<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 24.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 42.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-12 Plass : 2-3-12

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -0 -1 -31 000
Runia 2100 1 Plass 46 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin B. Steinseth Jarlsberg Travbane 3 19/9 - 08 / 15 2120 32,9 g 245
e. Lustra Tora v. Spang Best Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 09/9 - 04 / 6 2100 33,8 g 613
Heidi Raaen-Amund Raaen G. Austevoll Biri Travbane 4 26/8 - 08 / 13 2120 35,0 1052
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane - 31/5 - 07 / 10 2140 dg 446
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj D. Dalen Biri Travbane 0 12/2 - 07 / 9 2120 39,4 g 137
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -7 -0 -1 -2 -4 -39 000
Silviana 2 Plass 97 000
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor J. Kvikstad Bjerke Travbane 4 20/9 - 02 / 3 2100 29,6a 432
e. Uldina v. Elding J. Kvikstad Bjerke Travbane 4 18/8 - 02 / 2 2100 31,6a 77
Ivar Henriksen /Brumunddal J. Kvikstad Biri Travbane 8 04/3 - 05 / 12 2120 35,4 g 122
J. Kvikstad Ivar Henriksen J. Kvikstad Biri Travbane 7 26/2 - 09 / 7 2120 33,3 49
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 3 18/12 - 08 / 5 2100 35,1 47
3 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -1 -1 -6 -26 000
Fjellspika 3 Plass 26 000
5 år SVART HP v.Voje Faks E. Holm Bjerke Travbane 0 20/9 - 02 / 12 2100 31,8a 985
e. Spikstøva* v. Spikeld E. Holm Bjerke Travbane 0 27/7 - 03 / 8 2100 32,7ag 391
Erland Holm-Rune Holm E. Holm Bjerke Travbane 4 14/7 - 02 / 9 2100 31,9a 516
K. Johansen Erland Holm (T) E. Holm Bjerke Travbane 6 23/6 - 02 / 6 2100 33,6a 77
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Holm Biri Travbane 5 03/6 - 07 / 3 2100 34,2 61
4 2018: -9 -0 -2 -1 -2 -38 000 2017: -15 -2 -2 -1 -7 -78 500
Idlilly 4 Plass 157 500
7 år SVART HP v.Åsajerven B. Steinseth Biri Travbane 3 23/9 - 08 / 6 2120 34,0 70
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Drammen Travbane 7 28/8 - 08 / 2 2100 35,6 g 68
Stall Ida Christine B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 12/8 - 01 / 6 2100 35,5 141
G. Austevoll Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane P 17/7 - 20 / 5 2120 36,2 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Johansen Bjerke Travbane 13/11 - 20 / 9 1660 50,5 B
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -19 -0 -0 -0 -7 -23 000
Virvel 2120 1 Plass 51 294
9 år SVART HP v.Steinsvad Eld M. Jakobsson Åmål 7 22/9 - 10 / 11 2100 34,0 179
e. Var v. Plugg V. Hop Drammen Travbane 0 13/9 - 04 / 5 2100 34,0 g 154
Stall Troll Rappa´s Venner J. Kontio Romme 6 22/8 - 10 / 1 2140 34,5 52
K. Kvasnes Merete Viksås H. Holm Momarken Travbane 0 02/8 - 01 / 3 2140 32,8a 215
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek V. Hop Biri Travbane 0 29/7 - 12 / 8 2120 35,1 204
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -1 -3 -17 000
Valle My 2 Plass 71 700
8 år BRUN HP v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 3 14/9 - 09 / 8 2160 31,7 517
e. Grans Texa v. Lyngsvarten G. Gundersen Biri Travbane 6 26/8 - 04 / 1 2100 32,6 166
Iver Nordvang-Tor Kristian Nordvang T. Solberg Biri Travbane 5 29/7 - 12 / 10 2120 34,0 149
K. Malmin Iver Nordvang Å. Tengsareid Biri Travbane 0 17/7 - 04 / 9 2100 35,9a 146
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane 3 23/6 - 02 / 10 2100 32,6ag 103
7 2018: -9 -0 -1 -0 -5 -23 500 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Bauers Annabella 3 Plass 85 067
6 år BRUN HP v.Krageboen K. Johansen Bjerke Travbane 3 29/9 - 03 / 2 2100 34,2a 387
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 5 23/9 - 03 / 1 2100 33,2 601
Mette Hellerud /Vear B. Steinseth Biri Travbane 0 26/8 - 04 / 5 2100 34,4 98
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Leangen Travbane 0 01/8 - 02 / 10 1640 34,5ag 46
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek B. Steinseth Biri Travbane 0 24/7 - 04 / 1 2600 34,2 111
8 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -31 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 4 Plass 148 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder L. Kolle Biri Travbane 6 23/9 - 03 / 4 2100 33,3 383
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 8 13/9 - 04 / 2 2100 34,0 133
Ola Rusten /Eina Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 26/8 - 04 / 2 2100 32,5 84
Ø. Ruttenborg Ola Rusten Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 27/7 - 03 / 11 2100 31,7a 254
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 14/7 - 02 / 12 2100 31,9a 330
9 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -12 -0 -1 -0 -8 -33 000
Mølleslettens Linna 5 Plass 35 000
4 år SVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/9 - 01 / 9 2100 31,7ag 680
e. Vilje Sjura v. Viljesterk V. Bugge Leangen Travbane - 15/8 - 02 / 3 2140 dg 635
Annelise Wara-Jørgen Midtlyng V. Bugge Leangen Travbane 6 01/8 - 02 / 9 1640 32,9a 702
G. Gundersen Veronika Bugge (T) V. Bugge Leangen Travbane - 04/7 - 04 / 6 2160 dg 541
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Leangen Travbane - 16/5 - 03 / 12 1660 dg 698
10 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -15 -1 -3 -0 -8 -56 000
Mørtvedt Ragna 6 Plass 62 000
8 år BRUN HP v.Bokli Eld S. Borstad Bjerke Travbane 4 29/9 - 03 / 7 2100 34,5a 91
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten S. Borstad Bjerke Travbane 6 25/8 - 04 / 9 2100 31,5a 249
Stein Isak Borstad-Inger Anne O. Borstad S. Borstad Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 6 2160 31,1 522
S. Borstad S. Borstad Biri Travbane 1 29/7 - 12 / 13 2120 33,7 388
lilla m/grønt sk.stk. & stolpe. S. Borstad Biri Travbane 6 15/7 - 08 / 8 2120 33,2 42
11 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -15 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Junisol 7 Plass 43 500
6 år SVART HP v.Troll Kos K. Øyhaugen Bjerke Travbane 0 08/6 - 02 / 5 2100 41,4arg 1022
e. Slogum Prinsessa v. Slogum Bjørn K. Øyhaugen Biri Travbane 5 27/5 - 09 / 6 2100 35,8 g 217
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Øyhaugen Biri Travbane P 22/4 - 20 / 3 2100 38,1 P
T. Wollebæk Kjell Øyhaugen (A) K. Øyhaugen Biri Travbane 0 18/3 - 03 / 8 2120 br 1052
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl K. Øyhaugen Biri Travbane 0 04/3 - 05 / 2 2100 39,0 g 820
12 2018: -13 -0 -1 -1 -7 -37 500 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -43 500
Brenne Brunett 8 Plass 133 000
7 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Bjerke Travbane 2 14/9 - 09 / 11 2160 31,1 259
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 25/8 - 04 / 5 2100 32,7 56
Wenche Hole-Svein Hole D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 11/8 - 08 / 13 2120 31,9 75
V. Hop Harald Martinsen (B) D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 03 / 13 2120 31,0 407
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Biri Travbane 5 15/7 - 08 / 7 2120 33,1 127
13 2017: -6 -0 -0 -2 -1 -14 000 2016: -20 -0 -1 -2 -10 -43 000
Tuxi Thelma 9 Plass 57 000
6 år BRUN HP v.Lome Kongen D. Dalen Bjerke Travbane - 29/9 - 03 / 3 2100 dg a 168
e. Tinixi v. Ravn Jahn V. Hop Biri Travbane 0 23/9 - 03 / 6 2100 33,5 g 256
Stall Tuxi O. Østre Biri Travbane 2 09/9 - 04 / 10 2120 32,3 294
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) V. Hop Drammen Travbane 3 28/8 - 08 / 9 2120 33,4 108
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam B. Steinseth Bjerke Travbane 7 18/8 - 02 / 11 2100 31,8a 167
14 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -21 -0 -0 -0 -8 -22 089
Smedheim Maia 10 Plass 32 589
5 år RØD HP v.Dotterud Teddy K. Ødegaard Åmål 4 22/9 - 10 / 1 2080 34,5 92
e. Lila v. Bokli Balder A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 03 / 8 2120 35,1 g 334
Bjørn Håkon Boltfjord /Torvastad J. Eilertsen Klosterskogen Travbane - 25/8 - 04 / 7 2100 dg 1214
K. Ødegaard A. Akselsen Klosterskogen Travbane 4 18/8 - 02 / 9 2120 34,6 202
blå m/rød bunn. A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 03 / 11 2120 33,0 951