<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:58 V65-4
V5-1
CIRCLE K REVETALS HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 75.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -18 -0 -0 -2 -8 -32 000
Remvinni 1 Plass 91 000
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 5 12/9 - 05 / 1 2100 30,2a 331
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) S. Løvvold Drammen Travbane 4 28/8 - 01 / 2 1700 28,9 766
Wigdis Remme-Terje Remme G. Austevoll Momarken Travbane 0 16/8 - 01 / 2 2140 31,4ag 181
Siv Emilie Løvvold (S) Terje Remme G. Austevoll Bjerke Travbane 6 09/6 - 01 / 8 2100 31,5a 363
Mblå m/gult sk.stk og sidefelt, rekl L. Kolle Bjerke Travbane 5 12/5 - 02 / 6 2100 33,7a 174
2 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -11 000 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -4 000
Vesle Moi 2 Plass 78 033
6 år BRUN HP v.Frisli To Jo O. Østre Bjerke Travbane 0 06/9 - 02 / 2 2100 36,4ag 229
e. Vesle Gull v. Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 27/7 - 08 / 2 2140 29,6 210
Stall We-Tan O. Østre Årjäng 2 17/7 - 03 / 10 2640 30,9a 86
Ole Johan Østre (T) Marita H Tangen-Svindland O. Østre Jarlsberg Travbane 3 08/7 - 06 / 8 2120 30,2 126
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 29/6 - 09 / 3 2100 31,3a 42
3 2018: -21 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 3 Plass 220 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Biri Travbane 0 23/9 - 03 / 7 2120 34,0 g 780
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Drammen Travbane 4 13/9 - 04 / 10 2120 32,7 190
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 6 2100 34,8 g 776
Per Arvesen (A) P. Arvesen Biri Travbane 3 26/8 - 04 / 8 2120 30,8 543
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bergen Travpark - 13/8 - 01 / 2 2100 dg 77
4 2018: -12 -1 -2 -2 -5 -68 500 2017: -12 -0 -1 -2 -3 -28 000
Vetla Vinna 4 Plass 150 500
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden A. Røren Drammen Travbane 0 13/9 - 04 / 14 2120 33,2 69
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Bjerke Travbane 0 31/8 - 05 / 11 1640 28,2 g 177
Arnt-Sverre Røren-Trude Røren A. Røren Bjerke Travbane 3 17/8 - 05 / 7 2140 30,7 49
Arnt-Sverre Røren (A) A. Røren Bjerke Travbane 4 03/8 - 05 / 15 2160 30,3 325
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Bjerke Travbane 0 13/7 - 02 / 4 2140 36,8 131
5 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -15 000 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Ejo Tina 5 Plass 80 767
6 år BRUN HP v.Tin Tveiten D. Dalen Sørlandets Travpark 0 25/9 - 04 / 6 2160 31,1 685
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 6 12/9 - 05 / 3 2100 32,4a 188
Marita Høyesveen-Frida Jakobsen O. Østre Bjerke Travbane 1 01/9 - 04 / 1 2100 32,6a 171
Marius Høitomt (S) Willy Salvesen P. Strømberg Årjäng 7 09/8 - 07 / 1 2140 31,9 397
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/8 - 05 / 13 2160 31,9 554
6 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 6 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Drammen Travbane 3 13/9 - 04 / 12 2120 32,6 117
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Drammen Travbane 5 28/8 - 08 / 12 2160 31,8 120
Kjell Viktor Hansen /Flateby T. Borg Bjerke Travbane - 17/8 - 05 / 4 2140 dg 178
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 14/8 - 03 / 5 2660 30,7 240
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 0 03/8 - 05 / 11 2160 31,7 g 765
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -1 -1 -8 -41 822
Nordby Fedra 1 Plass 153 307
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) C. Jepson Romme 3 16/9 - 04 / 7 2160 30,1 57
e. Nesstjerna v. Elding O. Østre Årjäng 5 06/9 - 01 / 9 2160 28,6 212
Arne Petter Kynningrød /Halden C. Kjenner Drammen Travbane 5 28/8 - 01 / 6 1720 28,1 558
Christina Kjenner (S) Arne Petter Kynningrød O. Østre Sørlandets Travpark 0 14/8 - 01 / 1 1640 br g 857
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek T. Borg Drammen Travbane 7 07/7 - 04 / 9 2100 30,1a 154
8 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -40 500 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 2 Plass 326 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Biri Travbane 5 23/9 - 05 / 4 1609 28,8ag 143
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 0 14/9 - 05 / 15 2160 31,4 g 73
Stall Ki-Ro D. Dalen Biri Travbane 0 02/9 - 04 / 6 2100 30,4ag 76
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 03 / 7 1609 29,7ag 27
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane 1 01/8 - 03 / 5 1640 27,5a 35
9 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 3 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld H. Holm Bjerke Travbane 0 14/9 - 05 / 12 2160 28,9 g 96
e. Haaga Borga v. Bork Rigel D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 03 / 8 2120 28,6 142
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 25/8 - 02 / 3 2100 28,9 605
Hans Chr. Holm (T) Thorbjørn Ask D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 11/8 - 05 / 5 2120 30,5 331
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 28/7 - 05 / 14 2120 30,4 448
10 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 4 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen E. Nedrelid Momarken Travbane 3 22/9 - 01 / 6 1640 31,3ag 436
e. Moshus Thea v. Ilmin O. Rakstad Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 02 / 9 1609 32,2a 434
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad K. Mathisen Leangen Travbane 0 15/8 - 06 / 1 2140 31,0 451
Eirik Nedrelid (A) Ole L. Rakstad (A) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 8 1600 30,7 1209
grå m/rød vinkel K. Mathisen Biri Travbane 0 15/7 - 02 / 3 2100 30,0ag 847
11 2018: -6 -0 -3 -0 -1 -46 500 2017: -17 -3 -4 -0 -6 -135 000
Sundby Søss 5 Plass 279 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 24/9 - 02 / 8 2120 30,5 g 273
e. Selena v. Kos Knekten T. Borg Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 08 / 4 2620 br 366
Berit Garstad /Stathelle T. Borg Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 01 / 12 1609 28,5ag 269
Thor Borg (T) Berit Garstad T. Borg Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 03 / 12 2140 31,7 g 57
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 4 24/4 - 04 / 4 2100 30,5 68
12 2018: -11 -0 -1 -0 -2 -15 500 2017: -20 -0 -4 -2 -5 -130 500
Kjappe Tinna 6 Plass 347 500
9 år SVART HP v.Engli Svarten K. Malmin Drammen Travbane 3 10/9 - 09 / 8 2120 28,5 361
e. Kjappe Troja v. Sjefen K. Malmin Momarken Travbane 0 30/8 - 01 / 3 2140 29,7ag 137
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold K. Malmin Momarken Travbane 1 28/6 - 01 / 11 2160 29,7 40
Kristian Malmin (T) Kjetil Guriby Huuse K. Malmin Bjerke Travbane 0 08/6 - 03 / 1 2600 34,2ag 665
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 2 26/5 - 03 / 3 2100 28,1a 92
13 2017: -16 -1 -1 -2 -5 -49 000 2016: -18 -1 -2 -1 -5 -61 500
Jervløva 7 Plass 158 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven D. Dalen Bjerke Travbane 2 21/9 - 05 / 10 2160 28,6 135
e. Spik Løva* v. Spikeld D. Dalen Drammen Travbane 1 13/9 - 04 / 15 2140 30,9 152
Stall Lykka D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 08 / 1 2100 29,3 107
Dag-Sveinung Dalen (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 02 / 4 2100 29,5ag 181
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 19/8 - 22 / 4 2120 36,0 g P
14 2018: -10 -0 -1 -1 -5 -31 500 2017: -14 -2 -0 -2 -7 -64 500
Langaard Siv 8 Plass 226 000
7 år BRUN HP v.Ridder Prinsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 24/9 - 02 / 13 2140 29,2 193
e. Rust Mari v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 15/9 - 01 / 7 1700 29,5a 41
Stall Langaard V. Hop Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 03 / 7 2120 28,5 29
Lars Anvar Kolle (T) Halvor Bø Langaard T. Borg Klosterskogen Travbane 2 25/8 - 02 / 4 2100 28,4 381
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 7 18/8 - 05 / 2 2500 29,2 530
15 2018: -15 -1 -3 -1 -5 -116 491 2017: -23 -0 -1 -4 -12 -101 000
Kagge Lina 9 Plass 444 491
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Biri Travbane 0 23/9 - 05 / 8 1609 29,1ag 105
e. Høgda Vesla v. Elding K. Kvasnes Drammen Travbane 2 13/9 - 05 / 1 2500 29,2 100
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud K. Kvasnes Drammen Travbane 3 28/8 - 01 / 7 1720 27,2 31
Gunnar Austevoll (T) Tom Bjølgerud G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 25/8 - 02 / 6 2100 28,5 125
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 2 12/8 - 03 / 5 1609 27,1a 54