Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 65.001 kr.
For 3-15-årige høyest 105.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -5 -17 491
Eos Turbo 1 Plass 77 691
7 år BRUN V v.H.G. Balder H. Holm Bjerke Travbane 0 06/9 - 06 / 3 2600 br a 949
e. Eos Harmoni v. Alm Viktor H. Holm Momarken Travbane 0 16/8 - 01 / 1 2140 31,2ag 34
Lars Garberg Kvåle /Fannrem V. Hop Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 05 / 1 2100 br g 318
Martine O. Sørvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 5 28/7 - 04 / 11 2100 30,2a 166
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek O. Mikkelborg Årjäng 0 07/7 - 03 / 14 2180 32,2 295
2 2018: -15 -1 -3 -1 -1 -113 366 2017: -5 -4 -0 -1 -0 -121 000
Silkespika* 2 Plass 283 846
6 år MØRKBR HP v.Spikeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 12/9 - 05 / 6 2100 29,2ag 24
e. Hjelset Fia v. Friggbest K. Kvasnes Bjerke Travbane - 31/8 - 02 / 9 2100 dg a 31
Sverige P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 25/8 - 04 / 6 2100 30,1a 29
Per Oleg Midtfjeld (T) Reidun Bøhn K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 03 / 12 2120 30,0 g 83
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Kvasnes Biri Travbane - 15/7 - 08 / 10 2120 dg 38
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Bovis Tobias 3 Plass 40 000
8 år BRUN V v.Feseth Lynet M. Gundersen Bjerke Travbane - 12/9 - 05 / 2 2100 dg a 136
e. Lindlill v. Pål Even M. Gundersen Bjerke Travbane - 01/9 - 04 / 3 2100 g0 ag 66
Eivind Bryn /Vossestrand E. Bryn Bergen Travpark 0 30/6 - 06 / 7 2120 38,6 g 297
Kai Johansen (T) Eivind Bryn (A) E. Bryn Bergen Travpark 5 17/12 - 03 / 2 1600 31,6a 228
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. E. Bryn Bergen Travpark 4 19/11 - 09 / 1 2100 32,7 102
4 2017: -13 -1 -2 -2 -5 -62 000 2016: -8 -1 -2 -1 -4 -54 000
Berteviking 4 Plass 164 500
7 år SVART H v.Åsajerven Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 7 08/7 - 09 / 5 2100 30,0 368
e. Liberta v. Pajaprins Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 09/6 - 04 / 3 2500 31,2 r 165
Andre Aasen /Skien T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 05/5 - 04 / 1 2100 30,0 38
Åsbjørn Tengsareid (T) Andre Aasen T. Solberg Bjerke Travbane - 07/10 - 03 / 2 2140 dg r 72
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Bjerke Travbane 2 16/9 - 09 / 2 2140 30,7 50
5 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000
Storm Elken 5 Plass 55 000
5 år BRUN V v.Trø Faks B. Steinseth Momarken Travbane - 16/8 - 01 / 5 2140 dg ar 142
e. Snerttina v. Troll Jahn B. Steinseth Bjerke Travbane - 09/6 - 01 / 7 2100 dg a 77
Dagfinn Sæthre /Brandbu B. Steinseth Bjerke Travbane 0 12/5 - 02 / 1 2100 33,8a 78
Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 7 22/5 - 04 / 6 2100 31,3 g 166
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Drammen Travbane 0 05/5 - 04 / 10 2100 32,1 g 91
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -1 -0 -1 -3 -40 000
Myklejenta Karin 6 Plass 139 500
9 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 21/9 - 05 / 5 2140 31,4 g 434
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Biri Travbane 3 09/9 - 03 / 7 2600 31,5 113
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Momarken Travbane 2 30/8 - 03 / 7 2160 31,5 g 184
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 25/8 - 04 / 11 2100 31,4a 473
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 19/8 - 04 / 6 2100 31,6 190
7 2016: -10 -0 -1 -0 -5 -20 000 2015: -16 -0 -0 -0 -2 -5 000
Våler Troll 1 Plass 95 000
12 år SVART V v.Sokna Troll G. Gundersen Biri Travbane 0 02/9 - 04 / 8 2100 30,0ag 822
e. Dally Jerka v. Lund Jerker D. Dalen Biri Travbane 7 29/7 - 05 / 7 1600 29,9 g 764
Per Kristian Grindevoll /Grinder G. Austevoll Biri Travbane 0 15/7 - 02 / 9 2100 29,4ag 634
Hans Chr. Holm (T) Per Kristian Grindevoll D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 01 / 4 1609 28,6a 640
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 0 16/6 - 06 / 12 2600 br a 498
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -2 -0 -4 -26 500
Jerv Stjerna 2 Plass 85 669
6 år SVART HP v.Åsajerven C. Antonsen Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 7 2100 32,7 r 413
e. Molanda v. Moe Odin C. Antonsen Momarken Travbane 5 03/5 - 01 / 4 2140 28,9a 201
Tor Aandstad /Trøgstad C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 04 / 9 2120 30,5 404
Cato Antonsen (T) C. Antonsen Drammen Travbane 5 04/4 - 05 / 2 2100 31,6a 133
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Drammen Travbane 2 01/3 - 03 / 8 1700 30,9a 72
9 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -8 000 2015: -7 -2 -0 -0 -1 -42 932
Fina Rosalita* (S) 3 Plass 100 974
9 år M.BRUN HP v.Hallsta Lotus* (S) G. Gundersen Momarken Travbane 0 06/8 - 02 / 10 2160 33,6 g 216
e. Ålita Express (S) v. Nixen G. Gundersen Bjerke Travbane 4 20/7 - 06 / 12 2160 28,9 g 1921
Sverige G. Gundersen Momarken Travbane 5 12/7 - 04 / 10 2160 30,4 g 461
Geir Vegard Gundersen (T) Maija Rajala E. Sillen Åmål 0 27/5 - 06 / 12 2100 32,7 736
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Sillen Färjestad 0 06/12 - 10 / 11 2160 br g 403
10 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -37 000 2018: -18 -4 -2 -1 -5 -109 000
Lyn Victor 4 Plass 456 500
7 år GRÅ V v.Alm Viktor V. Hop Bjerke Travbane 0 21/9 - 05 / 15 2160 31,8 61
e. Åsblesa v. Bokli Balder J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 02 / 2 1609 26,8a 35
Mikael H. Nordh-Jan Erik Svensson V. Hop Bjerke Travbane 1 31/8 - 05 / 1 1640 26,7 39
Vidar Hop (T) Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 23/8 - 02 / 12 2100 28,5a 57
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 2 19/8 - 04 / 11 2120 30,1 75
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Kolbu Tatern 5 Plass 98 752
8 år BRUN V v.Lome Elden E. Høitomt Biri Travbane 0 15/1 - 02 / 7 2100 38,4ag 72
e. Valle Terna v. Metsgar H. Skiaker Bjerke Travbane - 29/7 - 09 / 8 2160 dg 75
Stall Norske Travdrømmer H. Skiaker Bollnäs 3 17/7 - 05 / 8 2160 28,6 35
Hans G Skiaker (A) H. Skiaker Momarken Travbane 2 07/7 - 03 / 9 2640 30,6a 30
svart m/blå/hvit vinkel & ermringer M. Jakobsson Åmål - 28/6 - 06 / 4 2100 dg 47
12 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -45 000 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -130 000
Best Ruggen 6 Plass 437 000
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld A. Stensen Drammen Travbane 0 10/9 - 09 / 7 2120 30,8 g 122
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Momarken Travbane 0 06/8 - 02 / 12 2160 31,0 51
Team Ruggen O. Østre Biri Travbane 1 24/7 - 04 / 12 2640 29,4 34
Ole Johan Østre (T) Tore Martinsen O. Østre Biri Travbane 5 15/7 - 02 / 4 2100 28,7a 76
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Kongsvinger Travbane 1 06/7 - 02 / 2 1600 28,1a 74
13 2018: -16 -0 -2 -1 -8 -54 392 2017: -18 -1 -2 -5 -6 -78 587
Røyns Nora* 7 Plass 240 546
8 år BRUNBORKET HP v.Nordli Svarten P. Thuresson Årjäng 8 06/9 - 01 / 6 2160 30,0 519
e. Røynskrem v. Krembest P. Thuresson Biri Travbane 5 02/9 - 05 / 13 2120 31,1 1113
Sverige P. Thuresson Biri Travbane 0 26/8 - 06 / 4 2600 30,8 902
Per Anders Thuresson (A) P. Thuresson Momarken Travbane 0 06/8 - 06 / 2 2140 33,4 g 1356
rød m/"v" i hvitt. P. Thuresson Årjäng 0 16/7 - 12 / 7 1640 27,9a 185
14 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -1 -2 -3 -43 000
Tingel Spretten 8 Plass 136 000
11 år SVART H v.Bokli Eld N. Holm Kala Landbane 0 09/8 - 05 / 14 1920 30,6 41
e. Tingel Blesa v. Kos Knekten N. Holm Momarken Travbane 3 14/6 - 04 / 14 2160 28,4 63
Nils Olav Holm-Geir Back N. Holm Bjerke Travbane 1 25/5 - 04 / 9 2100 28,5a 59
Nils Olav Holm (A) Geir Back N. Holm Bjerke Travbane 1 12/5 - 02 / 8 2100 31,8a 30
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame N. Holm Momarken Travbane 3 10/5 - 05 / 7 2660 31,9 95