<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
OAKS REVANSJE
OAKS REVANSJE
Kaldblods 1640 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -9 -1 -1 -0 -7 -204 373 2015: -16 -2 -3 -4 -5 -282 524
Torpa Olea* 1 Plass 486 897
4 år SVART HP v.Skaffer Brunen* C. Antonsen Färjestad 5 01/10 - 04 / 12 2180 25,4 440
e. Riska Lill v. Kap Pil C. Antonsen Bjerke Travbane 4 18/9 - 03 / 8 2100 25,9a 1314
Sverige C. Antonsen Bjerke Travbane 4 06/9 - 03 / 4 2100 28,5a 105
Cato Antonsen (T) Robert Skoglund (T) U. Ohlsson Östersund 5 27/7 - 04 / 10 2140 29,4a 76
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. R. Skoglund Östersund 4 17/7 - 07 / 7 2140 28,7a 50
2 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 2 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Färjestad 4 01/10 - 04 / 10 2180 25,0 205
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 3 18/9 - 03 / 2 2100 25,7a 152
Merete Viksås /Roa T. Solberg Bjerke Travbane 1 06/9 - 02 / 1 2100 27,3a 23
Tom Erik Solberg (T) Merete Viksås T. Solberg Drammen Travbane 0 20/8 - 04 / 11 1700 26,1a 330
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Östersund 4 27/7 - 04 / 5 2140 28,8a 423
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Otta 3 Plass 62 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Gundersen Bjerke Travbane - 06/10 - 03 / 5 2100 dg a 26
e. Torpa Hege v. Spikeld B. Goop Bjerke Travbane - 18/9 - 03 / 12 2100 dg a 441
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 06/9 - 02 / 4 2100 28,7a 151
Åsbjørn Tengsareid (T) Martine O. Sørvik (T) H. Holm Bjerke Travbane - 17/8 - 05 / 3 2140 dg 88
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Holm Bjerke Travbane 7 03/8 - 05 / 6 2160 30,7 g 125
4 2016: -16 -0 -3 -1 -7 -322 506 2015: -18 -2 -1 -4 -4 -175 777
Jega Bottega 4 Plass 498 283
4 år SVART HP v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Färjestad 0 01/10 - 04 / 11 2180 25,7 247
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 7 18/9 - 03 / 5 2100 26,5a 266
Paal Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 06/9 - 02 / 7 2100 27,3a 23
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Drammen Travbane 3 20/8 - 04 / 2 1700 25,8a 56
mørkblå m/sølv reklame G. Flåten Östersund 2 27/7 - 04 / 3 2140 28,8a 255
5 2016: -6 -2 -0 -0 -1 -496 483 2015: -9 -3 -1 -1 -3 -254 580
B.W.Gullis* (S) 5 Plass 751 063
4 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin U. Eriksson Dannero 4 21/8 - 03 / 4 2140 27,9 37
e. Gullan Fax* (S) v. Järvsöfaks (S) U. Eriksson Bollnäs 0 12/8 - 08 / 6 1640 24,3a 132
Sverige Ø. Kihlstrøm Östersund 1 27/7 - 04 / 1 2140 28,5a 34
Ulf Eriksson (T) Thomas Lønn (T) U. Eriksson Östersund 1 17/7 - 07 / 4 2140 28,1a 23
rød med mørkeblå stolpe. Ø. Kihlstrøm Hagmyren 0 04/7 - 09 / 6 2180 27,1 146
6 2016: -11 -5 -1 -2 -1 -788 000 2015: -10 -2 -4 -2 -2 -454 500
Solvik Faksa 6 Plass 1 242 500
4 år M.BRUN HP v.Voje Faks L. Kolle Bjerke Travbane 1 18/9 - 03 / 3 2100 25,4a 24
e. Mona v. Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane 1 06/9 - 01 / 7 2100 29,2a 11
Stall Solvika L. Kolle Drammen Travbane 0 20/8 - 04 / 12 1700 26,1ag 26
Lars Anvar Kolle (T) Malin Eie L. Kolle Bjerke Travbane 3 11/6 - 08 / 15 2180 25,5 23
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 4 31/5 - 04 / 8 2200 27,1 g 13
7 2017: -13 -0 -3 -2 -6 -57 290 2016: -20 -1 -1 -3 -6 -69 814
Lynlinn 7 Plass 268 635
5 år BRUN HP v.Spikeld L. Trudvang Momarken Travbane 1 27/9 - 05 / 11 1640 27,1a 249
e. Skøilinn v. Skøiar O. Sagholen Årjäng 7 18/9 - 03 / 4 2140 27,4a 75
Tim Fiskerud /Hemnes K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 06/9 - 03 / 5 2100 31,0ag 268
Louise V. Trudvang (S) Tim Fiskerud H. Ydersbond Årjäng 4 28/8 - 08 / 9 1640 25,5a 452
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 02 / 7 1700 28,2a 485
8 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -32 500 2016: -10 -1 -1 -0 -1 -56 110
Mjølner Tulla 8 Plass 269 370
5 år BRUN HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 28/9 - 04 / 3 2100 dg a 113
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 06/9 - 02 / 8 2100 28,9ag 92
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Östersund 0 27/7 - 04 / 2 2140 29,7ag 490
Christina Kjenner (S) Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Östersund 2 17/7 - 03 / 4 2140 28,3a 91
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 11/6 - 08 / 13 2160 30,0 g 388
9 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -16 -1 -3 -2 -4 -75 745
Hvatt Ronja 9 Plass 462 123
7 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Bjerke Travbane 0 05/10 - 07 / 3 2140 28,9 119
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Drammen Travbane 3 28/8 - 05 / 3 1700 27,7 21
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Drammen Travbane 2 20/8 - 04 / 1 1700 25,0a 110
Per M. Hvattum (A) P. Hvattum Momarken Travbane 0 06/8 - 06 / 11 2160 30,2 62
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Bjerke Travbane 2 11/6 - 08 / 9 2140 27,0 77