<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1


Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 190.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -17 -1 -1 -3 -8 -91 000
Ty Riga 1 Plass 193 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 5 08/9 - 01 / 3 2100 29,4ag 37
e. Alm Robyn v. Braute G. Austevoll Momarken Travbane 0 30/8 - 01 / 11 2140 29,3a 252
Nils-Ole Robøle /Heggenes C. Olsen Bergen Travpark 8 21/7 - 05 / 10 2120 29,2 266
Gunnar Austevoll (T) Nils-Ole Robøle G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 01 / 2 1609 25,6a 173
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 4 21/6 - 04 / 8 1700 27,3a 61
2 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -20 -1 -2 -3 -6 -71 500
Mintor 2 Plass 336 879
8 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Momarken Travbane 2 30/8 - 01 / 8 2140 28,9a 93
e. Minella v. Minpil O. Sagholen Åmål 1 14/8 - 05 / 8 2100 30,3 25
Terje Visnes /Siggerud O. Sagholen Biri Travbane 1 29/7 - 05 / 4 1600 28,5 91
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Biri Travbane 2 17/7 - 05 / 8 1609 27,4a 169
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 20/6 - 04 / 9 2120 30,4 139
3 2016: -10 -1 -1 -1 -2 -36 000 2015: -20 -1 -10 -4 -3 -104 000
Løkki Bo 3 Plass 174 500
7 år BRUN H v.Røste Bo* (S) P. Kals Sørlandets Travpark 0 22/7 - 05 / 8 2680 28,4 403
e. Steana v. Helmin Rigel P. Kals Drammen Travbane 7 21/6 - 04 / 1 1700 27,8a 95
Rolf Ola Kals /Gjerstad K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 20/4 - 03 / 8 1609 27,6a 206
Per Vetle Kals (S) Glenn Kramer Stenberg (T) P. Kals Sørlandets Travpark 3 03/4 - 02 / 1 1609 27,7a 100
Turkis m/rød/hvit brystbånd &seler,rek P. Kals Momarken Travbane 0 24/3 - 06 / 2 2140 29,7a 409
4 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Eos Marinka 4 Plass 302 529
10 år MØRKBR HP v.Røste Bo* (S) M. Sørvik Bjerke Travbane 1 08/9 - 01 / 7 2100 28,9ag 56
e. Atom Lilja v. Åsrapp M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 02 / 8 2120 32,5 g 474
Tone Rasmussen /Vestfossen M. Sørvik Momarken Travbane 5 16/8 - 04 / 8 1640 27,9ag 216
Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Bjerke Travbane P 03/8 - 21 / 8 2160 30,1 P
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek E. Nedrelid Klosterskogen Travbane - 25/1 - 05 / 7 2100 dg a 1172
5 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -27 474 2018: -22 -1 -4 -4 -7 -111 991
Ingerø Mari 5 Plass 402 849
9 år M.BORKET HP v.Bork Odin M. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/9 - 03 / 2 2100 29,1a 371
e. Mørtvedt Mari v. Elding O. Østre Bjerke Travbane 2 08/9 - 01 / 9 2100 29,0a 80
Frank Andre Skubberud /Ørje R. Kruse Momarken Travbane 0 30/8 - 01 / 10 2140 29,3a 294
Ole Johan Østre (T) Frank A. Skubberud R. Kruse Årjäng 7 28/8 - 08 / 2 1640 26,6a 651
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame T. Borg Momarken Travbane 0 06/8 - 06 / 10 2160 br g 1224
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Baugen Jr. 6 Plass 162 000
9 år BRUN H v.Bravo Turbo M. Gundersen Bjerke Travbane 3 17/9 - 01 / 7 2100 28,6a 139
e. Baugen Erla v. Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 0 08/9 - 01 / 2 2100 30,1a 31
Carsten Løkken-Irene Løkken B. Steinseth Momarken Travbane 3 16/8 - 04 / 2 1640 27,5ag 116
Bjørn Steinseth (T) R. Sveen Momarken Travbane 4 06/8 - 01 / 7 2140 29,1a 274
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj C. Kjenner Biri Travbane 0 30/7 - 05 / 11 2100 29,2ag 168
7 2018: -9 -1 -0 -0 -5 -35 430 2017: -12 -1 -0 -3 -7 -112 500
Sikvelands Svarten 7 Plass 378 930
6 år SVART H v.Alm Viktor D. Dalen Bjerke Travbane 8 18/9 - 09 / 12 2600 27,0a 2991
e. Seile Maia v. Slogum Jørn D. Dalen Bjerke Travbane 4 06/9 - 04 / 2 2600 28,0a 525
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik D. Dalen Bjerke Travbane 0 24/8 - 05 / 15 2160 28,1 781
Dag-Sveinung Dalen (T) Jon Magne Vik D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 02 / 8 2100 27,4a 687
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 3 06/8 - 04 / 4 2640 29,7 580
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -13 894
Blåstrupemoen 8 Plass 219 448
10 år BRUN H v.Håkon Jo* K. Brenden Årjäng 5 18/9 - 03 / 2 2140 27,0a 240
e. Viggdine v. Elding K. Brenden Bjerke Travbane 0 08/9 - 01 / 4 2100 29,6a 67
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Klosterskogen Travbane 0 18/8 - 05 / 4 2520 28,8 658
Kenneth Brenden (A) Leif Ingvar Brenden K. Brenden Drammen Travbane 3 08/8 - 04 / 5 1700 28,8a 215
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Åmål 5 31/7 - 06 / 2 2480 30,2a 406
9 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -59 000 2018: -19 -6 -1 -0 -3 -125 545
Alsaker Pumbaa 9 Plass 467 178
8 år BRUN H v.Åsajerven M. Høitomt Sørlandets Travpark 5 11/9 - 02 / 6 2140 29,9a 72
e. Alsaker Kosi v. Kos Knekten V. Hop Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 05 / 10 1700 26,6a 126
Stall Pumbaa E. Grohs Momarken Travbane 0 06/8 - 01 / 2 2140 31,3ag 102
Vidar Hop (T) Kai Hj. Grønli H. Tvedt Biri Travbane 3 30/7 - 05 / 5 2100 28,9a 105
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 1 07/7 - 04 / 3 2100 29,6a 15
10 2017: -8 -1 -0 -1 -4 -32 000 2016: -17 -3 -2 -2 -6 -89 000
Flammen Fortuna 10 Plass 239 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 05 / 5 1700 25,6a 83
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* E. Høitomt Momarken Travbane 1 16/8 - 04 / 1 1640 27,4a 18
Sigbjørn Baann /Sannidal J. Undem Bjerke Travbane 2 04/8 - 04 / 6 1609 26,6a 91
Eirik Høitomt (T) Sigbjørn Baann E. Høitomt Biri Travbane 3 17/7 - 05 / 6 1609 27,4ag 66
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Undem Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 01 / 5 1609 25,3a 594
11 2017: -13 -0 -3 -2 -6 -57 290 2016: -20 -1 -1 -3 -6 -69 814
Lynlinn 11 Plass 268 635
5 år BRUN HP v.Spikeld O. Sagholen Årjäng 7 18/9 - 03 / 4 2140 27,4a 75
e. Skøilinn v. Skøiar K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 06/9 - 03 / 5 2100 31,0ag 268
Tim Fiskerud /Hemnes H. Ydersbond Årjäng 4 28/8 - 08 / 9 1640 25,5a 452
Louise V. Trudvang (S) Tim Fiskerud L. Trudvang Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 02 / 7 1700 28,2a 485
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 27/7 - 08 / 12 2180 30,2 503
12 2017: -5 -0 -0 -2 -3 -23 000 2016: -16 -7 -7 -0 -1 -209 000
Snurten 12 Plass 236 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Kvasnes Biri Travbane 2 30/7 - 05 / 8 2100 28,9a 32
e. Vikenmai v. Spang Best K. Malmin Kongsvinger Travbane 2 06/7 - 04 / 3 1600 26,7a 13
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss D. Dalen Bjerke Travbane 1 22/6 - 06 / 6 1609 27,8a 15
Kristian Malmin (T) Morten Louis Johnsen K. Malmin Bjerke Travbane 0 11/5 - 03 / 5 2660 29,1 32
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 1 30/3 - 02 / 12 2160 30,0 15