<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:44 V75-3
V5-5
NORSK TRAV OAKS
NORSK TRAV OAKS
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 300.000-150.000-60.000-30.000-15.000-(10.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -11 -2 -3 -3 -1 -338 000 2016: -13 -2 -6 -1 -4 -509 067
Tekno Lotta 1 Plass 847 067
4 år SVART HP v.Tekno Odin L. Kolle Momarken Travbane 2 04/10 - 01 / 4 2140 29,1a 150
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 3 18/9 - 01 / 2 2100 28,0a 178
Team Tekno Lotta G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/9 - 01 / 6 2100 30,8a 144
Lars Anvar Kolle (T) Geir Flåten (T) G. Flåten Årjäng 8 09/8 - 07 / 2 2140 32,3 41
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Bjerke Travbane 2 03/8 - 05 / 4 2140 30,0 30
2 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 2 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Momarken Travbane 1 04/10 - 01 / 5 2140 28,9a 92
e. Linspika v. Spikeld Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 18/9 - 01 / 5 2100 28,0a 34
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 7 2100 28,4a 19
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Hagmyren 1 24/6 - 01 / 6 2140 29,8 15
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Drammen Travbane 3 29/5 - 01 / 5 2100 34,0 g 13
3 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -62 487 2016: -8 -3 -2 -1 -1 -264 000
Eigelands Helga 3 Plass 326 487
4 år MØRKBR HP v.Lome Kongen V. Hop Momarken Travbane 1 04/10 - 02 / 8 2140 30,6a 14
e. Eigelands Frøkna v. Braute V. Hop Bjerke Travbane 2 18/9 - 01 / 1 2100 27,1a 184
Team Myhre G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/9 - 03 / 2 2100 30,0a 49
Tom Erik Solberg (T) Alexander Myhre G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 03 / 2 2100 31,0 31
Blå m/gull seler&stjerner, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 28/7 - 08 / 5 2100 34,3 13
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alve Frøkna 4 Plass 242 000
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin T. Fløysand Momarken Travbane 2 04/10 - 02 / 6 2140 30,7a 146
e. Rato Dally v. Rappfot T. Fløysand Momarken Travbane 0 06/8 - 02 / 6 2140 31,6 g 168
Harald A. Leknes-Arvid Alver T. Fløysand Sørlandets Travpark 5 23/7 - 01 / 3 2160 30,0 184
Tommy Fløysand (A) Martine Wessel (T) D. Dalen Bjerke Travbane 3 13/7 - 02 / 2 2140 31,5 g 49
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek T. Fløysand Biri Travbane 6 10/6 - 05 / 3 2100 30,7 g 87
5 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -17 503 2016: -12 -4 -1 -4 -1 -323 319
Sirifaxa* (S) 5 Plass 340 822
4 år SVART HP v.Moe Odin J. Persson Momarken Travbane 3 04/10 - 02 / 7 2140 31,4a 47
e. Eldsiri* v. Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Bjerke Travbane 6 18/9 - 01 / 6 2100 28,8a 241
Sverige U. Ohlsson Bjerke Travbane 3 05/9 - 01 / 8 2100 30,9a 22
Jan-Olov Persson (T) U. Ohlsson Dannero 2 07/8 - 04 / 1 2140 30,0a 32
blå med gult kryss. U. Ohlsson Dannero 1 25/7 - 06 / 6 2140 30,6a 19
6 2017: -8 -3 -0 -1 -0 -175 028 2016: -11 -2 -0 -1 -4 -139 625
Rus Can* (S) 6 Plass 314 653
4 år SVARTBRUN HP v.Klack Jo* (S) J. Eriksson Momarken Travbane 4 04/10 - 01 / 1 2140 30,1a 261
e. Runa Pak* (S) v. Elding L. Canneryd Romme - 16/9 - 04 / 4 2140 dg g 80
Sverige U. Eriksson Dannero 0 25/7 - 06 / 11 2140 31,9ag 49
Jim Eriksson (A) Lovisa Canneryd (A) U. Eriksson Hagmyren 6 04/7 - 09 / 2 2140 28,6 641
Vit, blått axelp, hängsl, ärmb; vit U. Eriksson Gävle 1 17/6 - 11 / 4 2140 31,4 25
7 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -11 276 2018: -12 -1 -2 -3 -0 -191 012
Uggla i Mossen* (S) 7 Plass 1 813 408
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) U. Eriksson Momarken Travbane 5 04/10 - 01 / 6 2140 30,1ag 10
e. Lax Vilja* (S) v. Moe Odin Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 1 18/9 - 01 / 3 2100 26,9a 14
Sverige Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 1 05/9 - 02 / 9 2100 28,2a 18
Ulf Eriksson (T) Jan-Olov Persson (T) Ø. Kihlstrøm Dannero 1 07/8 - 04 / 2 2140 29,9ag 17
rød med mørkeblå stolpe. Ø. Kihlstrøm Dannero 1 25/7 - 08 / 5 2140 30,5a 14
8 2016: -7 -0 -1 -1 -4 -50 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Berglund Svarta 8 Plass 50 000
3 år KOBBERRØD HP v.Bork Odin G. Austevoll Momarken Travbane 6 04/10 - 01 / 8 2140 30,5ag 464
e. Alva Bausa v. Spikeld Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 05/9 - 01 / 7 2100 31,3a 77
Lars Linderberg Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 04 / 5 2100 30,5 111
Gunnar Austevoll (T) Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 26/6 - 02 / 2 2140 31,6 36
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 05/6 - 07 / 2 2140 32,4 g 20
9 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 9 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Momarken Travbane 3 04/10 - 01 / 3 2140 29,5a 303
e. Torpa Kry v. Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 5 18/9 - 01 / 10 2100 28,6a 824
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik L. Kolle Bjerke Travbane 3 05/9 - 02 / 8 2100 29,3a 443
Eirik Høitomt (T) Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 02/8 - 07 / 8 2060 32,1 26
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 22/7 - 01 / 10 2140 30,6a 267
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -1 -0 -5 -28 500
Aine G.L. 10 Plass 543 102
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 04/10 - 02 / 2 2140 31,7a 49
e. Tangen Mari v. Lome Kongen O. Kjenner Bjerke Travbane 5 05/9 - 03 / 4 2100 31,4ag 40
Rose-Marie Henriksen /Borgenhaugen J. Mjølnerød Dannero 4 07/8 - 04 / 10 2140 30,6a 158
Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Dannero 4 25/7 - 08 / 8 2140 31,3a 78
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Bollnäs 1 09/7 - 09 / 2 2140 32,3 17
11 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -13 -2 -0 -0 -7 -59 322
Stjerne Linn 11 Plass 61 322
4 år SVART HP v.Wik Stjernen K. Malmin Momarken Travbane 5 04/10 - 02 / 1 2140 31,7a 309
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin K. Malmin Bjerke Travbane 5 05/9 - 02 / 3 2100 35,4a 301
Ernst Karlsen /Birkeland M. Høitomt Dannero 0 07/8 - 04 / 7 2140 31,2a 470
Kristian Malmin (T) Ernst Karlsen M. Høitomt Dannero 5 25/7 - 08 / 9 2140 31,8a 222
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 07/7 - 04 / 15 2120 30,4 597
12 2017: -11 -1 -1 -0 -2 -53 798 2016: -10 -0 -3 -1 -2 -58 600
Kaksi Can* (S) 12 Plass 112 398
4 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) L. Canneryd Momarken Travbane 6 04/10 - 02 / 5 2140 31,7a 642
e. Hedda G. v. Lome Elden J. Eriksson Romme - 16/9 - 04 / 2 2140 dg g 71
Sverige U. Eriksson Dannero 0 25/7 - 08 / 10 2140 35,3a 98
Lovisa Canneryd (A) L. Canneryd Gävle 2 28/6 - 04 / 4 2140 31,2 131
Mörkblå, silver vinklar; mblå J. Eriksson Romme 2 03/6 - 01 / 1 2140 30,6 187