Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
NORSK OAKS - KVALIFISERING
NORSK OAKS - KVALIFISERING
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -8 -3 -0 -1 -0 -175 028 2016: -11 -2 -0 -1 -4 -139 625
Rus Can* (S) 1 Plass 314 653
4 år SVARTBRUN HP v.Klack Jo* (S) L. Canneryd Romme - 16/9 - 04 / 4 2140 dg g 80
e. Runa Pak* (S) v. Elding U. Eriksson Dannero 0 25/7 - 06 / 11 2140 31,9ag 49
Sverige U. Eriksson Hagmyren 6 04/7 - 09 / 2 2140 28,6 641
Jim Eriksson (A) Lovisa Canneryd (A) U. Eriksson Gävle 1 17/6 - 11 / 4 2140 31,4 25
Vit, blått axelp, hängsl, ärmb; vit L. Canneryd Romme 4 03/6 - 01 / 2 2140 33,6 g 130
2 2019: -4 -3 -0 -0 -1 -165 000 2018: -21 -7 -2 -4 -3 -695 731
Brenne Blissi 2 Plass 1 978 498
6 år BRUN HP v.Lome Elden B. Goop Färjestad 1 05/9 - 01 / 3 1660 33,9 10
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 25/8 - 07 / 6 2100 32,8 169
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen K. Widell Romme 8 16/8 - 09 / 3 2140 36,1 g 38
Åsbjørn Tengsareid (T) Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Kala Landbane 3 09/8 - 07 / 3 1900 34,2 197
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Kvasnes Momarken Travbane P 05/4 - 20 / 4 2140 41,5 P
3 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 3 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Bjerke Travbane 5 18/9 - 01 / 10 2100 28,6a 824
e. Torpa Kry v. Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 3 05/9 - 02 / 8 2100 29,3a 443
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 02/8 - 07 / 8 2060 32,1 26
Eirik Høitomt (T) Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 22/7 - 01 / 10 2140 30,6a 267
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 08 / 3 2100 33,9 54
4 2017: -11 -2 -3 -3 -1 -338 000 2016: -13 -2 -6 -1 -4 -509 067
Tekno Lotta 4 Plass 847 067
4 år SVART HP v.Tekno Odin G. Flåten Bjerke Travbane 3 18/9 - 01 / 2 2100 28,0a 178
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/9 - 01 / 6 2100 30,8a 144
Team Tekno Lotta G. Flåten Årjäng 8 09/8 - 07 / 2 2140 32,3 41
Lars Anvar Kolle (T) Geir Flåten (T) G. Flåten Bjerke Travbane 2 03/8 - 05 / 4 2140 30,0 30
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 15/6 - 03 / 3 2100 31,3 47
5 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 5 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 4 18/9 - 01 / 5 2100 28,0a 34
e. Linspika v. Spikeld Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 7 2100 28,4a 19
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Hagmyren 1 24/6 - 01 / 6 2140 29,8 15
Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Drammen Travbane 3 29/5 - 01 / 5 2100 34,0 g 13
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/5 - 07 / 1 2140 31,2 12
6 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -11 276 2018: -12 -1 -2 -3 -0 -191 012
Uggla i Mossen* (S) 6 Plass 1 813 408
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 1 18/9 - 01 / 3 2100 26,9a 14
e. Lax Vilja* (S) v. Moe Odin Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 1 05/9 - 02 / 9 2100 28,2a 18
Sverige Ø. Kihlstrøm Dannero 1 07/8 - 04 / 2 2140 29,9ag 17
Ulf Eriksson (T) Jan-Olov Persson (T) Ø. Kihlstrøm Dannero 1 25/7 - 08 / 5 2140 30,5a 14
rød med mørkeblå stolpe. J. Persson Hagmyren 0 04/7 - 09 / 3 2140 28,9 g 115
7 2019: -15 -0 -3 -1 -4 -49 000 2018: -32 -0 -1 -1 -12 -105 024
Jillborka 7 Plass 320 146
6 år L.BORKET HP v.Bork Odin D. Dalen Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 5 2100 br a 581
e. Jilly v. Spikeld D. Dalen Årjäng 8 21/8 - 02 / 4 2140 36,5 363
Trine Wilberg-Rune Wilberg Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 09 / 6 2100 38,7 g 214
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 5 28/7 - 07 / 9 2100 46,0 g 136
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane P 20/7 - 22 / 4 2160 38,4 P
8 2016: -7 -0 -1 -1 -4 -50 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Berglund Svarta 8 Plass 50 000
3 år KOBBERRØD HP v.Bork Odin Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 5 05/9 - 01 / 7 2100 31,3a 77
e. Alva Bausa v. Spikeld Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 04 / 5 2100 30,5 111
Lars Linderberg Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 26/6 - 02 / 2 2140 31,6 36
Gunnar Austevoll (T) Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 05/6 - 07 / 2 2140 32,4 g 20
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 15/5 - 20 / 7 2160 31,9 P