<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:38 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -2 -13 000
Zing Zing 1 Plass 13 000
4 år BRUN HP v.Gentle Star* R. Bjørnbeth Leangen Travbane 28/6 - 20 / 1 1640 33,1 g B
e. Zuperpuz v. Meadow Road (S) R. Bjørnbeth Leangen Travbane 15/6 - 20 / 1 1640 31,0 g B
Team 2 rette og 1 vrang
Ragnhild Bjørnbeth (S) Anne Dahlshaug (T)
Lysblå m/sv.erm-/sidefelt,reklame
2 2018: -26 -4 -2 -5 -7 -146 000 2017: -21 -0 -1 -1 -10 -42 000
Five Stars Genius 2 Plass 198 500
6 år M.BRUN V v.Juliano Star* (FR) P. Sørmo Leangen Travbane - 03/10 - 08 / 4 2140 dg 244
e. Four Starz Nanny (US) v. Conway Hall* (US) P. Sørmo Leangen Travbane - 29/8 - 09 / 9 2160 dg 111
Edvin Monseth /Svorkmo P. Sørmo Orkdal Tråvpark 6 07/8 - 03 / 11 2100 20,8 g 177
Per Einar Sørmo (A) Edvin Monseth P. Sørmo Leangen Travbane P 01/8 - 21 / 1 2140 18,6 P
rød m/gul v & sk.stk. røde ermer + rek M. Olsen Leangen Travbane - 04/7 - 08 / 9 2160 dg 923
3 2018: -13 -2 -0 -2 -6 -58 021 2017: -18 -2 -1 -1 -10 -84 500
Fresh Fiona M.E.* 3 Plass 142 521
4 år BRUN HP v.Juliano Rags N. Brækken Leangen Travbane 13/6 - 20 / 1 1640 25,2 B
e. Topaz Dragon (NL) v. Dante Buitenzorg (NL) N. Brækken Leangen Travbane 06/6 - 21 / 3 1640 26,2 B
Danmark
Noralf P. Brækken (T)
hvit m/røde ermer,krage,1/2 stolpe,rek
4 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 144 2017: -20 -1 -2 -1 -9 -72 636
Perle Kaisa 1 Plass 78 280
5 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) A. Sjoner Leangen Travbane 05/7 - 20 / 3 1660 55,0 g B
e. Perle Maria v. Spikeld A. Sjoner Leangen Travbane 28/6 - 21 / 3 1640 56,6 B
Petter Baalsrud /Rindal
Arve Sjoner (T)
blå m/reklame på sv. stolpe
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Liheim Maia 2 Plass 0
6 år SVART HP v.Åsajerven G. Grimsgård Leangen Travbane - 11/7 - 22 / 6 2160 dgpp N
e. Stortrø Stjerna v. Elding K. Nordtømme Leangen Travbane N 04/1 - 21 / 4 2160 45,5 N
Astrid Korssjøen /Oslo
Guri Grimsgård (T)
svart m/hv.sidef, sv/røde ermer
6 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Storm Spika 3 Plass 2 000
12 år MELL.BR. HP v.Spikeld E. Kristiansen Leangen Travbane 01/10 - 21 / 1 2140 48,7 B
e. Stormyr Blessa v. Lappe Troll*
Per Johan Stamnes /Selbustrand
Kai Johansen (T) Per Johan Stamnes
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
7 2016: -2 -0 -0 -2 -0 -8 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Åslands Juvel 4 Plass 8 000
5 år SVART HP v.Troll Jokeren K. Nordtømme Leangen Travbane 09/9 - 20 / 9 1660 09,2 N
e. Åslandia v. Åslands Kvikk
Thine Therese Isdahl-Frode Isdahl
Andre H. Stensen (T) Frode Isdahl
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eldmina 5 Plass 66 500
13 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Robertsen Leangen Travbane - 30/4 - 05 / 7 2140 dg 85
e. Steinsvad Ilmi v. Ilmin E. Kristiansen Leangen Travbane - 25/4 - 01 / 3 2140 dg 65
Frode Isdahl /Heimdal S. Theodorsen Leangen Travbane - 11/4 - 08 / 7 2140 dg a 229
Amanda Robertsen (A) Frode Isdahl A. Robertsen Leangen Travbane 1 05/12 - 02 / 12 2180 32,3 27
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek A. Robertsen Leangen Travbane - 29/11 - 06 / 3 2160 dv1 16
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Stubb Oda 6 Plass 4 000
6 år SVART HP v.Moe Odin A. Eggan Leangen Travbane N 01/8 - 21 / 5 2160 42,7 N
e. Stubb Nora v. Nordli Svarten A. Eggan Leangen Travbane 0 23/11 - 10 / 4 2140 48,4 204
Remi-Johan Didriksen /Hvittingfoss H. Holm Orkdal Tråvpark 0 26/6 - 01 / 4 2100 br g 540
Atle Eggan (T) Reidar Sæther B. Garberg Leangen Travbane P 25/5 - 21 / 3 2160 48,4 g P
Blå m/hvit kile, gr/gul søm,rekl B. Garberg Leangen Travbane 04/8 - 20 / 7 1660 52,9 B