a 14
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Sørlandets Travpark 2 25/9 - 03 / 7 1609 25,0a 74
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Sørlandets Travpark 0 31/7 - 03 / 1 1609 25,8ag 88
Karin Hauge (A) Torstein Jørgensen K. Hauge Sørlandets Travpark 0 22/7 - 07 / 9 2140 26,4a 103
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Forus Travbane - 05/7 - 05 / 2 1600 dg 76
4 2019: -6 -1 -1 -2 -2 -153 376 2018: -16 -0 -2 -2 -4 -56 500
Sjø Kongen 2 Plass 1 220 966
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen G. Flåten Bjerke Travbane 6 21/9 - 08 / 13 2160 25,4 158
e. Stjerne Sara v. Sjefen V. Hop Bjerke Travbane 0 06/9 - 06 / 10 2600 27,7a 108
Stall Appollo 11 G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 03 / 8 2140 26,6 67
Ole Johan Østre (T) Geir Flåten (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 4 08/5 - 04 / 6 2140 25,4 r 46
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame V. Hop Bjerke Travbane - 20/4 - 04 / 8 2100 dg a 68
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -2 -1 -6 -75 493
Stensvik Iver* 3 Plass 666 287
11 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) V. Hop Årjäng 3 09/8 - 04 / 6 2160 26,4 62
e. Engdokka v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 27/7 - 06 / 6 2100 26,0a 132
Sverige L. Kolle Sørlandets Travpark 5 22/7 - 07 / 6 2140 26,0a 115
Åsbjørn Tengsareid (T) Arthur Bø (T) M. Høitomt Sørlandets Travpark - 03/7 - 04 / 10 2180 dg 186
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Forus Travbane 0 07/5 - 06 / 4 2040 26,0ag 129
6 2017: -13 -1 -1 -3 -2 -91 844 2016: -18 -3 -4 -2 -5 -341 000
Spydo Ø.K. 4 Plass 596 344
6 år MØRKBR H v.Bork Odin G. Mikkelsen Bjerke Travbane 4 18/9 - 09 / 3 2600 25,6a 493
e. Spydhild v. Elding G. Mikkelsen Bjerke Travbane 2 06/9 - 04 / 5 2600 27,1a 44
Stall Olympic AB /Nordre Toten R. Djøseland Forus Travbane 2 23/8 - 07 / 3 2550 27,5a 41
Geir Mikkelsen (T) Ronja Good (A) R. Djøseland Bjerke Travbane 3 20/7 - 01 / 2 2600 26,3a 41
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Jarlsberg Travbane 1 10/7 - 03 / 5 2120 25,7 147
7 2016: -16 -3 -2 -1 -6 -149 500 2015: -13 -4 -2 -0 -6 -263 000
Vestpol Dronninga 5 Plass 720 000
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 28/9 - 09 / 6 2160 26,5 54
e. Spang Pila v. Lome Elden G. Gundersen Sørlandets Travpark 3 27/8 - 06 / 14 2180 26,0 g 301
Rune Jensen-Ludvig Jensen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 10/8 - 08 / 11 2160 26,8 202
Marius Høitomt (S) Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 22/7 - 07 / 1 2140 26,0a 244
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 08 / 8 2120 26,1 85
8 2018: -12 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 6 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin P. Kals Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 10 / 13 2120 26,8 658
e. Steana v. Helmin Rigel P. Kals Bjerke Travbane 3 14/9 - 08 / 10 1609 24,2a 186
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals P. Kals Sørlandets Travpark 5 27/8 - 10 / 15 2160 25,5 339
Vilde M. Kals (A) P. Kals Sørlandets Travpark 3 31/7 - 06 / 3 1609 23,3a 92
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem P. Kals Sørlandets Travpark 6 22/7 - 07 / 3 2140 26,1a 106
9 2017: -6 -1 -0 -1 -2 -73 000 2016: -17 -4 -4 -1 -3 -308 000
Gunda 7 Plass 717 500
8 år SVART HP v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 1 17/9 - 06 / 11 2160 25,0 184
e. Kos Vesla v. Eng Svarten E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 27/8 - 06 / 8 2160 26,9 58
Harald Wennesland /Lillesand G. Bachmann Sørlandets Travpark 2 22/7 - 08 / 7 2180 26,3 102
Gry Vigdis Bachmann (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 09/7 - 08 / 5 2100 26,0 35
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 19/6 - 05 / 3 2140 26,6 17
10 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 8 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 06 / 7 1609 26,8ag 486
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* A. Frønes Sørlandets Travpark 4 11/9 - 01 / 9 1660 25,8 121
Team Baiasen A. Frønes Sørlandets Travpark 3 04/9 - 01 / 8 2160 27,9 439
Anette Frønes (A) Elin Gumpen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 06 / 3 1609 24,6a 387
Mørkblå m/burg. ermer, reklame K. Hauge Sørlandets Travpark 5 23/7 - 03 / 5 2140 27,2ar 188
11 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -25 -4 -2 -4 -8 -156 500
Eigelands Jokeren 9 Plass 641 032
8 år MØRKBR H v.Lome Kongen L. Kolle Drammen Travbane 6 10/9 - 11 / 14 2120 26,2 254
e. Stai Helga v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 01 / 1 2100 27,4 43
Jorunn Svensson-Tom Svensson L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 19/8 - 06 / 8 1609 24,0a 210
Lars Anvar Kolle (T) Arthur Bø (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 3 23/7 - 03 / 9 2140 26,4a 40
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 4 03/7 - 04 / 8 2180 26,9 147