<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 2.001 kr.
For 3-15-årige høyest 9.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -12 -0 -2 -3 -6 -64 073 2017: -11 -2 -3 -0 -4 -85 778
Adelinn 1 Plass 176 851
5 år BRUN HP v.Voje Faks O. Sagholen Momarken Travbane P 30/8 - 20 / 1 2140 37,3 P
e. Skøilinn v. Skøiar
Tim Fiskerud /Hemnes
Odd Arne Sagholen (T) Tim Fiskerud
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl
2 2018: -13 -1 -0 -1 -5 -39 000 2017: -15 -1 -1 -0 -7 -39 500
Årdals Lise 2 Plass 80 500
6 år SVART HP v.Alm Viktor B. Steinseth Bjerke Travbane P 13/7 - 22 / 7 2160 39,6 g P
e. Nattens Dronning v. Sjefen H. Holm Bjerke Travbane N 18/5 - 20 / 2 2140 39,4 r N
Nina Bakken-Andreas Solbrekke H. Holm Bjerke Travbane 10/9 - 22 / 10 1660 52,8 g B
Hans Chr. Holm (T) Nina Bakken (A) H. Holm Bjerke Travbane 03/9 - 22 / 12 1660 58,0 g B
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
3 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000 2016: -6 -0 -0 -1 -2 -7 500
Solli Jervina 3 Plass 13 500
6 år BRUN HP v.Åsajerven A. Valstad Jarlsberg Travbane 6 03/9 - 08 / 11 2100 36,5 223
e. Solli Vinna v. Lauvin A. Valstad Bjerke Travbane P 03/8 - 21 / 7 2160 36,2 P
Inger Therese Nicolaysen-Tom-Erik Arnesen T. Hagmann Jarlsberg Travbane 09/8 - 21 / 8 2120 57,9 B
Anita Valstad (S) Inger Therese Nicolaysen T. Hagmann Bjerke Travbane 24/7 - 21 / 3 1640 03,2 g B
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek
4 2018: -22 -1 -1 -1 -10 -73 954 2017: -12 -0 -3 -0 -5 -36 988
Victoria Solbacka 4 Plass 123 942
6 år SVART HP v.Åsajerven O. Mikkelborg Biri Travbane - 02/9 - 08 / 4 2100 dg 388
e. Polar Pila v. Pilmin P. Midtfjeld Biri Travbane 5 26/8 - 08 / 2 2100 36,0 542
Stall Solbacka E. Høitomt Momarken Travbane P 12/7 - 20 / 2 2160 38,8 P
Cato Antonsen (T) Frode Larsen
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl.
5 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -491 2017: -20 -1 -0 -2 -9 -60 037
Trux Balder* (S) 5 Plass 70 138
7 år BRUN V v.H.G. Balder M. Elgtberg Åmål P 10/9 - 13 / 2 2100 39,4 P
e. Truxa (S) v. Næs Fuxen (S)
Sverige
Magnus Helland (T) Thor O. Mikalsen
gul m/svart h og ermstriper
6 2018: -13 -0 -1 -0 -9 -31 000 2017: -8 -0 -0 -1 -3 -12 000
Fridtjof 6 Plass 69 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen B. Steinseth Drammen Travbane P 08/8 - 20 / 5 2120 39,0 g P
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden
Kari Steinseth /Bergen
Ragnhild Sveen (A) Einar Steinseth
brun m/røde seler
7 2018: -15 -0 -3 -4 -5 -66 500 2017: -12 -2 -3 -1 -2 -73 000
Nito Faxa 1 Plass 175 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Ruud Biri Travbane 2 09/9 - 07 / 4 2100 34,3 58
e. Finmi v. Moe Odin S. Ruud Biri Travbane - 24/7 - 08 / 3 2100 dg 66
Monica Aurbekkholen /Kirkenær S. Ruud Biri Travbane 4 17/7 - 10 / 9 2100 36,3 50
Svein Olav Ruud (A) Monica Aurbekkholen S. Ruud Biri Travbane 0 10/6 - 08 / 3 2100 38,1 g 25
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Biri Travbane P 03/6 - 20 / 3 2120 34,6 P
8 2018: -12 -2 -0 -1 -1 -39 000 2017: -22 -1 -1 -3 -7 -58 212
Hønn Spik 2 Plass 125 212
9 år SVART V v.Spikeld D. Dalen Biri Travbane 0 02/9 - 08 / 10 2120 br g 27
e. Hønn Stjerna v. Alm Svarten D. Dalen Biri Travbane 2 26/8 - 08 / 7 2100 34,2 284
Grethe Lande Borgli-Lisa Lande Borgli D. Dalen Biri Travbane P 15/7 - 23 / 1 2100 37,8 g P
Dag-Sveinung Dalen (T) Tore Borgli
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
9 2018: -28 -1 -4 -3 -12 -140 500 2017: -21 -0 -2 -5 -7 -61 027
S.G. Jerv Blesa 3 Plass 229 527
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven K. Wessel Jarlsberg Travbane 0 19/9 - 08 / 4 2100 br g 282
e. Alsaker Bølla v. Bokli Balder K. Wessel Biri Travbane 6 09/9 - 07 / 2 2100 35,1 130
Hans Gunnar Hansen /Haugesund K. Wessel Jarlsberg Travbane 5 03/9 - 08 / 2 2100 36,5 335
Karianne Hasselgård (A) K. Wessel Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 07 / 2 2100 35,8 g 465
Blå m/svart skulderfelt & blå/grå arm K. Wessel Kala Landbane 0 09/8 - 07 / 6 1900 39,9 g 365
10 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Schuvard 4 Plass 52 889
5 år SVART V v.Norheim Faksen P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 30/8 - 08 / 5 2140 35,9 g 86
e. Schumina v. Schuvar P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane - 15/4 - 01 / 7 2100 dg 203
Reidun Bøhn /Slitu P. Midtfjeld Momarken Travbane P 08/3 - 20 / 11 2160 41,4 P
Per Oleg Midtfjeld (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 07/7 - 22 / 13 2160 50,0 g B
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 23/6 - 22 / 6 2160 51,7 B
11 2018: -16 -0 -0 -1 -7 -28 000 2017: -28 -1 -0 -6 -15 -96 937
Brevik Juli 5 Plass 145 937
7 år BRUN HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 3 11/9 - 08 / 1 2140 35,0 169
e. Lykkejani v. Lykke Gutten K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 08 / 4 2100 36,3 288
Jon Martin Bergersen-Grethe Tronsen K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 12/8 - 09 / 5 2100 36,4 692
Knut Arne Ødegaard (T) Jon Martin Bergersen K. Bjørnerød Momarken Travbane P 02/8 - 20 / 5 2160 41,6 P
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Momarken Travbane 10/9 - 21 / 9 2160 55,0 B
12 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -11 500 2016: -16 -0 -2 -2 -6 -44 000
Hesten 6 Plass 55 500
6 år BORKET V v.Krageboen K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 19/9 - 08 / 9 2100 36,0 g 171
e. Atom Jenta v. Lome Elden K. Bjørnerød Biri Travbane 0 09/9 - 04 / 8 2100 37,8 g 135
Kjetil Simonsen /Sætre K. Bjørnerød Biri Travbane 4 02/9 - 08 / 1 2100 33,5 642
Kristian Bjørnerød (T) K. Bjørnerød Momarken Travbane - 21/6 - 07 / 5 2140 dg 457
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 10/5 - 01 / 3 2140 37,5 g 193
13 2018: -8 -0 -1 -3 -2 -30 000 2017: -4 -0 -2 -0 -1 -16 000
Ulvenfaksa 7 Plass 67 000
8 år MØRKBR HP v.Trø Faks Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 23/9 - 08 / 9 2120 34,0 331
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Biri Travbane 3 20/5 - 08 / 3 2100 35,3 r 90
Lars B. Revheim /Kirkenær B. Steinseth Drammen Travbane 3 04/4 - 01 / 6 2100 36,3 r 761
Bjørn Steinseth (T) Thorstein Roen B. Steinseth Biri Travbane P 18/3 - 21 / 5 2100 38,0 P
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
14 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -3 -0 -0 -0 -3 -8 000
Løvland Raptor 8 Plass 22 000
6 år BRUN V v.Krageboen O. Østre Momarken Travbane 7 31/5 - 07 / 5 2140 33,9 206
e. Løvland Blessa v. Golan O. Østre Klosterskogen Travbane 5 17/4 - 09 / 5 2100 35,6 118
Linda Brevik /Skjeberg L. Kolle Drammen Travbane 5 04/4 - 01 / 10 2100 36,6 526
Ole Johan Østre (T) Linda Brevik L. Kolle Momarken Travbane 7 24/3 - 08 / 5 2140 37,4 292
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Sagholen Momarken Travbane P 08/3 - 20 / 4 2140 40,0 P
15 2018: -11 -2 -1 -1 -2 -52 850 2017: -10 -4 -1 -0 -2 -65 000
Harald 9 Plass 134 850
5 år BRUN V v.Moe Odin P. Midtfjeld Biri Travbane 6 09/9 - 04 / 2 2100 33,6 124
e. Haralds Linnea v. Lykkefot G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 08 / 5 2100 37,0 g 24
Stall AnBeRa P. Midtfjeld Kala Landbane 2 09/8 - 07 / 2 1900 33,2 79
Geir Vegard Gundersen (T) Ragnhild Benum P. Midtfjeld Momarken Travbane P 02/8 - 20 / 3 2160 39,7 g P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Akselsen Jarlsberg Travbane 12/6 - 21 / 12 2120 51,6 B