<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
DD-2
V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 750.001 kr.
For 3-15-årige høyest 1.300.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-1-15 Plass : 12-1-15

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -0 -0 -0 -3 -10 447
Viktor K. 2140 1 Plass 725 319
11 år SVART H v.Alm Viktor D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 10 / 6 2120 br g 92
e. Snedig v. Minpil D. Dalen Bjerke Travbane 1 14/9 - 08 / 11 1609 23,7a 88
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik D. Dalen Momarken Travbane 2 30/8 - 04 / 10 2160 25,9 133
D. Dalen Jon Magne Vik D. Dalen Bjerke Travbane 6 24/8 - 07 / 6 2100 25,3a 56
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 18/8 - 01 / 2 2100 26,5a 41
2 2019: -10 -0 -0 -2 -5 -54 081 2018: -17 -1 -4 -2 -5 -163 573
Stumne Scott 2 Plass 884 746
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott H. Holm Jarlsberg Travbane 1 30/9 - 06 / 4 1609 24,2a 76
e. Stumne Saga v. Spang Best E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 25/9 - 03 / 6 1609 24,6a 30
Merete Viksås /Roa A. Andersson Åmål 1 22/9 - 08 / 3 2100 27,3 38
T. Solberg Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane 0 14/9 - 08 / 1 1609 25,0a 109
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl F. Hamre Sørlandets Travpark 0 27/8 - 10 / 12 2160 25,6 349
3 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -8 000
Storm Eld 3 Plass 626 000
13 år SVART V v.Storm Jo L. Kolle Sørlandets Travpark 5 25/9 - 03 / 5 1609 25,7a 95
e. Eld Mai v. Elding L. Kolle Drammen Travbane 4 13/9 - 01 / 4 1700 25,7a 130
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Sørlandets Travpark 0 14/2 - 01 / 9 2180 27,6 176
L. Kolle Erik Skaug (A) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 06/2 - 10 / 10 1609 25,8a 191
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 20/1 - 05 / 5 2100 27,6a 316
4 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 4 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Sørlandets Travpark 0 25/9 - 03 / 2 1609 26,2ag 81
e. Markaseira v. Kos Knekten I. Thompson Sørlandets Travpark 0 04/9 - 07 / 7 2180 br g 62
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Bjerke Travbane 0 24/8 - 07 / 8 2100 25,4a 244
T. Borg Berit Garstad T. Borg Klosterskogen Travbane 3 18/8 - 01 / 5 2100 26,8a 69
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 5 05/8 - 05 / 6 2120 28,2 89
5 2016: -12 -1 -0 -0 -2 -39 000 2015: -13 -0 -0 -1 -0 -6 000
Kosak 5 Plass 597 887
11 år SVART V v.Sjefen F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 06 / 11 1609 25,4ag 305
e. Paja Sokka v. Pajaprins F. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 14/9 - 08 / 5 1609 24,3a 348
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 30/8 - 04 / 1 2140 27,8 226
F. Mjølnerød E. Jensen Bjerke Travbane 1 24/8 - 02 / 1 1640 24,5 389
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 6 18/8 - 01 / 8 2100 27,4ag 636
6 2019: -8 -0 -0 -1 -3 -17 500 2018: -20 -0 -2 -0 -5 -43 491
Tojo Prinsen 6 Plass 910 702
10 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) K. Malmin Bjerke Travbane 0 17/9 - 10 / 11 2100 26,1a 331
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen G. Austevoll Årjäng 0 21/8 - 07 / 13 1680 23,1 120
Oddvar Dahlen /Nøtterøy G. Flåten Momarken Travbane 0 06/8 - 09 / 9 2140 25,6a 481
K. Malmin Oddvar Dahlen H. Tvedt Årjäng 4 16/7 - 07 / 13 2180 24,2 191
Mørkblå med gul reklame/bånd H. Tvedt Kongsvinger Travbane 6 06/7 - 08 / 13 1620 24,4 g 98
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -25 -0 -0 -0 -8 -24 000
Millionolga 7 Plass 686 513
9 år SVARTBRUN HP v.Nordli Svarten C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 28/9 - 09 / 3 2160 28,7 705
e. Skjegge Lill v. Elding V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 10 / 5 2120 27,3 275
Per Hellgren /Ørje D. Dalen Drammen Travbane 0 10/9 - 05 / 11 2100 26,2a 498
P. Midtfjeld Rune Wilberg S. Hogner Bjerke Travbane 0 24/8 - 02 / 8 1660 24,7 335
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek D. Dalen Årjäng 7 21/8 - 07 / 8 1660 23,8 263
8 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -18 250 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Henrik 8 Plass 681 559
13 år BRUN H v.Kos Knekten E. Høitomt Drammen Travbane 5 13/9 - 01 / 8 1700 26,6a 70
e. Oddevinni v. Elding N. Benzon Årjäng 0 09/8 - 04 / 8 2180 27,2 g 368
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 29/6 - 05 / 1 2140 28,9 327
Å. Tengsareid Erik Skaug (A) E. Høitomt Momarken Travbane 3 14/6 - 01 / 7 1640 26,7a 110
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Momarken Travbane 4 31/5 - 03 / 7 2180 27,1 185
9 2018: -21 -0 -0 -1 -7 -32 000 2017: -22 -0 -1 -1 -13 -117 384
Ty Tinn 9 Plass 791 884
8 år BRUN V v.Lome Elden K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 10 / 8 2120 26,5 234
e. Ty Eldi v. Spikeld K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 30/8 - 04 / 6 2140 27,1 53
Elin-Merete Harvik /Hordvik K. Bjørnerød Bjerke Travbane 2 24/8 - 07 / 2 2100 25,0a 149
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 2 18/8 - 01 / 1 2100 26,5a 96
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Kala Landbane - 09/8 - 04 / 9 1940 dg 392
10 2019: -7 -2 -4 -0 -1 -450 000 2018: -13 -3 -5 -2 -2 -327 000
Roli Eld 10 Plass 1 711 000
9 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 1 17/9 - 10 / 4 2100 23,2a 39
e. Minti v. Minpil V. Hop Bergen Travpark 1 13/8 - 06 / 4 2100 25,4a 44
Evelyn Madeleine Dalen-Tor Henning Hegna V. Hop Biri Travbane 1 02/7 - 09 / 2 2100 26,8a 30
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 22/6 - 01 / 3 2600 28,8a 26
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 1 09/6 - 01 / 11 2100 26,8a 17
11 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -12 000 2015: -3 -1 -0 -0 -0 -146 280
Fiann 11 Plass 555 606
6 år SVART H v.Lome Elden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 24/8 - 07 / 12 2100 25,2a 73
e. Huldre Runa v. Sokna Troll J. Mjølnerød Kala Landbane 6 09/8 - 04 / 8 1940 26,0 g 111
Stall Fiann J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 13/7 - 08 / 1 2100 28,4a 91
J. Mjølnerød O. Kjenner Bjerke Travbane 7 29/6 - 05 / 10 2140 28,5 90
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Norberg Bergsåker 0 05/3 - 08 / 4 2140 29,6 250
12 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 212 2018: -15 -0 -2 -0 -9 -154 528
Mino* 2160 1 Plass 1 510 507
11 år RØD H v.Moe Odin G. Karlsson Bollnäs 4 18/9 - 09 / 11 2180 25,3 23
e. Minti v. Minpil L. Swartling Bollnäs 2 06/9 - 03 / 2 2140 26,5a 16
Sverige L. Swartling Romme 1 22/8 - 07 / 1 2180 26,7 22
E. Høitomt Hovel Helmen (A) E. Høitomt Momarken Travbane 3 06/8 - 09 / 12 2140 24,6a 120
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Karlsson Rättvik 1 25/7 - 04 / 13 2180 24,2 26
13 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -21 -0 -6 -1 -8 -389 724
Lex Lodney 2 Plass 1 965 807
11 år SVART H v.Millex L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 07 / 9 2100 25,3a 74
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Bjerke Travbane 6 18/9 - 12 / 5 2140 22,6 1024
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal O. Østre Drammen Travbane 4 10/9 - 05 / 6 2100 24,8a 76
O. Østre Gjermund Gravdal O. Østre Forus Travbane 0 03/9 - 04 / 6 2060 23,9 102
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 3 17/8 - 04 / 2 1609 21,7a 87
14 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 3 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 07 / 1 2100 25,5a 449
e. Silje Spretta v. Pajaprins N. Stene Drammen Travbane 5 10/9 - 01 / 15 2180 26,8 25
Gunnar Kværne /Sem B. Goop Färjestad 1 05/9 - 07 / 10 2180 24,4 162
G. Austevoll Gunnar Kværne G. Flåten Momarken Travbane 6 30/8 - 04 / 2 2140 27,5 81
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane P 23/8 - 20 / 4 2120 29,3 P
15 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -31 991 2017: -13 -4 -2 -1 -5 -219 545
Gandolf 4 Plass 1 071 895
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Bjerke Travbane 4 21/9 - 08 / 15 2160 25,0 62
e. Slogum Mi v. Pilmin P. Nilsson Färjestad 2 05/9 - 07 / 7 2180 24,4 138
Sverre Klemetsdal /Tranby O. Sagholen Bjerke Travbane 1 24/8 - 07 / 5 2100 25,0a 76
O. Sagholen Sverre Klemetsdal O. Sagholen Bjerke Travbane 0 25/5 - 07 / 10 2100 25,3a 224
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 6 11/5 - 06 / 6 2140 24,9 227