<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
TRUCKNOR LØPET (SØLVDIVISJONEN KVAL 1 AV 4)
SØLVDIVISJONEN
Varmblods 1600 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige 200.000 - 700.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-2-3 Plass : 5-2-3

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -13 -1 -0 -0 -7 -37 000
The Flying Jet 1600 1 Plass 402 500
9 år BRUN V v.Chanto Jet S. Løvvold Bergen Travpark 2 21/8 - 07 / 6 2100 15,7a 37
e. Ernis Flo (DE) v. Keystone Voyager (US) H. Tvedt Bergen Travpark 6 13/8 - 04 / 3 2100 14,4a 724
Stall Twits S. Nybø Bergen Travpark 4 04/8 - 02 / 12 2100 16,9a 127
R. Tvedt R. Tvedt Bergen Travpark 3 26/7 - 01 / 5 2100 17,7a 35
Gul m/svart stolpe og ermstripe R. Tvedt Bergen Travpark 1 14/7 - 06 / 9 2620 16,8 48
2 2017: -18 -3 -1 -0 -4 -114 196 2016: -19 -2 -5 -4 -4 -266 666
Cantab G.T. 2 Plass 516 709
7 år BRUN V v.Cantab Hall (US) V. Hop Biri Travbane 3 02/10 - 06 / 5 1609 14,5a 110
e. Linderchip G.T. v. Enjoy Lavec* (S) V. Hop Åby 0 04/8 - 08 / 6 2640 15,1 123
Ingrid Gylland /Hovin I Gauldal V. Hop Sørlandets Travpark 2 22/7 - 03 / 6 2660 16,4 84
V. Hop Arild Eggen (T) V. Hop Kongsvinger Travbane 3 06/7 - 07 / 5 1600 14,1a 36
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 11/6 - 04 / 11 3180 15,8 162
3 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -16 -2 -1 -3 -6 -161 000
Riordan Kronos (IT) 3 Plass 631 676
8 år BRUN V v.Going Kronos* (IT) K. Malmin Bjerke Travbane 3 17/9 - 09 / 3 2100 12,1a 287
e. Exclusive Kronos (IT) v. Self Possessed* (US) K. Malmin Forus Travbane 2 03/9 - 09 / 1 1600 11,2a 86
Einar Nedrebø-Per Arne Skjelsvik K. Malmin Bjerke Travbane 4 24/8 - 08 / 6 1609 11,7a 57
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Momarken Travbane 0 06/8 - 10 / 2 1640 15,1ag 47
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Sørlandets Travpark 3 23/7 - 07 / 2 2140 13,0a 135
4 2017: -10 -0 -0 -2 -6 -30 500 2016: -26 -6 -2 -3 -9 -205 500
Elegance Fanatic (NL) 4 Plass 404 451
6 år LYSBRUN HP v.From Above* (S) O. Wassberg Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 04 / 6 2100 15,8a 430
e. Super Fanatic (NL) v. Incredible Crafts* (US) O. Wassberg Bergen Travpark 1 15/9 - 01 / 3 2100 16,0a 17
Waypoint Maritime Kompetanse AS /Bergen O. Wassberg Forus Travbane 6 03/9 - 09 / 6 1600 12,8a 550
O. Wassberg K. Kvasnes Bergen Travpark 3 21/8 - 07 / 3 2100 15,8a 39
Rød m/blå ermer, reklame O. Wassberg Haugaland Travpark 2 16/8 - 05 / 3 1800 15,6a 54
5 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -18 -1 -3 -2 -5 -127 500
Speedy Gon Sali (DK) 5 Plass 680 980
9 år BRUN V v.Golden Globe* (US) S. Wassberg Forus Travbane 1 20/9 - 05 / 2 1600 13,8a 14
e. Hot Horse Flower (DK) v. Imposant Sund* (S) M. Gundersen Bergen Travpark - 21/8 - 07 / 12 2100 dg a 24
Stall Speedy Gon Sali S. Wassberg Bergen Travpark 3 13/8 - 04 / 5 2100 14,0a 173
S. Wassberg Gaute Lura (T) R. Hop Bergen Travpark 1 26/7 - 01 / 3 2100 16,8a 16
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bergen Travpark 3 14/7 - 01 / 2 1600 13,5a 19
6 2017: -15 -0 -0 -1 -7 -28 000 2016: -27 -0 -5 -4 -9 -91 000
Jegerinnen 6 Plass 430 500
8 år BRUN HP v.Herr Jægermeister* (S) O. Wassberg Bergen Travpark 3 22/9 - 01 / 3 2100 15,2a 293
e. Idette Pilot v. Gunslinger Spur (US) S. Wassberg Bergen Travpark 3 15/9 - 01 / 7 2100 16,1a 68
Stall Waikiki O. Wassberg Bergen Travpark 0 08/9 - 06 / 2 2100 15,5a 303
Å. Tengsareid Ove Wassberg (T) O. Wassberg Bergen Travpark 4 30/8 - 06 / 2 2100 15,3a 142
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Kjenner Bergen Travpark 7 21/8 - 07 / 10 2100 16,1a 128
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -14 -4 -1 -0 -3 -166 778
Dex Dexter 7 Plass 327 778
6 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) A. Stensen Biri Travbane 1 02/10 - 06 / 10 1609 14,3a 61
e. Katinka Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 17/9 - 04 / 8 2100 14,4a 86
Børre Høibye-Harald Møller E. Høitomt Forus Travbane 1 03/9 - 07 / 2 2040 14,4a 24
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 6 26/8 - 03 / 12 2100 16,6a 42
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Untersteiner Åby 2 31/5 - 03 / 11 1640 12,0a 91
8 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -9 000 2016: -10 -1 -2 -2 -3 -87 000
Cantab Jones* (US) 8 Plass 367 600
7 år BRUN V v.Cantab Hall (US) K. Pedersen Bjerke Travbane 6 21/9 - 07 / 4 1609 12,3a 36
e. Zeta Jones U.S. (US) v. Enjoy Lavec* (S) K. Pedersen Bjerke Travbane 2 24/8 - 08 / 1 1609 11,7a 347
Danmark K. Pedersen Biri Travbane 4 30/7 - 01 / 8 2100 16,1a 75
K. Pedersen Elisabeth Jensen A. Akselsen Bjerke Travbane 3 20/7 - 07 / 4 2100 14,7a 56
Hvit m/blå sk.stk,ermer&sidefelt, rekl K. Pedersen Jarlsberg Travbane 2 02/6 - 06 / 9 2100 14,7a 233
9 2016: -12 -1 -1 -2 -4 -61 000 2015: -19 -4 -3 -2 -4 -161 500
Timber Mile (DK) 9 Plass 387 704
6 år BRUN HP v.Fast Photo* (US) S. Wassberg Bergen Travpark 0 22/9 - 01 / 10 2100 15,6a 282
e. Karate Kosmos (US) v. Royal Troubador* (US) R. Hop Bergen Travpark 2 15/9 - 01 / 8 2100 16,1a 76
Christer Bergås Morken-Egil Lura C. Morken Forus Travbane 3 03/9 - 01 / 7 2080 16,5 30
G. Gundersen Gaute Lura (T) A. Akselsen Bergen Travpark 4 21/8 - 07 / 7 2100 16,0a 197
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer S. Wassberg Bergen Travpark 5 09/4 - 07 / 1 2100 15,2a 152
10 2017: -5 -1 -1 -1 -2 -56 000 2016: -13 -6 -0 -1 -3 -254 000
Tip Esterel (DK) 10 Plass 554 159
7 år RØD H v.Esterel Sunset* (DK) P. Buer Bjerke Travbane 6 17/9 - 09 / 2 2100 12,6a 48
e. Hera Esterel (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) P. Buer Bergen Travpark 1 13/8 - 04 / 6 2100 13,7a 17
Håkon Tornes-Anne Marit Bruvik P. Buer Sørlandets Travpark 1 23/7 - 07 / 4 2140 12,6a 32
P. Buer Håkon Tornes D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 09/7 - 09 / 7 2100 11,9a 55
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Bergen Travpark 1 30/6 - 07 / 6 2100 13,6a 24