<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1
DATOLØP - MAX 400 POENG
DATOLØP - MAX 400 POENG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 109.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-10-8 Plass : 11-10-8

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -3 -4 -35 000
Divided Dream 2100 1 Plass 295 500
8 år MØRKBR HP v.Dream Vacation* (US) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 28/4 - 04 / 1 2100 dg a 56
e. Huxtable Lady (S) v. Huxtable Hornline* (S) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane - 07/4 - 04 / 9 2100 dg a 41
Elisabeth Eide /Nordagutu V. Hop Drammen Travbane 5 27/2 - 08 / 10 2100 18,1a 134
Å. Tengsareid Elisabeth Eide Å. Tengsareid Biri Travbane 0 06/2 - 07 / 3 2600 18,5a 107
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 23/1 - 08 / 12 1609 16,1a 176
2 2019: -5 -0 -0 -0 -4 -12 679 2018: -20 -0 -1 -0 -13 -40 523
C.C. Siri 2 Plass 210 438
8 år MØRKBR HP v.Kings Sugarboy (S) E. Storetvedt Bjerke Travbane 8 16/9 - 01 / 1 2100 17,0a 218
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) K. Brenden Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 05 / 1 2600 18,7 106
Leif Brenden-Odd Brenden K. Brenden Örebro 0 20/8 - 02 / 10 2100 16,2a 1262
K. Johansen Leif Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 0 11/8 - 02 / 8 2100 17,0a 452
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Brenden Momarken Travbane 5 02/8 - 05 / 6 1640 16,1a 432
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -4 -1 -2 -4 -151 363
Tindra Star* (S) 3 Plass 291 037
8 år FUKS HP v.Juliano Star* (FR) P. Strømberg Årjäng - 17/9 - 08 / 2 2140 dg ag 60
e. Tina Cape (S) v. Super Arnie* (US) E. Lindegren Solvalla 0 15/4 - 03 / 7 2160 20,3 g 724
Sverige E. Lindegren Hagmyren 7 31/3 - 01 / 11 2640 17,7 280
P. Strømberg E. Lindegren Solvalla - 11/3 - 09 / 8 2160 dg g 210
svart m/rødt sk.stk, hengsler, ermring E. Lindegren Gävle 7 22/2 - 02 / 5 2140 20,0 227
4 2016: -12 -0 -0 -1 -3 -15 000 2015: -10 -0 -0 -1 -3 -13 926
Zippo (S) 4 Plass 108 797
7 år BRUN V v.Zerberus* (DE) S. Eilertsen Bjerke Travbane 9 16/9 - 01 / 10 2100 17,3a 382
e. Absolute Frost* v. Myles Hanover (US) C. Antonsen Momarken Travbane - 30/8 - 06 / 10 2640 g0 ag 167
Per Kristian Ranum-Natascha Ranum G. Antonsen Bjerke Travbane - 11/8 - 02 / 4 2100 dg a 349
G. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 6 02/8 - 05 / 9 1640 16,6ag 95
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane 5 12/7 - 05 / 6 1640 15,4a 151
5 2017: -11 -1 -0 -0 -1 -21 000 2016: -14 -1 -0 -0 -4 -31 544
J.C. France Dream 5 Plass 143 044
6 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) D. Dalen Biri Travbane 0 10/6 - 06 / 6 1609 17,2ag 516
e. Sporting Karina v. Speedy Tomali (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 02/6 - 01 / 5 2100 16,9a 375
Siri Lund Berntzen /Magnor K. Lindberg Årjäng 8 15/5 - 09 / 9 2140 17,3a 207
D. Dalen Siri Lund Berntzen H. Ydersbond Momarken Travbane - 03/5 - 03 / 9 2140 dg a 490
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Bjerke Travbane 4 10/3 - 02 / 3 2100 18,0a 114
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Pretty di Poggio (IT) 6 Plass 66 000
8 år MØRKBR HP v.S.J.'s Photo* (US) G. Austevoll Biri Travbane 0 20/5 - 03 / 1 1609 19,2a 191
e. Easy Bee (DK) v. Victor Victor* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 03/5 - 01 / 8 1609 19,9a 94
Lars Thorup /Holmestrand G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/12 - 06 / 1 1609 17,7a 337
G. Gundersen Thorleif Thorup (A) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 17/12 - 05 / 1 1609 18,2a 48
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 05/12 - 05 / 5 1609 16,9a 57
7 2016: -15 -0 -0 -2 -4 -17 000 2015: -11 -0 -0 -1 -3 -13 500
Velocita 7 Plass 74 000
7 år LYSBRUN HP v.Daguet Rapide* (IT) R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 05 / 2 2600 19,1 415
e. Kissable (US) v. Meadow Road (S) R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 05 / 10 1609 15,7a 357
Stein Vegar Kolstad /Hønefoss R. Aarlie Bjerke Travbane 0 18/8 - 05 / 7 1609 16,9a 248
R. Aarlie D. Dalen Biri Travbane 0 24/7 - 02 / 6 1609 17,5a 647
Todelt svart/gull, gull mansj, rek R. Aarlie Drammen Travbane 7 07/7 - 01 / 11 1700 15,8a 434
8 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -2 -1 -4 -4 -57 000
Bella Caf 8 Plass 121 000
6 år BRUN HP v.Exploit Caf* (IT) L. Kolle Bjerke Travbane 6 12/9 - 04 / 1 2100 16,6a 461
e. D'or D'aunou v. Buvetier D'aunou* (FR) J. Hansen Drammen Travbane 0 08/8 - 02 / 1 2100 19,6a 243
Stig Hogne Anholt /Stokke V. Hop Klosterskogen Travbane 7 28/7 - 04 / 7 2100 19,9a 223
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) V. Hop Drammen Travbane P 07/7 - 20 / 1 2100 19,7 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Drammen Travbane - 28/6 - 04 / 3 2100 dg a 73
9 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -3 -1 -0 -1 -0 -18 000
Millrookie 9 Plass 111 000
7 år MØRKBR V v.Quaker Jet* (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 17/9 - 02 / 1 2140 17,2 358
e. Redhot Volo v. Pine Chip* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/8 - 04 / 8 2100 16,7a 488
Ida Brekke /Voss G. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/7 - 04 / 8 2160 16,3 127
E. Høitomt Anders Lundstrøm Wolden (T) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 08/7 - 07 / 11 2100 br ag 110
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Gundersen Bjerke Travbane 0 11/6 - 11 / 8 2100 18,7ag 1006
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -18 519
C.C. Lucky 10 Plass 161 220
8 år BRUN HP v.Norvelous Hanover (US) K. Brenden Färjestad 6 19/9 - 09 / 4 2140 14,8a 854
e. Kings Lucky v. Supergill* (US) O. Brenden Åmål 7 10/9 - 10 / 6 2480 17,2a 230
Odd Brenden /Magnor N. Edqvist Färjestad - 15/8 - 05 / 4 1640 dg a 759
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 4 04/8 - 01 / 2 2100 17,4a 82
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Drammen Travbane 4 19/7 - 05 / 7 2100 17,4a 68
11 2016: -16 -1 -2 -1 -6 -42 611 2015: -19 -2 -2 -2 -3 -63 500
Cheeries Super Nosto 11 Plass 122 111
6 år BRUN HP v.Super News (US) K. Ødegaard Årjäng 2 17/9 - 06 / 9 2140 15,9a 63
e. Cheerful Lady (DE) v. Diamond Way (DE) K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 05 / 11 2620 19,1 g 69
Stall Tirilltoppen J. Dahl Bjerke Travbane N 17/8 - 21 / 1 2140 21,5 r N
K. Ødegaard K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 06 / 9 2100 17,2a 57
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 20/7 - 04 / 10 2160 16,0 66
12 2017: -1 -0 -1 -0 -0 -4 606 2016: -11 -0 -0 -0 -3 -7 000
Stein Bonanza 12 Plass 89 606
9 år RØD V v.Steinlager (S) R. Kruse Bjerke Travbane 5 12/9 - 01 / 5 1609 15,1a 294
e. Loulou Bonanza v. Ideal Du Gazeau (FR) P. Sønsteby Bjerke Travbane 0 31/8 - 03 / 1 2100 16,2a 1295
Gro Bråten /Årnes P. Sønsteby Kala Landbane 0 09/8 - 02 / 7 1900 15,8a 428
R. Kruse Gro Bråten R. Kruse Bjerke Travbane 6 04/8 - 01 / 4 2100 18,3a 459
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl C. Tuverud Bjerke Travbane 0 21/4 - 01 / 1 1609 17,6a 450