Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 50.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-9-10 Plass : 14-9-10

1 2018: -5 -1 -1 -1 -0 -29 000 2017: -15 -5 -2 -2 -1 -144 000
Z.M.'s Jerven 2100 1 Plass 225 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven A. Stensen Bjerke Travbane 6 05/9 - 06 / 9 2100 29,2a 720
e. Ulltrolla v. Perle Troll A. Stensen Bjerke Travbane 5 17/8 - 02 / 7 2100 32,3ag 85
Rolf Settem /Bolsøya K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 04 / 2 2100 32,8 g 1103
A. Stensen Rolf Settem K. Johansen Leangen Travbane 5 24/6 - 05 / 6 2140 31,4a 332
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Johansen Biri Travbane 4 27/5 - 01 / 4 2100 33,5 255
2 2018: -11 -5 -2 -2 -0 -130 000 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 2 Plass 395 200
6 år SVART V v.Åsajerven A. Stensen Biri Travbane 0 09/9 - 03 / 2 2600 32,8 71
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder A. Stensen Bjerke Travbane 0 01/9 - 04 / 11 2100 33,0a 34
Sølvi Eng /Follebu A. Stensen Bjerke Travbane 2 28/7 - 04 / 1 2100 29,5a 252
K. Kvasnes Susann Larsen A. Stensen Bjerke Travbane 4 29/6 - 09 / 1 2100 31,6a 61
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Bjerke Travbane 3 08/6 - 02 / 8 2100 30,0a 629
3 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -19 -0 -0 -0 -7 -23 500
Liv Heidi 3 Plass 57 500
7 år SVART HP v.Fakse* (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 03 / 5 2620 31,3 g 121
e. Vårlill v. Elding P. Sem Bjerke Travbane - 01/9 - 04 / 5 2100 dv3 ag 184
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Sem Momarken Travbane 0 16/8 - 01 / 8 2140 31,9a 152
F. Hamre Pål Sem (T) P. Sem Bjerke Travbane - 22/6 - 05 / 6 2140 dg 450
Todelt mørkblå/lysblå, reklame P. Sem Bjerke Travbane 4 09/6 - 01 / 3 2100 31,3ag 370
4 2016: -11 -1 -1 -1 -1 -26 111 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Vertigo Stjernen 4 Plass 34 611
7 år MØRKBR V v.Stjerne Faks K. Mathisen Årjäng 2 17/9 - 07 / 4 2640 31,3 280
e. Bottem Støva v. Elding A. Stensen Bjerke Travbane 0 25/8 - 04 / 10 2100 32,4ag 282
Siv Beate Pedersen /Lena K. Mathisen Kala Landbane 3 09/8 - 03 / 7 1920 31,2 190
J. Kvikstad Siv Beate Pedersen K. Mathisen Biri Travbane P 24/7 - 20 / 3 2120 35,8 P
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler K. Mathisen Kongsvinger Travbane - 06/7 - 09 / 10 1620 dg 93
5 2017: -14 -0 -2 -2 -4 -43 500 2016: -19 -2 -1 -3 -3 -59 000
Lykkje Pål 2120 1 Plass 152 000
6 år SVART H v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane 0 21/9 - 05 / 13 2160 br g 62
e. Løng Håpe v. Ilmin K. Mathisen Drammen Travbane 0 10/9 - 09 / 9 2120 29,2 g 311
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll G. Austevoll Biri Travbane 4 26/8 - 06 / 5 2600 30,3 g 50
G. Austevoll Brynjulf Bjørge K. Mathisen Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 08 / 2 2620 29,5 g 54
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Mathisen Biri Travbane 3 24/7 - 04 / 13 2640 30,6 g 398
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -1 -4 -16 500
Tynset Balder 2 Plass 105 500
8 år SVART V v.H.G. Balder A. Stensen Bjerke Travbane 7 21/9 - 05 / 11 2160 30,1 180
e. Dixi Dalen v. Dublan B. Steinseth Bjerke Travbane 3 31/8 - 05 / 8 1640 27,2 168
Anita Wergeland /Dalsøyra A. Stensen Leangen Travbane 0 25/7 - 04 / 2 2140 br 135
B. Steinseth A. Stensen Leangen Travbane 0 18/1 - 04 / 7 2180 br 22
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj A. Stensen Leangen Travbane 1 11/1 - 03 / 8 2140 32,0a 131
7 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -46 949 2016: -28 -1 -4 -2 -9 -90 000
Bol Perla 3 Plass 204 605
7 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Momarken Travbane - 22/9 - 01 / 3 1640 g3 ag 16
e. Påluna v. Pål Even E. Høitomt Bjerke Travbane 7 14/9 - 05 / 11 2160 28,2 51
Tore Sandaker /Slitu T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 02 / 3 1609 26,8ag 87
K. Ødegaard K. Ødegaard Bjerke Travbane 6 31/8 - 05 / 5 1640 27,5 324
blå m/rød bunn. E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 23/8 - 02 / 3 2100 28,4a 147
8 2016: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -19 -0 -0 -3 -7 -37 000
Spang Lars 4 Plass 80 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Biri Travbane 0 09/9 - 03 / 8 2620 32,4 390
e. Tullmi v. Spang Best D. Dalen Bjerke Travbane - 31/8 - 05 / 4 1640 dg 468
Stall Smultring M. Gundersen Biri Travbane 0 06/11 - 07 / 10 1609 30,6ag 847
Ø. Ruttenborg Tom Rune Myrvang E. Jensen Bjerke Travbane 0 21/10 - 05 / 4 2140 35,1 656
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 02/10 - 05 / 1 2100 31,5ag 804
9 2018: -9 -1 -0 -0 -3 -32 158 2017: -24 -2 -1 -0 -11 -68 500
Aas Balder 5 Plass 229 158
10 år LYSBRUN V v.H.G. Balder O. Østre Klosterskogen Travbane 2 15/9 - 01 / 3 1700 28,9a 21
e. Aas Besta v. Spang Best O. Østre Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 02 / 5 1609 26,9a 21
Jan-Arne Raab /Greåker O. Østre Bjerke Travbane 2 31/8 - 05 / 2 1640 26,8 99
V. Hop Jan-Arne Raab (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 2 23/8 - 02 / 8 2100 28,2a 331
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Kala Landbane 0 09/8 - 05 / 6 1920 30,6 g 247
10 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -39 500 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -31 500
Lykkje Embla 6 Plass 233 200
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 05 / 2 2100 br g 35
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn O. Østre Biri Travbane 1 02/9 - 05 / 5 2100 30,8 13
Maria Johansen /Mogreina O. Østre Drammen Travbane 6 20/8 - 04 / 8 1700 25,9a 302
K. Johansen Ole Synstelien O. Østre Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 3 2100 br g 37
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Østre Momarken Travbane 1 12/7 - 03 / 2 1640 27,9 37
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -1 -1 -8 000
Tara Linnea 7 Plass 93 500
11 år BRUN HP v.Bokli Eld G. Austevoll Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 3 1600 29,9 g 267
e. Tilia v. Friggbest G. Austevoll Momarken Travbane 3 28/6 - 01 / 6 2140 30,7 135
Roy Håkerud /Brumunddal K. Lunde Biri Travbane 0 25/10 - 07 / 15 2120 br g 1373
G. Gundersen Roy Håkerud K. Lunde Biri Travbane 5 09/10 - 08 / 5 2100 32,6ag 589
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Momarken Travbane 0 29/9 - 02 / 9 2140 31,6ag 384
12 2018: -8 -3 -0 -0 -0 -96 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 8 Plass 225 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 21/9 - 05 / 4 2140 29,2 g 110
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 06/9 - 02 / 6 2100 dg a 230
Torbjørn Smedsrud /Fåberg K. Johansen Biri Travbane - 30/7 - 02 / 13 2120 dg 258
M. Gundersen Torbjørn Smedsrud G. Gundersen Biri Travbane 5 24/7 - 04 / 6 2620 32,3 g 82
marineblå m/hvit og rød søm + reklame O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 31/5 - 04 / 3 2160 32,8 g 176
13 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 9 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Biri Travbane 1 23/9 - 03 / 9 2120 31,0 91
e. Rappblesa v. Pål Even K. Malmin Bjerke Travbane 4 14/9 - 05 / 1 2140 28,4 60
Erik Løkken /Raufoss K. Malmin Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 7 2120 31,4 g 251
K. Malmin Erik Løkken G. Gundersen Drammen Travbane 2 28/8 - 01 / 1 1700 28,2 g 97
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Gundersen Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 6 2100 30,2 601
14 2017: -7 -0 -0 -2 -1 -15 000 2016: -17 -2 -1 -2 -8 -88 000
Tarzan 2140 1 Plass 168 500
8 år RØD V v.Briskeby Philip P. Midtfjeld Biri Travbane 5 26/8 - 06 / 7 2620 30,0 154
e. Prinselill v. Prins Vinter L. Trudvang Biri Travbane 4 30/7 - 05 / 12 2100 29,0ag 296
Hanne E. Ellefsrud /Gran S. Gulbrandsen Biri Travbane 4 24/7 - 03 / 7 2120 31,7 g 73
M. Høitomt Hanne E. Ellefsrud P. Midtfjeld Biri Travbane 4 17/7 - 05 / 3 1609 27,4a 199
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 09 / 9 2120 29,1 129
15 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -10 -2 -0 -1 -1 -40 000
Steinrig 2160 1 Plass 225 602
10 år RØD H v.Steinsvad Eld T. Stordal Biri Travbane - 09/9 - 05 / 6 2100 dg a 366
e. Rigel Juni v. Bork Rigel T. Stordal Drammen Travbane - 28/8 - 05 / 4 1700 dg 770
Karine Vormestrand /Sandeid T. Stordal Biri Travbane 0 26/8 - 06 / 12 2640 30,3 g 881
T. Stordal T. Stordal Biri Travbane - 15/7 - 01 / 7 2100 dg a 997
hvit m/hv.hestehode i sv.kule,rød erms T. Stordal Drammen Travbane 0 12/7 - 05 / 10 2120 36,7 g 403