<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1
DATOLØP - MAX 500
DATOLØP - MAX 500
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 155.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-9 Plass : 6-3-9

1 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 2100 1 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Bjerke Travbane 5 28/9 - 05 / 5 1609 28,5a 421
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Drammen Travbane 3 13/9 - 05 / 3 2500 29,8 572
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Drammen Travbane 8 28/8 - 01 / 12 1720 29,1 845
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Åmål 5 14/8 - 05 / 5 2100 30,7 296
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Bjerke Travbane 6 20/7 - 06 / 8 2160 29,5 g 2334
2 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brego Baklengs 2 Plass 164 788
9 år BRUN H v.Bokli Balder C. Kjenner Bjerke Travbane 4 28/9 - 05 / 9 1609 28,2a 217
e. Sara Lill v. Dublan A. Akselsen Bjerke Travbane 6 17/9 - 01 / 4 2100 29,0a 162
Bente Brit Kvarving /Grålum C. Kjenner Biri Travbane 5 02/9 - 04 / 12 2100 28,4a 425
C. Kjenner Bente Brit Kvarving C. Kjenner Momarken Travbane 2 16/8 - 04 / 6 1640 27,5a 141
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek F. Mjølnerød Momarken Travbane 7 06/8 - 02 / 14 2160 30,6 1267
3 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 3 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin L. Kolle Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 5 2100 31,0 g 251
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Drammen Travbane 0 08/8 - 04 / 9 1700 29,2a 138
Sverige V. Hop Drammen Travbane 0 19/7 - 04 / 10 1700 30,1ag 701
V. Hop Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Drammen Travbane 4 07/7 - 04 / 4 2100 29,8a 116
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 0 21/6 - 04 / 3 1700 30,2ag 95
4 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 4 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen E. Nedrelid Jarlsberg Travbane 0 30/9 - 05 / 10 2120 35,9 711
e. Moshus Thea v. Ilmin E. Nedrelid Momarken Travbane 3 22/9 - 01 / 6 1640 31,3ag 436
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad O. Rakstad Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 02 / 9 1609 32,2a 434
O. Rakstad K. Mathisen Leangen Travbane 0 15/8 - 06 / 1 2140 31,0 451
Rød m/oransje skstk, kule & ermringer Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 8 1600 30,7 1209
5 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -8 500 2016: -5 -1 -0 -0 -0 -10 000
Ra Kasper 5 Plass 145 500
8 år BRUN H v.Kasper Mollyn F. Mjølnerød Momarken Travbane 1 22/9 - 01 / 4 1640 29,8a 154
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) F. Mjølnerød Momarken Travbane 0 16/8 - 04 / 7 1640 29,1ag 232
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane P 08/3 - 20 / 3 2140 37,7 g P
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 13/2 - 02 / 3 2100 36,0ag 293
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Momarken Travbane 6 04/2 - 01 / 10 2140 31,5 399
6 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -10 -3 -3 -0 -1 -133 611
Skogli Viktor 6 Plass 418 543
8 år SVART V v.Alm Viktor O. Kjenner Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 02 / 14 2140 30,7 g 390
e. Skogli Flickan v. Elding J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 16/8 - 04 / 4 1640 28,6a 51
Hans Ingvald Minge /Mysen J. Mjølnerød Bollnäs 0 12/8 - 11 / 8 2140 br ag 193
G. Austevoll Hans Ingvald Minge B. Garseg Momarken Travbane 5 06/8 - 01 / 6 2140 30,3a 69
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Østre Klosterskogen Travbane 4 28/7 - 05 / 11 2120 29,6 228
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -1 -1 -4 -25 000
Veels Balder 7 Plass 104 500
9 år BRUN V v.H.G. Balder M. Gundersen Drammen Travbane - 02/5 - 08 / 3 2100 dg 156
e. Veels Stjerna v. Spang Best O. Sagholen Momarken Travbane - 19/4 - 05 / 6 1640 dg a 174
Stall Lukmoen O. Sagholen Biri Travbane 0 08/4 - 03 / 6 2620 30,7 g 528
O. Sagholen M. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 10/3 - 07 / 4 2100 31,8a 94
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 6 23/2 - 04 / 8 2140 31,2a 80
8 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 8 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Momarken Travbane 1 04/10 - 03 / 1 2140 28,3a 198
e. Storeng Silva v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 19/9 - 03 / 10 2640 29,4 143
Lovise Mohaugen-Knut Andresen G. Austevoll Bjerke Travbane 6 14/9 - 05 / 9 2160 28,1 216
L. Kolle Lovise Mohaugen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 08 / 8 2120 29,5 102
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane - 19/8 - 01 / 3 2100 dg 141
9 2019: -5 -0 -0 -1 -4 -19 000 2018: -14 -0 -1 -1 -4 -25 554
Furderud Svarten 9 Plass 289 347
11 år SVART H v.Bokli Eld B. Humborstad Bjerke Travbane 6 28/9 - 05 / 10 1609 28,5a 158
e. Dalsvarta v. Finstad Per L. Bø Bjerke Travbane 4 17/9 - 01 / 1 2100 28,7a 144
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Momarken Travbane 0 06/8 - 01 / 3 2140 30,3a 189
B. Humborstad B. Humborstad Magnor Travbane 2 01/5 - 05 / 5 1600 30,4 34
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Sørlandets Travpark 0 23/4 - 08 / 4 2140 29,5 209
10 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 10 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) C. Kjenner Jarlsberg Travbane 5 30/9 - 05 / 7 2120 30,5 324
e. Nesstjerna v. Elding C. Jepson Romme 3 16/9 - 04 / 7 2160 30,1 57
Arne Petter Kynningrød /Halden O. Østre Årjäng 5 06/9 - 01 / 9 2160 28,6 212
O. Østre Arne Petter Kynningrød C. Kjenner Drammen Travbane 5 28/8 - 01 / 6 1720 28,1 558
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 0 14/8 - 01 / 1 1640 br g 857
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -2 -3 -21 000
Nebbenes Eldar 11 Plass 133 500
12 år SVART V v.Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/9 - 05 / 11 1609 28,6a 350
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 17/9 - 01 / 3 2100 29,4a 196
Kåre Kirkelund-Kristine Kirkelund G. Austevoll Biri Travbane 3 02/9 - 04 / 3 2100 28,0a 382
D. Dalen Kåre Kirkelund G. Austevoll Momarken Travbane 0 16/8 - 04 / 10 1640 29,7ag 233
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Horpestad Biri Travbane 0 30/7 - 05 / 9 2100 29,1a 784