<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
RADIO GRENLAND

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -10 -0 -1 -0 -2 -10 000 2015: -11 -0 -0 -1 -5 -16 500
Charm Star 1 Plass 26 500
6 år BRUN V v.Staro Showbiz (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 07/4 - 02 / 2 2100 19,5 635
e. Charm Flower v. Mr. Flower H. Forberg Sørlandets Travpark 10 03/4 - 03 / 10 2140 22,1ag 867
Camilla Gjeruldsen Fidje /Grimstad M. Høitomt Sørlandets Travpark 0 27/3 - 05 / 1 2140 19,4a 207
Magnus Helland (T) Camilla G. Fidje (A) H. Forberg Drammen Travbane 0 22/3 - 04 / 10 2100 br ag 217
gul m/svart h og ermstriper E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 28/2 - 08 / 1 2140 19,7a 83
2 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -17 000 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -54 000
Concoler 2 Plass 128 500
11 år BRUN V v.Fill V. (CA) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 01 / 8 2100 17,3a 144
e. Joventa v. Speedy Tomali (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 15/9 - 05 / 6 1700 16,5a 101
Kjell Kristiansen-Jens Kåre Åsen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 04/9 - 04 / 9 1609 15,0a 393
Ole Johan Østre (T) Kjell Kristiansen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 25/8 - 03 / 7 2100 17,1a 51
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 12/8 - 06 / 9 2100 17,8a 96
3 2018: -9 -1 -1 -0 -3 -30 500 2017: -4 -1 -0 -0 -0 -16 000
Madagaskar 3 Plass 128 500
9 år BRUN V v.Standpoint* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 24/9 - 08 / 1 2100 16,3a 213
e. Quouky D'brazz v. Coktail Jet (FR) H. Tvedt Klosterskogen Travbane 0 18/8 - 04 / 9 1700 18,7ag 62
Laila Thue /Steinsholt Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 09/6 - 03 / 5 2100 19,6 48
Tom Erik Solberg (T) Tor Olaf Halle (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 22/5 - 08 / 4 2140 18,5a 21
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 15/5 - 08 / 12 2160 16,1 32
4 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -20 -2 -1 -2 -4 -69 000
The Voice 4 Plass 136 500
6 år BRUN V v.Thai Tanic L. Kolle Bjerke Travbane 3 12/9 - 03 / 8 2100 16,1a 15
e. Parant Victoria v. Lindy's Crown (US) T. Borg Bjerke Travbane 0 17/8 - 03 / 10 2100 15,8a 70
Kåre Iversen-Stine-Elise Iversen T. Borg Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 07 / 6 2100 17,4a 16
Thor Borg (T) Jan Kristian Øverdal (B) T. Borg Bjerke Travbane 2 21/7 - 02 / 4 2100 15,6a 41
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Momarken Travbane 6 05/4 - 03 / 2 2140 18,5a 39
5 2018: -7 -1 -0 -1 -2 -30 063 2017: -8 -3 -0 -2 -2 -95 000
Mixed Zone 5 Plass 164 563
5 år BRUN V v.Thai Tanic L. Kolle Bjerke Travbane 8 16/9 - 06 / 8 2100 16,7ag 92
e. Bullyoung v. Buckaroo K. (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 2 04/9 - 02 / 8 2160 16,2 19
Stall Paparazzi L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 19/8 - 07 / 3 2100 16,3ag 210
Lars Anvar Kolle (T) Tone Turnbull (A) L. Kolle Drammen Travbane 1 08/8 - 07 / 5 2100 20,1 22
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane P 28/7 - 21 / 5 2100 21,0 P
6 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -13 000 2017: -12 -1 -1 -2 -4 -43 000
Nicky Me 6 Plass 100 500
7 år BRUN V v.The Liquidator (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 11/9 - 04 / 8 2140 17,4 122
e. Big River Classic (S) v. Armbro Goal* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 23/8 - 04 / 4 2100 16,0a 45
Arild Salte-Michelle Orningård E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 07 / 2 2100 17,4a 60
Vidar Hop (T) Arild Salte (A) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 22/7 - 10 / 12 2160 16,2 910
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 26/6 - 01 / 8 2160 18,9 169
7 2018: -19 -2 -0 -5 -5 -150 679 2017: -21 -3 -3 -1 -9 -164 342
Prince Tanic 7 Plass 430 720
5 år BRUN V v.Thai Tanic E. Høitomt Bjerke Travbane 4 16/9 - 06 / 6 2100 15,7a 257
e. Inga Lena (S) v. Tant* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/9 - 07 / 7 2100 16,5a 535
Nina Wattum Haugen-Per August Karlsen P. Strømberg Färjestad 1 22/8 - 02 / 6 2140 19,2 37
Gunnar Austevoll (T) Nina Wattum Haugen P. Strømberg Årjäng 2 09/8 - 06 / 8 2140 18,3 136
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl F. Hamre Bjerke Travbane 0 27/7 - 09 / 3 2140 24,5 190
8 2018: -22 -0 -4 -3 -5 -65 161 2017: -20 -4 -2 -0 -10 -111 000
I'm On Fire 8 Plass 216 161
6 år BRUN HP v.Mythical Lindy (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 21/9 - 01 / 7 2100 17,8a 285
e. Cambusa Jet (IT) v. Defi D'aunou* (FR) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 26/5 - 02 / 10 2100 br a 321
Stall Berg Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 19/5 - 02 / 8 2100 17,3a 109
Marius Høitomt (S) Tor Olaf Halle (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 13/5 - 08 / 6 2100 18,0 85
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 05/5 - 02 / 6 2100 17,8a 127
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -1 -1 -4 -23 000
Nikita Bulwark 9 Plass 40 000
6 år MØRKBR HP v.Thai Tanic P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/7 - 04 / 9 2140 19,1a 216
e. Insanity Bulwark v. Embassy Lobell* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 28/4 - 03 / 11 2100 19,0a 448
Egle Morstad-Thor Morten Morstad Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 07/4 - 02 / 5 2100 19,0 240
Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 9 2100 20,1a 93
rød m/hvitt sk.stk. sorte seler og erm Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 5 10/3 - 05 / 3 2100 19,4a 460
10 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 491 2017: -15 -1 -4 -0 -6 -67 000
Omaha Hero Decoy 10 Plass 123 491
9 år SVART H v.Herr Jægermeister* (S) E. Høitomt Momarken Travbane 1 27/9 - 07 / 7 2160 19,6 57
e. Worthy Way v. Oki Way (S) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 15/9 - 03 / 4 2100 17,8a 22
Stall Decoy G. Austevoll Biri Travbane 4 02/9 - 07 / 7 2120 17,8 g 174
Eirik Høitomt (T) Tom Forkerud (T) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 03 / 2 2100 20,1a 100
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Momarken Travbane 0 05/4 - 03 / 7 2140 19,3a 363
11 2018: -14 -0 -0 -1 -6 -24 500 2017: -7 -0 -1 -0 -2 -13 000
Fleury B.R. 11 Plass 91 500
5 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 19/9 - 02 / 3 2100 16,3a 41
e. Victory Champagne (CA) v. Valley Victory* (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 19/8 - 08 / 6 2100 18,8 23
Morten Kjosås-Martine Finsand G. Gundersen Sørlandets Travpark 1 22/7 - 10 / 3 2140 16,5 188
Geir Vegard Gundersen (T) Per Otto Aagre G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 02/6 - 07 / 9 2100 19,1 g 277
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 08/5 - 01 / 11 2100 g4 g 270
12 2018: -7 -0 -0 -2 -1 -14 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Goodis 12 Plass 51 000
7 år BRUN HP v.Shogun Lobell* (US) N. Holm Bjerke Travbane 6 28/9 - 06 / 3 2100 17,0a 259
e. Good Living v. Felix Santana* (DE) N. Holm Jarlsberg Travbane - 24/4 - 06 / 2 2100 dg 126
Elin Kristin Nilsen /Berg I Østfold N. Holm Drammen Travbane 0 04/4 - 04 / 2 2100 19,9ag 127
Nils Olav Holm (A) Marianne Holm N. Holm Momarken Travbane - 08/3 - 03 / 9 2140 dg a 49
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Klosterskogen Travbane 1 03/3 - 03 / 7 2100 22,9 g 30