<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 250.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-9 Plass : 6-1-9

1 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -9 500 2017: -19 -4 -2 -1 -6 -129 119
Alm Sander 2100 1 Plass 410 635
6 år BRUN H v.Slått Eld J. Blekkan Bjerke Travbane 4 17/9 - 08 / 9 2100 25,8a 111
e. Alm Sandra v. Rigel Jo Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 05 / 11 1700 25,8a 28
Roy Lysgård-Steinar Leirdal J. Blekkan Bjerke Travbane 3 24/8 - 05 / 13 2160 27,2 49
J. Blekkan Roy Lysgård J. Blekkan Bergen Travpark 1 13/8 - 08 / 15 2120 27,4 46
Blå m/rød ermstripe + rekl. P. Hvattum Momarken Travbane 3 06/8 - 01 / 4 2140 28,9a 24
2 2017: -11 -1 -0 -1 -2 -22 764 2016: -16 -0 -0 -1 -4 -17 327
Trons Tyr 2 Plass 221 591
10 år BRUN V v.Lome Elden M. Andersson Årjäng 3 18/9 - 03 / 5 2140 26,7a 143
e. Trons Rigla v. Alm Rigel O. Østre Drammen Travbane 0 08/8 - 04 / 8 1700 29,5a 170
Trude Kleveland /Buvika J. Eilertsen Bjerke Travbane - 27/7 - 04 / 5 2100 dg a 884
P. Midtfjeld Bjørn Sandbekkbråten O. Østre Drammen Travbane 0 12/7 - 05 / 11 2120 30,5 747
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 14/6 - 01 / 2 1640 27,3a 274
3 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -32 500 2016: -10 -1 -1 -0 -1 -56 110
Mjølner Tulla 3 Plass 269 370
5 år BRUN HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 06/9 - 02 / 8 2100 28,9ag 92
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Östersund 0 27/7 - 04 / 2 2140 29,7ag 490
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Östersund 2 17/7 - 03 / 4 2140 28,3a 91
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 11/6 - 08 / 13 2160 30,0 g 388
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Romme - 03/6 - 05 / 14 2180 dg 144
4 2018: -8 -0 -1 -0 -0 -9 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 4 Plass 296 926
8 år BRUN HP v.Skibber K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 14/9 - 03 / 9 2100 29,1a 114
e. Eira v. Hof Lundin K. Kvasnes Drammen Travbane 2 28/8 - 05 / 1 1700 27,6 221
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle E. Gravdal Klosterskogen Travbane 7 25/8 - 02 / 9 2120 28,4 585
G. Austevoll Eivind Gravdal (T) C. Hande Jarlsberg Travbane 4 19/8 - 01 / 8 2120 27,3 114
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 7 08/8 - 04 / 7 1700 29,2a 69
5 2018: -8 -1 -0 -1 -3 -42 000 2017: -24 -5 -6 -2 -9 -232 500
Maks Mollyn 5 Plass 564 500
8 år MØRKBR V v.Bork Odin J. Hansen Bjerke Travbane 3 14/9 - 03 / 1 2100 28,9a 84
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten J. Bjerring Drammen Travbane 4 28/8 - 05 / 7 1700 27,8 63
Kjell Grønhovd-Svein Grønhovd J. Bjerring Drammen Travbane 3 19/7 - 04 / 11 1700 26,4a 90
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 01 / 12 1609 26,0a 230
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bjerke Travbane 0 08/6 - 03 / 12 2600 27,4ag 187
6 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 6 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden P. Rørvik Årjäng 8 18/9 - 03 / 10 2140 27,7ag 48
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten L. Kolle Biri Travbane 7 26/8 - 06 / 10 2640 29,4 87
Per Erik Rørvik /Årnes L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 18/8 - 05 / 10 2540 27,8 100
L. Kolle Per Erik Rørvik (A) L. Kolle Momarken Travbane 4 06/8 - 04 / 1 2640 29,7 241
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 2 13/7 - 01 / 7 2600 31,0a 45
7 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Melbyjerven 7 Plass 224 500
9 år MØRKBR H v.Åsajerven A. Akselsen Bjerke Travbane 4 14/9 - 03 / 11 2100 29,0a 157
e. Melbystjerna v. Gaute G. Gundersen Biri Travbane 4 09/9 - 05 / 11 2100 27,3a 271
Knut Erik Petrud-Magne Arve Petrud A. Stensen Biri Travbane 6 02/9 - 04 / 2 2100 28,6a 207
G. Gundersen Knut Erik Petrud E. Høitomt Drammen Travbane - 08/8 - 04 / 11 1700 g0 ag 137
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 9 1620 33,9 g 995
8 2018: -12 -0 -2 -0 -7 -69 972 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 8 Plass 467 972
7 år BRUN H v.Særpefanten G. Flåten Bjerke Travbane 2 17/9 - 08 / 5 2100 25,8a 340
e. Slogum Bra v. Braute G. Flåten Bjerke Travbane 4 24/8 - 05 / 9 2160 27,8 g 144
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen G. Flåten Momarken Travbane 2 06/8 - 04 / 5 2640 29,6 27
G. Flåten Kjell Roar Hansen G. Flåten Sørlandets Travpark 0 23/7 - 06 / 9 2160 27,5 g 45
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 09/7 - 04 / 2 2100 25,9 64
9 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -16 -0 -1 -1 -5 -40 000
Stensvik Maja 9 Plass 334 889
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) A. Langerud Bjerke Travbane 0 17/9 - 06 / 5 2140 29,7 g 1071
e. Kos Marie v. Kos Knekten P. Buer Sørlandets Travpark - 27/8 - 06 / 1 2140 dg 350
Stall Helt Krise J. Øveraasen Leangen Travbane - 15/8 - 04 / 3 2160 dg 23
B. Steinseth E. Høitomt Momarken Travbane 3 06/8 - 06 / 7 2160 29,4 98
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Åmål 2 31/7 - 06 / 5 2480 29,7a 38
10 2018: -15 -0 -2 -0 -4 -40 000 2017: -30 -0 -1 -4 -12 -89 948
Løvland Spøken 10 Plass 376 948
8 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 1 21/9 - 03 / 6 2600 28,7a 347
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 11/9 - 01 / 3 1640 29,0 g 432
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane - 02/9 - 01 / 12 1609 dg a 3264
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Biri Travbane 0 26/8 - 06 / 13 2640 29,5 1326
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 5 08/8 - 04 / 1 1700 29,0a 523