<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:09 V5-3
DATOLØP
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 66.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-4 Plass : 6-1-4

1 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -11 -0 -1 -2 -1 -22 000
Nume Vinn 2100 1 Plass 186 277
6 år BRUN V v.Stiv Kuling E. Knutsen Klosterskogen Travbane 2 24/9 - 02 / 3 2100 30,8 227
e. Nume Line v. Krembest E. Knutsen Bjerke Travbane 4 12/9 - 05 / 10 2100 29,6a 77
Cato Antonsen /Mysen E. Knutsen Bjerke Travbane 4 31/8 - 02 / 1 2100 29,9a 99
E. Knutsen Bjørn Schei E. Knutsen Jarlsberg Travbane 2 09/8 - 03 / 2 2100 30,4a 176
Rød m/svart reklame E. Knutsen Biri Travbane 0 24/7 - 04 / 2 2600 33,6 205
2 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -2 -1 -1 -4 -40 000
Løveld 2 Plass 55 100
7 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 0 12/9 - 05 / 9 2100 32,7a 118
e. Løve Jerka v. Auvin (S) V. Hop Bjerke Travbane 2 01/9 - 04 / 4 2100 32,6a 44
Arne Jørgensen /Barkåker T. Borg Jarlsberg Travbane 5 19/8 - 04 / 12 2120 31,4 160
T. Borg Geir Halvor Jørgensen T. Borg Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 10 2160 br g 304
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 1 01/7 - 04 / 5 2120 32,2 30
3 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -19 -0 -0 -0 -7 -23 500
Liv Heidi 3 Plass 57 500
7 år SVART HP v.Fakse* (S) F. Hamre Biri Travbane 0 02/10 - 01 / 3 2100 32,4 g 291
e. Vårlill v. Elding V. Hop Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 03 / 5 2620 31,3 g 121
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Bjerke Travbane - 01/9 - 04 / 5 2100 dv3 ag 184
P. Sem P. Sem Momarken Travbane 0 16/8 - 01 / 8 2140 31,9a 152
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 6 2140 dg 450
4 2018: -10 -0 -2 -1 -4 -33 947 2017: -18 -0 -1 -0 -11 -46 500
Anima 4 Plass 232 374
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Brenden Rättvik 2 26/9 - 01 / 1 2140 30,9 73
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Bjerke Travbane 0 06/9 - 01 / 1 2100 30,0a 635
Astrid Fossen-Ahne Fossen L. Kolle Sørlandets Travpark 4 27/8 - 01 / 10 2180 30,0 90
S. Fossen K. Brenden Åmål 3 14/8 - 08 / 10 2500 33,7 111
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Bjerke Travbane 0 27/7 - 03 / 9 2100 35,3ag 340
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -0 -2 -1 -2 -48 000
Torpa Otta 5 Plass 62 000
5 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Goop Bjerke Travbane - 18/9 - 03 / 12 2100 dg a 441
e. Torpa Hege v. Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 06/9 - 02 / 4 2100 28,7a 151
Stall Solbacka H. Holm Bjerke Travbane - 17/8 - 05 / 3 2140 dg 88
G. Gundersen Martine O. Sørvik (T) H. Holm Bjerke Travbane 7 03/8 - 05 / 6 2160 30,7 g 125
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer T. Solberg Bjerke Travbane - 13/7 - 02 / 1 2140 dg 80
6 2018: -10 -0 -0 -1 -6 -25 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 6 Plass 189 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 7 23/9 - 03 / 12 2120 32,4 g 1278
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 09/9 - 03 / 6 2600 32,2 g 244
Øyvind Ruttenborg /Biri Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 02/9 - 05 / 1 2100 31,4 454
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 25/8 - 04 / 12 2100 31,2a 624
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 7 17/8 - 05 / 2 2140 30,9 1019
7 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -18 -0 -0 -2 -8 -32 000
Remvinni 7 Plass 91 000
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin S. Løvvold Jarlsberg Travbane 6 30/9 - 05 / 1 2100 31,3 76
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 12/9 - 05 / 1 2100 30,2a 331
Wigdis Remme-Terje Remme S. Løvvold Drammen Travbane 4 28/8 - 01 / 2 1700 28,9 766
G. Austevoll Terje Remme G. Austevoll Momarken Travbane 0 16/8 - 01 / 2 2140 31,4ag 181
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 6 09/6 - 01 / 8 2100 31,5a 363
8 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -5 -33 212
Rappen 8 Plass 102 712
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy O. Olsen Bjerke Travbane 6 10/8 - 05 / 8 2160 30,9 g 286
e. Mor Lille v. Spang Best O. Olsen Bjerke Travbane 4 28/7 - 04 / 2 2100 29,8a 37
Tarald Straume-Åse Høivik O. Olsen Biri Travbane 1 17/7 - 04 / 8 2100 32,0a 36
O. Olsen Tarald Straume O. Olsen Bjerke Travbane 5 29/6 - 09 / 8 2100 31,6a 28
Lilla m/hvite ermer,V-form.sk.stk, rek O. Olsen Bjerke Travbane 2 08/6 - 02 / 11 2100 29,5a 144
9 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Tysvær Anny* 9 Plass 57 448
7 år SVART HP v.Lome Elden S. Hedblom Åmål - 25/8 - 04 / 6 2080 dg g 926
e. Spang Anja v. Spang Best S. Hedblom Lindesberg 0 04/8 - 01 / 1 2140 35,5 g 970
Sverige S. Hedblom Arvika 0 08/7 - 01 / 5 2100 34,0 602
O. Østre Marie D. Johnsen (A) S. Hedblom Eskilstuna P 19/6 - 15 / 1 2160 36,6 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Andersson Åmål 0 28/6 - 06 / 7 2080 br 539