Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-1
DNTs UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 24.000-14.000-10.000-7.000-5.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -14 -1 -2 -5 -6 -91 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Irma H.R. 1 Plass 164 000
5 år BRUN HP v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 9 18/9 - 01 / 9 2100 29,0ag 560
e. Rinde Elda v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 2 05/9 - 01 / 9 2100 30,8a 192
Birger Heimdal /Treungen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 25/8 - 07 / 3 2100 32,5 19
Sondre Heimdal (A) Birger Heimdal E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 14/8 - 07 / 2 2140 31,1 52
Gul m/svart V og mansjetter, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 6 2160 32,7 P
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -0 -2 -9 -50 500
Reime Stjerna 2 Plass 50 500
4 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin T. Haugen Sørlandets Travpark 7 25/9 - 04 / 2 2140 31,3 930
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten G. Austevoll Momarken Travbane 4 02/8 - 01 / 5 2140 31,4a 51
Stall Frivold T. Haugen Sørlandets Travpark 6 22/7 - 01 / 3 2140 32,0a 572
Trond Haugen (A) Stein G. Larsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 26/6 - 02 / 10 2160 35,9 g 539
brun m/gult skråbånd og ermringer V. Hop Drammen Travbane 4 29/5 - 01 / 7 2120 34,4 g 200
3 2018: -11 -3 -2 -1 -3 -89 733 2017: -10 -1 -0 -0 -3 -49 500
Valle Storm 3 Plass 307 233
5 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 20/9 - 02 / 9 2100 29,0a 31
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane 1 30/8 - 08 / 8 2160 34,1 19
Stall 4 rette E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 12/8 - 09 / 12 2120 31,4 42
Rune Wiig (T) Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 5 17/7 - 10 / 5 2100 36,3 g 51
svart m/blå ermstriper og reklame E. Høitomt Bjerke Travbane P 01/6 - 21 / 5 2160 39,2 P
4 2018: -17 -11 -2 -1 -0 -202 280 2017: -17 -4 -3 -3 -3 -160 410
Kringlers Viktor 4 Plass 453 690
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 25/9 - 08 / 6 2180 31,0 15
e. Hera v. Alm Viktor Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 04/9 - 08 / 5 2160 30,8 16
Elin Anita Aasvang-Eva Aasvang Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 14/8 - 07 / 4 2140 30,6 21
Lars Anvar Kolle (T) Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 7 2160 32,9 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
5 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -7 -0 -0 -0 -5 -25 000
Valle Even 5 Plass 77 000
5 år SVART H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 05/9 - 04 / 5 2100 30,1a 699
e. Amor Ida v. Pål Even Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 17/8 - 02 / 3 2100 32,0a 62
Stall Eddenøyedå Å. Tengsareid Biri Travbane 1 29/7 - 01 / 8 2100 33,7 52
Pål Buer (T) Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Biri Travbane 3 17/7 - 10 / 2 2100 36,2 g 27
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 29/6 - 22 / 8 2160 33,7 g P
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Verdals Torden 6 Plass 29 000
5 år MØRKBR V v.Alm Viktor P. Buer Forus Travbane 0 03/9 - 02 / 8 2080 br g 105
e. Verdals Ulfia v. Ulfrigg P. Buer Sørlandets Travpark 8 26/6 - 02 / 9 2160 33,0 g 30
Ove Bærheim /Kleppe P. Buer Sørlandets Travpark 1 05/6 - 07 / 5 2160 30,7 145
Geir Mikkelsen (T) Ove Bærheim P. Buer Forus Travbane P 24/5 - 20 / 9 2060 36,6 g P
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek E. Høitomt Forus Travbane 05/9 - 22 / 8 2060 02,6 g B
7 2018: -15 -1 -4 -3 -2 -78 500 2017: -12 -1 -1 -0 -5 -48 000
Hommes Ferrari 7 Plass 176 500
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 5 05/9 - 06 / 7 2100 29,2a 678
e. Kremtrolla v. Krembest A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 25/8 - 04 / 3 2100 32,9 190
Stall Hommes Ferrari A. Akselsen Bjerke Travbane 8 17/8 - 02 / 10 2100 33,1a 207
Johan Herbjørn Undem (T) Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 0 09/8 - 03 / 8 2100 31,5ag 95
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek A. Akselsen Dannero 0 25/7 - 04 / 11 2140 31,1a 1480
8 2017: -16 -0 -0 -2 -5 -43 000 2016: -9 -3 -1 -0 -2 -68 000
Kolnes Beth 8 Plass 111 000
5 år SVART HP v.Bork Odin E. Nedrebø Forus Travbane 0 20/9 - 07 / 4 2040 34,0 g 774
e. Engjenta v. Alm Hellin E. Nedrebø Forus Travbane - 10/9 - 08 / 3 2040 dg 151
Per Grønningen /Avaldsnes T. Karlsen Sørlandets Travpark 0 14/8 - 07 / 6 2140 38,1 755
Johan Kringeland Eriksen (T) Ove Bærheim T. Erga Forus Travbane P 19/7 - 20 / 3 2040 44,8 P
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek P. Buer Sørlandets Travpark N 26/6 - 20 / 6 2160 dgpp r N