<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5
REKRUTTLØP
REKRUTTLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 15.001 kr.
For 3-15-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 13 Duo : Trippel : 13-5-8 Plass : 13-5-8

1 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 500 2017: -19 -1 -1 -2 -8 -64 250
Valle Teo 2140 1 Plass 103 750
7 år BRUN V v.Moe Odin O. Mikkelborg Biri Travbane 4 09/9 - 04 / 7 2100 33,3 183
e. Valle Lill v. Spikeld T. Lindbak Biri Travbane 0 29/7 - 12 / 2 2100 35,5 704
Bente Eliassen /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 7 15/7 - 08 / 1 2100 34,2 207
O. Mikkelborg Bente Eliassen T. Lindbak Drammen Travbane 8 07/7 - 03 / 1 2100 35,7 g 156
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl T. Lindbak Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 8 2100 36,0ag 101
2 2018: -8 -4 -1 -3 -0 -96 648 2017: -3 -1 -2 -0 -0 -30 000
Hadland Uri 2 Plass 164 648
7 år MØRKBR HP v.Horgen Tore C. Kjenner Momarken Travbane 2 31/5 - 07 / 14 2160 30,5 101
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten C. Kjenner Momarken Travbane 1 10/5 - 01 / 2 2140 35,4 31
Eva Holmsen-Hans Tøger Holmsen C. Kjenner Bjerke Travbane P 20/4 - 20 / 13 2180 36,2 P
C. Kjenner Eva Holmsen
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek
3 2018: -11 -0 -0 -1 -5 -21 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
B.K. Snella 3 Plass 35 500
8 år BRUN HP v.Bravo Turbo R. Bjørnbeth Leangen Travbane - 06/9 - 03 / 3 2140 dg 63
e. Baugen Erla v. Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 24/7 - 08 / 9 2120 32,7 325
Astrid Fossen /Aurskog Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 17/7 - 10 / 3 2100 36,1 302
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 4 20/6 - 07 / 3 2100 36,9 g 508
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Gundersen Biri Travbane 7 10/6 - 08 / 9 2100 38,0 g 191
4 2018: -7 -1 -2 -1 -2 -37 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nito Blesen 4 Plass 52 147
7 år SVART V v.H.G. Balder K. Johansen Leangen Travbane 0 15/8 - 08 / 7 2140 35,2 122
e. Frøken Kia v. Elding B. Steinseth Leangen Travbane 0 25/7 - 08 / 11 2160 35,5 g 167
Svein Austlid /Tretten B. Steinseth Drammen Travbane - 12/7 - 03 / 7 2100 dg 836
B. Steinseth B. Steinseth Drammen Travbane 6 21/6 - 03 / 6 2100 33,6 252
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane - 03/6 - 07 / 1 2100 dg 304
5 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 500 2016: -16 -0 -2 -2 -6 -44 000
Hesten 5 Plass 55 500
6 år BORKET V v.Krageboen K. Bjørnerød Momarken Travbane 3 27/9 - 08 / 12 2160 34,4 364
e. Atom Jenta v. Lome Elden K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 19/9 - 08 / 9 2100 36,0 g 171
Kjetil Simonsen /Sætre K. Bjørnerød Biri Travbane 0 09/9 - 04 / 8 2100 37,8 g 135
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 4 02/9 - 08 / 1 2100 33,5 642
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane - 21/6 - 07 / 5 2140 dg 457
6 2016: -5 -0 -0 -0 -4 -9 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kvikk Blessa 6 Plass 11 000
5 år SVART HP v.Lome Kongen S. Borstad Biri Travbane 0 24/7 - 08 / 12 2120 34,5 639
e. Terma v. Lome Elden S. Borstad Biri Travbane 7 17/7 - 10 / 12 2120 36,3 440
Stein Isak Borstad-Svanhild Borstad S. Borstad Momarken Travbane 6 21/6 - 07 / 3 2140 35,1 1067
S. Borstad S. Borstad Biri Travbane 4 10/6 - 08 / 6 2100 37,3 g 662
lilla m/grønt sk.stk. & stolpe. S. Borstad Magnor Travbane 7 01/5 - 01 / 1 2000 39,1 255
7 2016: -9 -0 -1 -0 -3 -11 155 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Kjølstad Trolla 7 Plass 11 155
5 år BRUN HP v.Moe Odin T. Bronken Årjäng 2 17/9 - 01 / 2 2140 34,1 148
e. Boklitrolla v. Troll Jahn M. Jakobsson Rättvik 6 07/6 - 05 / 1 2140 36,7 g 171
Kjell Aage Øie-Kjølstad /Furnes T. Bronken Drammen Travbane - 29/5 - 08 / 10 2140 dg 191
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) T. Bronken Biri Travbane 0 20/5 - 08 / 1 2100 36,5 631
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek B. Steinseth Rättvik 0 29/4 - 07 / 6 1640 40,5 g 60
8 2018: -14 -0 -2 -1 -3 -30 982 2017: -22 -5 -2 -1 -6 -156 000
Eldhusodin 8 Plass 248 537
5 år SVART H v.Bork Odin G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 30/9 - 09 / 10 2120 34,1 g 44
e. Eldhusflya v. Elding M. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 18/8 - 08 / 6 2100 37,2 g 25
Bjørn Vethe-Halle Vinsand G. Gundersen Kala Landbane 8 09/8 - 07 / 7 1900 35,2 g 18
G. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane P 27/7 - 22 / 8 2160 32,9 g P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer S. Weberg Momarken Travbane 23/6 - 22 / 4 2160 51,4 g B
9 2018: -15 -0 -5 -4 -5 -75 806 2017: -14 -1 -0 -2 -6 -46 000
Komnes Kristin 2160 1 Plass 171 206
6 år BRUN HP v.Trø Faks H. Holm Bjerke Travbane 3 18/8 - 02 / 4 2100 31,5a 160
e. Komnes Sol v. Moe Odin H. Holm Biri Travbane 8 24/7 - 08 / 11 2120 33,6 g 65
Sigmund Jakobsen-Gunnar Grøvslien H. Holm Drammen Travbane 6 19/7 - 02 / 11 2120 34,9 g 103
H. Holm H. Holm Drammen Travbane 3 07/7 - 03 / 9 2100 34,6 53
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 5 14/6 - 03 / 4 2140 33,9 g 30
10 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -0 -0 -6 -13 000
Grindstad Elden 2 Plass 25 000
8 år MØRKBR V v.Bokli Eld G. Austevoll Biri Travbane 0 23/9 - 08 / 12 2140 35,7 175
e. Heidi Frøya v. Spikeld G. Austevoll Biri Travbane 6 02/9 - 08 / 9 2120 34,1 266
Pål Gøran Roland /Kolbu G. Austevoll Biri Travbane 0 15/7 - 08 / 6 2120 34,3 342
E. Høitomt Pål Gøran Roland (A) P. Roland Kongsvinger Travbane 0 06/7 - 09 / 12 1620 35,6 g 1159
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Roland Biri Travbane 0 03/6 - 07 / 12 2120 35,1 386
11 2017: -15 -1 -0 -0 -7 -35 000 2016: -13 -0 -0 -2 -3 -18 000
Truså Ø.K. 3 Plass 66 500
5 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 15/6 - 03 / 1 2100 dg 99
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/6 - 02 / 7 2100 br ag 94
Stall Davenskø E. Høitomt Bjerke Travbane 6 25/5 - 09 / 4 2140 33,3 g 88
T. Solberg Birgitte Folvik E. Høitomt Momarken Travbane 0 03/5 - 02 / 2 2140 33,3 g 65
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 3 19/4 - 03 / 11 2140 31,8a 110
12 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Nuvre Spik 4 Plass 25 000
9 år BRUN H v.Spikeld L. Kolle Klosterskogen Travbane - 28/7 - 03 / 15 2120 dg 124
e. Nuvre Tussa v. Troll Jahn L. Kolle Drammen Travbane - 21/6 - 03 / 15 2120 dg 36
Halvor Øyen /Sauland L. Kolle Jarlsberg Travbane P 02/6 - 20 / 6 2120 32,9 P
K. Johansen Halvor Øyen L. Kolle Klosterskogen Travbane - 03/4 - 07 / 4 2100 dg 78
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Gundersen Drammen Travbane 5 24/3 - 02 / 2 2100 32,2a 63
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -0 -0 -3 -25 000
Varg Eld 5 Plass 79 766
7 år BRUN V v.Lome Elden K. Ødegaard Biri Travbane 3 09/9 - 04 / 13 2120 32,4 54
e. Lille Pernille v. Spang Best K. Ødegaard Årjäng 1 28/8 - 02 / 5 2140 31,4 20
Kjell Roger Enersen-Knut Arne Ødegaard K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 3 25/8 - 07 / 5 2100 32,9 33
K. Ødegaard K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 2 12/8 - 09 / 4 2100 32,3 28
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane P 08/9 - 20 / 6 2160 33,4 P
14 2018: -13 -1 -3 -3 -4 -73 500 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -12 500
Rapid 6 Plass 113 000
9 år SVART V v.Tangen Scott G. Austevoll Bjerke Travbane 3 20/9 - 02 / 5 2100 29,5a 327
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur G. Austevoll Biri Travbane 7 09/9 - 04 / 12 2120 32,9 109
Toril Hansen /Blaker G. Gundersen Biri Travbane 7 16/6 - 07 / 12 2120 32,5 g 54
G. Austevoll Toril Hansen G. Austevoll Biri Travbane 1 03/6 - 07 / 5 2100 32,6 45
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Gundersen Biri Travbane - 27/5 - 08 / 5 2100 g0 g 30