Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
KLOSTERTRAVETS DAMEGRUPPE
FORMLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 325.000 kr. Også for 3-15-årige hopper med høyest 500 poeng, som har gått raskest 1.25,0 i de 10 siste starter.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -4 -0 -0 -1 -1 -8 764
Nume Elden 1 Plass 311 264
8 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 19/9 - 01 / 1 2100 26,9a 71
e. Ulperla v. Perle Troll E. Høitomt Biri Travbane 0 12/2 - 06 / 1 2100 34,0a 80
Erik Skaug /Åmot E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 18/9 - 07 / 1 2100 27,0a 40
Lars Anvar Kolle (T) Erik Skaug (A) E. Høitomt Forus Travbane 2 05/9 - 06 / 8 1600 24,8a 53
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Sem Klosterskogen Travbane 1 20/8 - 05 / 1 1700 26,6a 204
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Raukvin 2 Plass 292 647
13 år BRUN V v.Ravn Jahn Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 01 / 10 2100 28,4ag 494
e. Vidira v. Eng Svarten M. Høitomt Drammen Travbane 0 20/8 - 03 / 8 1700 26,4a 475
Erik Skaug /Åmot K. Lindberg Årjäng 5 09/8 - 04 / 3 2140 27,4 347
Tom Erik Solberg (T) Erik Skaug (A) E. Høitomt Momarken Travbane 0 05/7 - 01 / 3 1640 28,2a 254
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 6 28/6 - 01 / 10 1700 27,9a 709
3 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -1 -4 -16 500
Areta Mollyn 3 Plass 392 500
10 år SVART HP v.Lome Elden G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 24/9 - 05 / 11 2140 26,2 359
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten G. Austevoll Drammen Travbane 5 13/9 - 05 / 11 2540 28,4 135
Kristine Farmen-Kari Farmen G. Austevoll Sørlandets Travpark 5 27/8 - 06 / 3 2160 26,8 g 274
Gunnar Austevoll (T) John Ivar Farmen D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 18/8 - 05 / 7 2540 27,4 231
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 12/8 - 02 / 3 2100 26,9a 209
4 2019: -8 -1 -1 -1 -5 -55 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Prins Philip 4 Plass 485 271
10 år HUSKBRUN V v.Briskeby Philip O. Østre Årjäng 6 02/10 - 07 / 4 2660 28,6 159
e. Honsheina v. Atom Vinter O. Østre Bjerke Travbane 3 31/8 - 04 / 8 2160 25,6 133
Svein Ødegård /Åmot O. Østre Klosterskogen Travbane 4 18/8 - 05 / 9 2540 27,8 198
Ole Johan Østre (T) Svein Ødegård O. Østre Biri Travbane 4 20/5 - 05 / 9 2620 31,0 74
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 11/5 - 05 / 10 2160 27,1 g 188
5 2016: -3 -0 -1 -0 -1 -13 000 2015: -15 -3 -3 -0 -5 -202 240
Brenne Jærven 5 Plass 325 938
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 31/5 - 03 / 5 2160 27,5 21
e. Brenne Stjerna v. Braute U. Ohlsson Romme 0 06/11 - 07 / 12 2180 28,1 77
Stall Kaffex Handelsbolag O. Mikkelborg Färjestad 7 26/10 - 07 / 15 2180 27,5 261
Christina Kjenner (S) Jan Roar Mjølnerød (T) O. Mikkelborg Biri Travbane 0 09/10 - 07 / 4 1609 27,7ag 68
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 09/9 - 05 / 12 2100 27,8a 89
6 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 6 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Bjerke Travbane 0 17/9 - 06 / 6 2140 28,6 g 158
e. Hjelset Edda v. Elding J. Undem Sørlandets Travpark - 27/8 - 06 / 12 2160 dg 213
Team Hest F. Hamre Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 01 / 12 2140 26,8 g 60
Johan Herbjørn Undem (T) Rita Kaasa H. Bjørntvedt Klosterskogen Travbane 8 11/8 - 03 / 14 1720 29,2 g 152
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Momarken Travbane 2 06/8 - 06 / 13 2180 28,5 g 223
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Jo Best 7 Plass 298 500
13 år LYSBRUN V v.Rigel Jo E. Linn Klosterskogen Travbane P 01/9 - 20 / 5 2120 34,1 P
e. Britta v. Barry (S) M. Helland Klosterskogen Travbane 0 30/7 - 03 / 11 2100 29,5a 633
Anita Aadne Rossbach /Risør V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 10/5 - 03 / 10 2160 br 1330
Dag-Sveinung Dalen (T) Anita Aadne Rossbach M. Helland Klosterskogen Travbane P 30/4 - 21 / 6 2120 35,8 P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 07 / 14 1720 br 1545
8 2018: -10 -0 -0 -0 -8 -42 969 2017: -20 -1 -7 -2 -4 -229 184
Mjølner Fokus 8 Plass 583 213
7 år BRUN KH v.Horgen Tore J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 6 19/9 - 01 / 8 2100 26,9a 16
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 31/8 - 04 / 5 2160 25,8 27
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bollnäs 1 12/8 - 04 / 8 2640 28,8a 19
Jan Roar Mjølnerød (T) O. Kjenner Bjerke Travbane 1 27/7 - 04 / 3 2100 27,5a 26
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 13/7 - 01 / 6 2600 30,5a 25
9 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 9 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Sørlandets Travpark 2 25/9 - 03 / 7 1609 25,0a 74
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Sørlandets Travpark 0 31/7 - 03 / 1 1609 25,8ag 88
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Sørlandets Travpark 0 22/7 - 07 / 9 2140 26,4a 103
Eirik Høitomt (T) Torstein Jørgensen K. Hauge Forus Travbane - 05/7 - 05 / 2 1600 dg 76
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Hauge Bjerke Travbane 5 22/6 - 04 / 6 2160 26,6 46