<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:40 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -18 -0 -1 -2 -8 -43 760
Mr. Classic 2100 1 Plass 130 760
6 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) K. Malmin Bjerke Travbane 18/11 - 20 / 1 1640 29,1 B
e. Lis Dalimo (DK) v. Zoogin* (S) K. Malmin Biri Travbane - 25/9 - 22 / 2 2120 dgpp N
Beate Barka /Jørpeland K. Malmin Momarken Travbane 08/9 - 22 / 3 2140 30,8 B
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
2 2019: -6 -1 -0 -0 -2 -26 500 2018: -12 -2 -3 -0 -2 -118 000
Solstad Stjernen 2120 1 Plass 251 606
6 år BRUN V v.Wik Stjernen L. Trudvang Biri Travbane - 20/5 - 20 / 9 2120 dgpp N
e. Søreng Frøya v. Bokli Eld D. Dalen Biri Travbane - 25/10 - 22 / 3 2100 dgpp N
Roy Steinar Larsen /Ise M. Pedersen Biri Travbane 15/5 - 22 / 2 2100 52,7 B
E. Rennesvik Glenn Kramer Stenberg (T) M. Pedersen Bjerke Travbane 06/5 - 21 / 2 1660 53,8 B
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
3 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 2 Plass 424 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks K. Kvasnes Momarken Travbane 0 04/10 - 03 / 7 2140 br ag 259
e. Komnes Sol v. Moe Odin F. Hamre Sørlandets Travpark 0 27/8 - 08 / 12 2140 br ag 239
Merete Viksås /Roa H. Holm Jarlsberg Travbane - 08/7 - 09 / 13 2120 dg 147
K. Kvasnes Merete Viksås K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 22/6 - 06 / 7 1609 27,9a 50
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek H. Holm Biri Travbane 1 10/6 - 05 / 15 2120 28,9 227
4 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 982 2017: -12 -2 -1 -0 -2 -47 188
Kruttlappen Frost 3 Plass 54 170
6 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) K. Brenden Momarken Travbane N 09/10 - 20 / 4 2160 42,3 g N
e. Slogum Siva v. Elding K. Brenden Momarken Travbane N 27/9 - 20 / 4 2160 43,5 g N
Stall Kruttlappen B. Steinseth Biri Travbane 15/8 - 22 / 5 2120 54,2 g B
K. Brenden Line Torp R. Strøm Biri Travbane - 01/8 - 22 / 3 2120 dgpp N
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko A. Stensen Biri Travbane 25/7 - 22 / 5 2120 57,0 B
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -1 -0 -1 -11 212
Turbo Svarta 4 Plass 11 212
6 år SVART HP v.H.G. Balder A. Eggen Biri Travbane N 02/10 - 20 / 7 2120 43,4 N
e. Thuli Erla v. Eng Svarten A. Eggen Bjerke Travbane - 19/11 - 20 / 12 1660 dgpq N
Wenche Svanberg /Oslo
A. Eggen
Svart m/gull&hvite sidef,ermr,man,rekl
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -10 -30 106
Bjørnli Ada 5 Plass 30 106
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane 09/10 - 22 / 2 2120 54,2 g B
e. Skjeggefrid v. Elding B. Steinseth Biri Travbane 04/9 - 23 / 8 2120 57,5 B
Rolf Sætersmoen-Mary Sætersmoen
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Helmen Bausa 6 Plass 0
7 år SVART HP v.Slått Eld E. Holm Biri Travbane - 15/7 - 23 / 3 2100 dgpp N
e. Eldama v. Elding
Ingrid Marie Greseth /Andebu
E. Holm Paul Helmen
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame