<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
ENGØDEGÅRD AVLSSTASJONS HOPPESERIE
ENGØDEGÅRD AVLSSTASJONS HOPPESERIE
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 145.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-12-7 Plass : 1-12-7

1 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 1609 1 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Biri Travbane - 02/10 - 01 / 13 2120 g6 g 139
e. Rappblesa v. Pål Even K. Malmin Biri Travbane 1 23/9 - 03 / 9 2120 31,0 91
Erik Løkken /Raufoss K. Malmin Bjerke Travbane 4 14/9 - 05 / 1 2140 28,4 60
K. Malmin Erik Løkken K. Malmin Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 7 2120 31,4 g 251
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Gundersen Drammen Travbane 2 28/8 - 01 / 1 1700 28,2 g 97
2 2018: -11 -0 -2 -0 -4 -32 392 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 2 Plass 218 546
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Momarken Travbane 0 04/10 - 03 / 8 2140 30,3ag 1355
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Momarken Travbane 5 27/9 - 01 / 13 2160 30,8 714
Sverige P. Thuresson Årjäng 8 06/9 - 01 / 6 2160 30,0 519
P. Thuresson P. Thuresson Biri Travbane 5 02/9 - 05 / 13 2120 31,1 1113
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Biri Travbane 0 26/8 - 06 / 4 2600 30,8 902
3 2018: -15 -1 -3 -1 -5 -116 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 3 Plass 444 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 30/9 - 05 / 15 2120 29,9 55
e. Høgda Vesla v. Elding G. Austevoll Biri Travbane 0 23/9 - 05 / 8 1609 29,1ag 105
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud K. Kvasnes Drammen Travbane 2 13/9 - 05 / 1 2500 29,2 100
G. Austevoll Tom Bjølgerud K. Kvasnes Drammen Travbane 3 28/8 - 01 / 7 1720 27,2 31
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 25/8 - 02 / 6 2100 28,5 125
4 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -40 500 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 4 Plass 326 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 05 / 8 2120 29,7 40
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Biri Travbane 5 23/9 - 05 / 4 1609 28,8ag 143
Stall Ki-Ro B. Steinseth Bjerke Travbane 0 14/9 - 05 / 15 2160 31,4 g 73
B. Steinseth D. Dalen Biri Travbane 0 02/9 - 04 / 6 2100 30,4ag 76
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 03 / 7 1609 29,7ag 27
5 2018: -13 -1 -1 -2 -8 -86 000 2017: -25 -0 -2 -2 -13 -71 000
Hammerstjerna 5 Plass 310 222
9 år BORKET HP v.Spikeld B. Garberg Östersund 2 07/10 - 02 / 11 2640 29,8a 603
e. Rigel Brit v. Rigel Jo B. Garberg Leangen Travbane 0 26/9 - 02 / 8 1640 28,0a 186
Ivar Gafseth /Melhus B. Garberg Bergsåker - 23/9 - 07 / 7 2140 dg a 278
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 0 22/8 - 03 / 5 1640 27,8ag 321
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek M. Fremstad Leangen Travbane 0 15/8 - 06 / 7 2160 31,8 g 368
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trollveikja 6 Plass 146 000
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) G. Stenberg Bjerke Travbane 2 28/9 - 05 / 2 1609 27,9a 114
e. Atlina v. Elding O. Kjenner Drammen Travbane 6 10/9 - 09 / 6 2120 28,9 478
Trond Elton /Svelvik G. Stenberg Biri Travbane 0 27/5 - 05 / 9 2120 31,3 g 240
G. Stenberg Trond Elton G. Stenberg Klosterskogen Travbane 4 05/5 - 03 / 3 2100 28,2a 59
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Bjerke Travbane 2 27/4 - 03 / 11 2100 30,2a 142
7 2018: -19 -2 -2 -3 -6 -98 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 7 Plass 323 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Gundersen Bjerke Travbane 0 14/9 - 05 / 10 2160 29,1 63
e. Vår Frøya v. Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane 4 02/9 - 05 / 10 2120 30,7 161
Harald N. Hove /Vik I Sogn V. Hop Bjerke Travbane 2 17/8 - 05 / 14 2160 29,8 58
T. Wollebæk Ola Engevold (B) J. Blekkan Östersund 0 27/7 - 04 / 11 2140 29,8ag 990
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Solberg Östersund 5 17/7 - 03 / 2 2140 29,3a 83
8 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -17 -0 -1 -0 -5 -31 500
Smågodt 8 Plass 155 000
10 år BRUN HP v.Åsajerven L. Pedersen Biri Travbane - 24/7 - 03 / 5 2120 g6 g 77
e. Sjefå v. Sjefen M. Gundersen Momarken Travbane - 12/7 - 04 / 13 2160 dg 111
Bjørn Svenkerud /Nittedal G. Gundersen Momarken Travbane 0 28/6 - 05 / 1 2160 29,7 238
M. Gundersen Bjørn Svenkerud M. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/5 - 08 / 10 2160 28,8 432
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 4 04/5 - 08 / 13 2160 28,9 611
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -0 -4 -21 000
Lyseng Stjerna 9 Plass 100 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Mikkelborg Momarken Travbane - 09/10 - 04 / 7 2140 dg a 94
e. Lyseng Jenta v. Lome Kongen O. Mikkelborg Momarken Travbane 2 22/9 - 01 / 2 1640 29,9a 55
Steffen Berg /Mosvik O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 14/9 - 05 / 2 2140 28,7 104
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) O. Mikkelborg Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 12 2120 33,1 g 119
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 9 2100 28,4 397
10 2016: -12 -2 -0 -0 -2 -30 500 2015: -12 -0 -2 -2 -2 -26 000
Dale Jerva 10 Plass 75 000
6 år SVART HP v.Åsajerven J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 27/6 - 08 / 5 2120 37,9 g 110
e. Joker Stina* v. Lome Elden S. Wassberg Bergen Travpark - 04/6 - 01 / 8 2120 dg 151
Stall Pysjepådeling L. Hjetland Forus Travbane P 31/5 - 21 / 4 2060 31,9 P
A. Stensen Mariann Therese Glemmestad (B) O. Karlsen Forus Travbane - 24/5 - 01 / 12 2060 dg 475
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 01/5 - 02 / 5 2100 30,9a 27
11 2017: -9 -1 -0 -1 -1 -20 000 2016: -14 -0 -0 -2 -6 -32 669
Veels Shanti 11 Plass 170 685
5 år GRÅSVART HP v.H.G. Balder T. Solberg Bjerke Travbane 0 28/9 - 05 / 8 1609 30,0a 589
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll H. Holm Drammen Travbane 0 07/7 - 04 / 1 2100 32,4arg 415
Ellen K. Låhne Kristiansen /Andebu H. Meland Bjerke Travbane 0 22/6 - 06 / 1 1609 29,5a 1223
K. Kvasnes Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane 0 11/6 - 08 / 10 2140 34,3 1463
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek H. Holm Biri Travbane 4 14/5 - 04 / 4 2100 33,6 303
12 2018: -10 -1 -1 -1 -5 -60 833 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -31 500
Lykkje Embla 12 Plass 254 533
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder K. Johansen Biri Travbane 3 02/10 - 01 / 10 2120 30,8 38
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 2 2100 br g 35
Maria Johansen /Mogreina O. Østre Biri Travbane 1 02/9 - 05 / 5 2100 30,8 13
K. Johansen Ole Synstelien O. Østre Drammen Travbane 6 20/8 - 04 / 8 1700 25,9a 302
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Østre Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 3 2100 br g 37