<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -14 -0 -1 -2 -4 -63 000
I'm Ken 1 Plass 556 318
9 år MØRKBR V v.Ken Warkentin (US) K. Kvasnes Drammen Travbane 0 23/7 - 06 / 8 2100 15,2a 202
e. Katinka Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) K. Kvasnes Momarken Travbane 3 14/7 - 03 / 3 1640 13,4a 183
Espen Johansen-Charlotte Irene Solbrekke K. Kvasnes Momarken Travbane 5 07/7 - 07 / 9 2140 15,5a 133
Dag-Sveinung Dalen (T) Espen Johansen K. Kvasnes Kongsvinger Travbane 0 01/7 - 09 / 5 1600 14,4a 48
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Bjerke Travbane 0 23/6 - 05 / 3 2100 14,6a 175
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -1 -4 -14 000
Good Smile 2 Plass 14 000
6 år MØRKBR HP v.Giant Chill* (US) N. Holm Momarken Travbane 27/10 - 22 / 2 2140 27,4 B
e. Good Living v. Felix Santana* (DE) N. Holm Momarken Travbane - 08/9 - 24 / 2 2140 dgpp N
Marianne Holm-Bjørn Tore Holm N. Holm Momarken Travbane 15/8 - 21 / 5 2140 28,4 B
Nils Olav Holm (A) Marianne Holm
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Huldre Anna 1 Plass 0
4 år SVART HP v.Krageboen
e. Huldre Molly v. Mentor Mollyn
Stall Hulder
Odd Arne Sagholen (T)
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl
4 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 982 2017: -12 -2 -1 -0 -2 -47 188
Kruttlappen Frost 2 Plass 54 170
6 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 15/8 - 22 / 5 2120 54,2 g B
e. Slogum Siva v. Elding R. Strøm Biri Travbane - 01/8 - 22 / 3 2120 dgpp N
Stall Kruttlappen A. Stensen Biri Travbane 25/7 - 22 / 5 2120 57,0 B
Kenneth Brenden (A) Line Torp
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko
5 2019: -9 -1 -1 -1 -4 -56 714 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -36 210
Thess Prinsessa 3 Plass 133 701
6 år SVART HP v.Gonagas K. Ødegaard Momarken Travbane 29/9 - 20 / 6 2160 50,6 B
e. Dronninga v. Spang Best K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 15/9 - 24 / 6 1720 55,2 B
Stall Trekløveret O. Østre Momarken Travbane - 08/9 - 23 / 7 2160 dgpp N
Haakon A. Ydersbond (R)
Svart m/gull ermring & mansjett, rekl
6 2018: -11 -0 -1 -2 -3 -27 500 2017: -11 -1 -1 -2 -2 -36 869
Tangen Milla 4 Plass 78 369
7 år SVART HP v.Moe Odin
e. Tangen Stili v. Lome Kongen
Jørn Gunnar Nilsen /Grålum
Gunnar Austevoll (T) Jørn-Gunnar Nilsen
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
7 2017: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -7 -0 -0 -1 -4 -13 000
Krylling Kompis 5 Plass 15 000
9 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Drammen Travbane 23/11 - 22 / 5 1720 55,5 g B
e. Krylling Bella v. Lykke Gutten
Kari Steinseth /Bergen
Bjørn Steinseth (T) Einar Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kri Max 6 Plass 0
8 år BRUN H v.Stjerne Faks
e. Tangen Torila v. Elding
Thorbjørn Bredesen-Kristin E. Bredesen
Kristian Bjørnerød (T) Kristin Bredesen
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm