<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
KLOSTERTRAVETS DAMEGRUPPE

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr.
For 3-15-årige høyest 34.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Skorga Gullet 1 Plass 20 108
9 år BRUN HP v.Åsajerven D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 06/10 - 03 / 10 2120 34,0 g 399
e. Storm Spika v. Spikeld D. Dalen Bjerke Travbane 0 01/9 - 04 / 10 2100 33,5a 365
Camilla Rosendahl /Breistein D. Dalen Bjerke Travbane 0 18/8 - 02 / 9 2100 32,6a 211
Ole Johan Østre (T) Anne Grete Rasmussen (T) A. Rasmussen Jarlsberg Travbane 0 09/8 - 03 / 7 2100 34,1ag 554
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Kvasnes Klosterskogen Travbane - 07/4 - 03 / 6 2100 g5 g 57
2 2018: -11 -0 -2 -1 -5 -48 000 2017: -23 -2 -1 -2 -9 -82 500
Hellestvedt Trym 2 Plass 181 400
6 år SVART V v.Voje Faks L. Kolle Klosterskogen Travbane - 11/8 - 08 / 2 2100 dg 70
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin L. Kolle Drammen Travbane 8 12/7 - 03 / 1 2100 35,0 g 109
Kirstine Barth /Herre L. Kolle Bjerke Travbane - 29/6 - 09 / 4 2100 dg a 120
Lars Anvar Kolle (T) Jostein Barth (A) D. Dalen Drammen Travbane - 21/6 - 03 / 2 2100 dg 67
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 09/6 - 02 / 7 2100 32,4 g 77
3 2018: -13 -4 -2 -2 -4 -166 000 2017: -19 -7 -2 -1 -2 -120 000
Kringeland Enok 3 Plass 316 000
5 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Klosterskogen Travbane 2 06/10 - 03 / 2 2100 33,0 62
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Sørlandets Travpark 2 25/9 - 08 / 1 2140 33,2 147
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 11/9 - 08 / 3 2140 35,1 240
Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Sørlandets Travpark - 03/7 - 08 / 2 2140 dg 116
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Sørlandets Travpark P 15/5 - 20 / 5 2160 40,0 g P
4 2018: -7 -0 -1 -0 -6 -26 500 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Songe Mai 4 Plass 47 500
8 år SVART HP v.Lome Kongen T. Solberg Klosterskogen Travbane 7 06/10 - 03 / 8 2120 33,4 g 246
e. Eike Borka v. Bork Rigel T. Solberg Klosterskogen Travbane - 26/11 - 07 / 1 2100 dg 813
Rune Stea Christiansen-Grethe Andersen T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 03/11 - 02 / 2 2100 34,6a 245
Thor Borg (T) Rune Stea Christiansen T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 23/10 - 08 / 3 2100 32,9 g 391
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 16/8 - 08 / 7 2160 38,2 g 257
5 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -10 -0 -1 -0 -5 -27 000
Bjønnum Jerka 1 Plass 93 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 04 / 14 2120 32,8 g 260
e. Brødsjø Terna v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 11/8 - 08 / 12 2120 33,6 180
Janne Aadna /Skien E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 28/7 - 03 / 3 2100 33,1 g 60
Eirik Høitomt (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 8 22/7 - 01 / 1 2140 32,3a 168
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 03/7 - 08 / 1 2140 34,8 31
6 2017: -5 -0 -1 -2 -0 -23 000 2016: -11 -3 -3 -0 -2 -66 000
Jærvsø Troll 2 Plass 89 000
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Gaustad Bjerke Travbane - 14/9 - 09 / 12 2160 dp3 86
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 25/8 - 04 / 8 2100 32,6 81
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 11/8 - 08 / 3 2100 32,3 51
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 31/7 - 07 / 9 2160 33,1 646
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 28/7 - 08 / 3 2100 35,4 99
7 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 3 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks D. Dalen Jarlsberg Travbane 6 30/9 - 04 / 8 2120 32,8 334
e. Mari Snella v. Rolex K.* D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 02 / 1 2100 31,0 444
Hans Landsverk /Gransherad A. Heisholt Drammen Travbane 0 13/9 - 04 / 6 2100 34,1 86
Dag-Sveinung Dalen (T) Hans Landsverk D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 04 / 2 2100 31,9 523
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Solberg Bjerke Travbane 0 14/7 - 02 / 5 2100 33,9a 950
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -1 -0 -3 -18 000
Rugstad Faksen 4 Plass 51 000
6 år GRÅSVART V v.Voje Faks A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 13 2120 33,4 846
e. Aravinna v. Ara Svarten A. Heisholt Klosterskogen Travbane 2 15/9 - 02 / 7 2100 33,1 330
Knut Høydalen-Heidi Kronstad A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 01/9 - 04 / 7 2120 dg 251
Alexander Heisholt (T) Knut Høydalen A. Heisholt Klosterskogen Travbane 4 11/8 - 08 / 4 2120 33,3 g 211
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Jarlsberg Travbane 7 01/7 - 04 / 8 2120 33,7 583
9 2018: -10 -2 -0 -2 -3 -52 000 2017: -12 -1 -2 -1 -4 -62 000
Verdals Svarten 5 Plass 153 500
7 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Bergen Travpark 2 22/9 - 03 / 15 2160 30,6 113
e. Verdals Stjerna v. Elding T. Sør-Reime Forus Travbane 0 10/9 - 03 / 3 2040 34,1 g 119
Arild Salte-Arne Pollestad E. Nedrebø Forus Travbane 5 23/8 - 03 / 4 2060 31,5 67
Åsbjørn Tengsareid (T) Arild Salte E. Nedrebø Forus Travbane 3 02/8 - 03 / 6 2080 30,4 110
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Berås Sørlandets Travpark 0 22/7 - 01 / 7 2140 33,6arg 777
10 2016: -10 -0 -4 -0 -2 -29 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Værdalsjokern 6 Plass 29 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 04 / 7 2120 33,2 g 242
e. Steinskosa v. Kos Knekten J. Undem Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 03 / 9 2120 33,3 77
Morten Knutsen-Ine Elisabeth Dahl J. Undem Sørlandets Travpark 0 27/8 - 01 / 1 2140 32,5 g 90
Adrian Solberg Akselsen (S) Ine Elisabeth Dahl (P) J. Undem Klosterskogen Travbane 2 18/8 - 02 / 2 2100 35,1 65
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 31/7 - 07 / 6 2160 34,1 g 60
11 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -17 000 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 7 Plass 98 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Undem Klosterskogen Travbane 4 06/10 - 03 / 11 2140 32,4 g 230
e. Rigel Edda v. Alm Rigel A. Berås Sørlandets Travpark 6 25/9 - 08 / 7 2180 34,3 g 102
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Undem Klosterskogen Travbane 5 15/9 - 02 / 2 2100 33,3 131
Kjetil Roe (T) Odd Arne Aaland J. Undem Klosterskogen Travbane 7 01/9 - 04 / 14 2120 31,7 1785
Rød m/svart stolpe & krage K. Roe Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 04 / 4 2100 33,9 g 1004
12 2017: -15 -1 -0 -0 -7 -35 000 2016: -13 -0 -0 -2 -3 -18 000
Truså Ø.K. 8 Plass 66 500
5 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Bjerke Travbane 4 05/10 - 09 / 11 2160 32,2 155
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 15/6 - 03 / 1 2100 dg 99
Stall Davenskø E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/6 - 02 / 7 2100 br ag 94
Geir Vegard Gundersen (T) Birgitte Folvik E. Høitomt Bjerke Travbane 6 25/5 - 09 / 4 2140 33,3 g 88
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Momarken Travbane 0 03/5 - 02 / 2 2140 33,3 g 65
13 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -2 -3 -0 -4 -63 500
Sager'n 9 Plass 101 250
6 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 06/10 - 03 / 9 2120 32,1 65
e. Lykkevara v. Lykke Gutten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 15/9 - 02 / 9 2100 33,0 98
Svein Saga-Anne Grethe Saga G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 04 / 5 2100 32,2 204
Gunnar Austevoll (T) Svein Saga K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 7 25/8 - 08 / 6 2100 36,4 g 110
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 09/6 - 02 / 8 2100 33,4 470
14 2016: -22 -0 -2 -3 -7 -38 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
H.M. Nordwest 10 Plass 40 000
6 år BRUN V v.Norne T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 30/9 - 04 / 11 2120 32,6 987
e. Korbra v. Korbest T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 15/9 - 02 / 4 2100 33,2 290
Geir Nordbotten /Stokke O. Østre Jarlsberg Travbane - 03/9 - 03 / 7 2120 dg 288
Tom Erik Solberg (T) Geir Nordbotten (B) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 04 / 1 2100 br g 327
Blå m/gull seler&stjerner, reklame C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 03 / 5 2100 35,0 g 131