<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
TELEMARK KONTORPARTNER
STALLANSATTE-LØP
Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 140.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -1 -1 -1 -2 -28 500
Trinity D. (DK) 1 Plass 139 470
7 år BRUN V v.Earthquake* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 0 19/5 - 04 / 7 1609 16,0a 53
e. Una Sweep (DK) v. Crown Sweep (US) V. Hop Drammen Travbane 5 02/5 - 07 / 11 2100 16,8a 177
Astrid Nornes-Mats Byrkje Mjånes T. Solberg Bjerke Travbane - 13/3 - 04 / 1 1609 dg a 58
Siv Emilie Løvvold (S) Tor Olaf Halle (T) K. Johansen Momarken Travbane 0 08/3 - 01 / 9 2140 19,5a 129
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl T. Solberg Bjerke Travbane 5 17/2 - 04 / 1 1609 15,3a 36
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -5 000
South Valley Star 2 Plass 104 500
7 år BRUN HP v.Millmaker O. Østre Sørlandets Travpark 0 15/5 - 03 / 7 2140 17,4a 531
e. South Valley Babe v. Valley Sentry* (US) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 05 / 7 1700 16,9a 621
Barbro Undem /Skien M. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 28/4 - 04 / 5 2100 17,7a 537
Linda Bø (S) Henning Undem M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 04 / 7 1609 16,7a 437
Hvit,lysblå sk.stk,m.blå erm&sidef,rek M. Høitomt Sørlandets Travpark 2 03/4 - 06 / 5 1609 15,6a 456
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -3 -4 -35 000
Divided Dream 3 Plass 295 500
8 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 29/9 - 04 / 1 2100 17,6a 86
e. Huxtable Lady (S) v. Huxtable Hornline* (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 28/4 - 04 / 1 2100 dg a 56
Elisabeth Eide /Nordagutu K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 07/4 - 04 / 9 2100 dg a 41
Christina A. Hande (S) Elisabeth Eide V. Hop Drammen Travbane 5 27/2 - 08 / 10 2100 18,1a 134
Sølv,rosa skstk&erm,grå v-for.kra&ermr Å. Tengsareid Biri Travbane 0 06/2 - 07 / 3 2600 18,5a 107
4 2018: -15 -0 -2 -3 -4 -40 500 2017: -13 -0 -2 -3 -4 -37 500
Freule Idzarda (NL) 4 Plass 194 765
6 år MØRKBR HP v.Passing Renka (NL) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 06 / 7 2100 16,4a 839
e. Sanna Karsk (S) v. Jain De Beval* (FR) R. Wiig Sørlandets Travpark 0 27/8 - 05 / 2 2140 17,0ag 232
Erland Bjørntvedt-Heidi Bjørntvedt R. Wiig Forus Travbane 5 02/8 - 05 / 5 2040 15,5a 38
Stian Hansen Brynemo (S) Erland Bjørntvedt R. Wiig Sørlandets Travpark 0 23/7 - 08 / 12 2140 14,7a 368
Hvit/ grønn/ rød R. Wiig Forus Travbane 1 05/7 - 04 / 2 2040 16,6 78
5 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -24 -2 -2 -3 -9 -90 718
Beaks Tamara 5 Plass 222 375
8 år BRUN HP v.Mr. Commissioner (US) G. Austevoll Momarken Travbane 3 22/9 - 05 / 8 1640 15,8a 44
e. Beak's Lady v. Zoot Suit (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 14/9 - 06 / 9 1609 14,8a 327
Kjell Ingjer /Blaker E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 23/8 - 05 / 8 1609 15,4a 143
Magnus Teien Gundersen (S) Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 18/8 - 05 / 3 1609 15,5a 262
marineblå m/hvit og rød søm + reklame K. Ødegaard Momarken Travbane 4 02/8 - 05 / 3 1640 15,9a 231
6 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -13 -0 -1 -2 -4 -27 500
Wisteria Lane 6 Plass 174 680
9 år MØRKBR HP v.Thai Tanic V. Hop Momarken Travbane 2 22/9 - 05 / 5 1640 15,6a 73
e. Spenda News v. Super News (US) V. Hop Bjerke Travbane 3 12/9 - 04 / 6 2100 16,3a 429
Team Austmarka H. Eggen Bjerke Travbane - 25/8 - 01 / 9 2100 dg a 211
Hans Jørgen Eggen (S) Morten Lindahl H. Eggen Jarlsberg Travbane 2 12/8 - 07 / 5 1609 15,9a 166
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl H. Holm Bjerke Travbane 4 04/8 - 05 / 12 1609 15,3a 440
7 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -17 -4 -3 -1 -5 -268 877
Etna B.R. 7 Plass 631 877
7 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 15/9 - 04 / 9 2100 17,1a 57
e. Sugar Coated Lindy (US) v. Angus Hall* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 07/9 - 02 / 12 2100 15,7a 764
Wenche G. Johnsrud /Sokna Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 05 / 2 1609 16,0a 35
Marius Høitomt (S) Tor Olaf Halle (T) C. Hande Jarlsberg Travbane 4 12/8 - 07 / 4 1609 16,1a 127
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 06 / 1 2100 16,2a 136
8 2016: -26 -1 -0 -5 -10 -71 500 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Pineboy Star 8 Plass 92 000
5 år BRUN V v.Magnetic Power (US) J. Undem Jarlsberg Travbane 6 23/8 - 05 / 5 1609 15,6a 243
e. Pine Girl (US) v. Pine Chip* (US) J. Undem Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 03 / 11 2620 18,4 554
Gunnar Hagebø /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane 4 11/8 - 07 / 5 1700 16,8a 142
Anita Valstad (S) Gunnar Hagebø J. Undem Drammen Travbane 3 19/7 - 05 / 9 2100 17,4a 101
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek J. Undem Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 08 / 7 2100 16,9a 734
9 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -4 -2 -2 -3 -104 500
King Senator 9 Plass 304 500
7 år BRUN V v.Mr. Commissioner (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 30/9 - 02 / 11 1609 14,5a 200
e. Lizzi Pilot v. Gunslinger Spur (US) L. Kolle Drammen Travbane 2 10/9 - 03 / 5 2100 17,0a 152
Gunnar Aksnes-Kåre Johannesen M. Øyo Klosterskogen Travbane 5 25/8 - 06 / 4 2100 18,8ag 90
Kristine Kvasnes (S) Gunnar Aksnes E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 05 / 2 1609 13,8ag 459
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 20/6 - 05 / 6 2100 17,5a 61
10 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2018: -23 -1 -1 -1 -6 -46 500
Legacy 10 Plass 183 000
9 år BRUN V v.Millmaker A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 08 / 2 2100 16,2a 323
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 1 15/9 - 05 / 4 1700 15,7a 468
Linda-Kristin Wallumrød /Andebu J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 05 / 9 2100 18,7 539
Josefine Eilertsen (S) Linda-Kristin Wallumrød J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 3 18/8 - 04 / 1 1700 16,7a 270
Skrådelt svart/gull, hvit kant J. Eilertsen Drammen Travbane 3 08/8 - 05 / 4 2100 19,2a 477
11 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -36 000
Mr. Beach 11 Plass 230 000
10 år BRUN V v.Adams Hall* (US) M. Strand Biri Travbane 0 29/7 - 06 / 1 2100 17,3a 945
e. Mussi Denn (DE) v. Arnaqueur* (FR) M. Strand Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 10 / 12 2100 15,9a 1331
Øivind Strand-Morten Strand M. Strand Bjerke Travbane 5 23/6 - 04 / 6 1609 15,3a 420
Christina Kjenner (S) Øivind Strand M. Strand Drammen Travbane 5 29/5 - 05 / 9 2100 18,8a 395
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek M. Strand Momarken Travbane 0 24/3 - 05 / 2 2140 16,9a 608
12 2018: -10 -0 -3 -1 -4 -47 000 2017: -19 -1 -3 -1 -9 -78 500
Riverside Star 12 Plass 235 000
7 år BRUN V v.Gentle Star* V. Hop Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 08 / 7 2100 16,8a 381
e. Nette Egaanaj v. Sugarcane Hanover* (US) V. Hop Drammen Travbane 3 10/9 - 03 / 12 2100 18,0a 330
Stall Amigo V. Hop Klosterskogen Travbane 3 25/8 - 05 / 10 2100 18,0 537
Adrian Solberg Akselsen (S) Geir Ufs L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 29/4 - 04 / 10 2100 17,0a 117
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv V. Hop Klosterskogen Travbane 2 17/4 - 03 / 5 2100 18,2a 25