Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 ØSTFOLD HESTEEIERFORENINGS AMATØRLØP - TIDSLØP
ØSTFOLD HESTEEIERFORENINGS AMATØRLØP - TIDSLØP
Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,0 og bedre, 40 m. for tid 1.32,5 og bedre, 60 m. for tid 1.31,0 og bedre, 80 m. for tid 1.29,5 og bedre, 100 m. for tid 1.28,0 og bedre, 120 m. for tid 1.26,5 og bedre, 140 m. for tid 1.25,0 og bedre.
For alle 3-15-årige.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -9 -0 -2 -0 -4 -33 000 2017: -18 -2 -1 -2 -7 -73 000
Stjerne Åsa 1 Plass 128 500
6 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Biri Travbane 6 23/9 - 08 / 10 2120 34,8 241
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 4 09/9 - 07 / 3 2100 35,1 g 280
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Biri Travbane 7 26/8 - 08 / 4 2100 36,5 438
Ragnhild Sveen (A) R. Sveen Drammen Travbane P 08/8 - 20 / 6 2120 36,7 P
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 12/9 - 26 / 8 2120 59,8 B
2 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -10 000
Wik Viking 1 Plass 80 076
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 6 06/10 - 04 / 7 2120 30,6 78
e. Marthe Røder v. Røder M. Gundersen Bjerke Travbane - 28/9 - 02 / 5 2140 dg 445
Stall Godis J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 03 / 11 2640 31,1 g 102
Sindre Skjølås (A) Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Biri Travbane 6 08/4 - 08 / 15 2120 33,0 g 85
Rød m/rød og blå rekl. på hvitt bånd O. Kjenner Momarken Travbane 5 19/1 - 03 / 13 2180 35,1 g 55
3 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 2 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Bjerke Travbane - 24/8 - 01 / 7 2140 dg 893
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 04 / 8 2120 31,8 1172
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 03 / 2 1609 30,6ag 1253
Jenny Martine Theodorsen (A) K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 08 / 1 2620 34,3 g 521
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 20/7 - 03 / 4 2140 31,6 g 627
4 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 1 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Biri Travbane 4 23/9 - 02 / 5 1609 24,9a 320
e. Månami v. Troll Jahn S. Ruud Drammen Travbane 0 07/12 - 06 / 12 2100 26,0a 543
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Biri Travbane 0 14/11 - 10 / 13 2620 26,9 g 766
Svein Olav Ruud (A) S. Ruud Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 06 / 7 1609 22,8a 1624
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Momarken Travbane 1 17/10 - 02 / 14 2780 26,6 45
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 2 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 07 / 11 2100 25,4a 27
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 0 18/9 - 12 / 3 2140 23,1 112
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Drammen Travbane - 20/8 - 08 / 7 1700 dg a 196
Gunnar Flåten (A) Geir Flåten (T) G. Flåten Bergen Travpark 1 13/8 - 10 / 11 2120 22,3 61
burgunder m/hvite ermer. G. Flåten Sørlandets Travpark 0 23/7 - 09 / 1 2609 24,2ag 438
6 2018: -9 -0 -0 -4 -2 -89 000 2017: -16 -4 -1 -4 -6 -827 551
Tekno Jerken 3 Plass 3 198 740
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Färjestad 2 01/10 - 09 / 3 2140 19,9a 281
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Bjerke Travbane 4 18/9 - 12 / 9 2160 21,6 108
Tor Brænden /Oslo Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 20/8 - 08 / 3 1700 21,4ag 31
Chris Trotter (A) Anders Lundstrøm Wolden (T) H. Torvinen Mariehamn 2 14/8 - 09 / 4 2140 23,6a 75
Brun, vitt axelparti & hängslen; brun E. Rennesvik Sørlandets Travpark 4 23/7 - 09 / 8 2609 22,5ag 57
7 2016: -12 -1 -0 -1 -3 -42 000 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jotun 4 Plass 909 283
14 år BRUN V v.Høiby Kongen A. Valstad Momarken Travbane 0 27/9 - 03 / 9 2180 30,1 g 55
e. Høntorp Laila v. Lyngsvarten T. Solberg Drammen Travbane 0 10/9 - 05 / 4 2100 26,2a 212
Marthe Dybdahl Hoff /Askim O. Østre Momarken Travbane 0 30/8 - 04 / 9 2160 27,1 g 147
Hans Kristian Skubberud (A) Marthe Hoff Dybdahl A. Valstad Bjerke Travbane 5 24/8 - 02 / 9 1660 23,9 91
Todelt grønn/svart, svarte ermer A. Valstad Klosterskogen Travbane - 18/8 - 01 / 9 2100 dg a 125
8 2018: -6 -2 -0 -2 -1 -55 491 2017: -5 -1 -0 -0 -2 -26 500
Briskeby Rauen 5 Plass 1 812 908
10 år RØD H v.Bokli Eld G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/9 - 12 / 8 2160 23,1 1145
e. Briskeby Jenta v. Rappfot O. Mikkelborg Drammen Travbane 3 20/8 - 08 / 2 1700 21,2a 243
Dag Erik Raastad /Roa O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 17/8 - 04 / 5 1609 21,6a 30
Lars Fredrik Kolle (A) Dag Erik Raastad O. Mikkelborg Biri Travbane 1 29/7 - 02 / 3 2100 23,5a 68
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 09/7 - 06 / 3 1609 21,0ag 323
9 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -5 435 2016: -7 -1 -0 -0 -2 -20 276
Doktor Jaros* 6 Plass 1 101 825
10 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gudmestad Bergen Travpark 0 14/7 - 04 / 8 2140 26,6 g 126
e. Faks Perla v. Järvsöfaks (S) G. Mikkelsen Forus Travbane - 05/7 - 05 / 5 1620 dg 133
Sverige G. Gudmestad Forus Travbane 0 07/5 - 09 / 4 1600 br ag 486
Hans-Olof Lundgren (A) G. Gudmestad Bergen Travpark 7 09/4 - 10 / 10 2120 24,2 100
gul med brun krage og mansj. G. Gudmestad Forus Travbane 1 29/3 - 08 / 7 2060 25,6 37