<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 35.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -3 -1 -1 -1 -54 000
Torpa Nora 1 Plass 55 200
6 år SVARTBRUN HP v.Lome Kongen G. Stenberg Romme 0 02/5 - 02 / 10 2160 36,1 g 24
e. Prinsessa v. Røder G. Stenberg Biri Travbane 1 01/4 - 03 / 9 1600 33,1 62
Team Noravinn G. Stenberg Biri Travbane 2 18/3 - 03 / 3 2100 34,7 96
Geir Mikkelsen (T) Linette Johnsen G. Stenberg Biri Travbane 1 11/3 - 08 / 7 2100 35,5 51
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Stenberg Biri Travbane - 26/2 - 01 / 7 2100 g6 g 424
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -0 -2 -9 -50 500
Reime Stjerna 2 Plass 50 500
4 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Momarken Travbane 4 02/8 - 01 / 5 2140 31,4a 51
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten T. Haugen Sørlandets Travpark 6 22/7 - 01 / 3 2140 32,0a 572
Stall Frivold E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 26/6 - 02 / 10 2160 35,9 g 539
Trond Haugen (A) Stein G. Larsen V. Hop Drammen Travbane 4 29/5 - 01 / 7 2120 34,4 g 200
brun m/gult skråbånd og ermringer K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 03 / 5 2100 36,3 g 84
3 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -8 -0 -1 -2 -4 -28 000
Alvin Tyr 3 Plass 65 500
8 år BRUN V v.Røste Bo* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 15/9 - 02 / 1 2100 33,5 38
e. Ylvinblessa v. Braute L. Kolle Sørlandets Travpark 3 22/7 - 01 / 6 2140 31,7a 313
Laila Olsen /Arendal L. Kolle Sørlandets Travpark - 26/6 - 04 / 11 2160 dg 177
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 5 05/6 - 02 / 4 2160 32,4 g 29
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 2 22/5 - 07 / 6 2180 32,0 46
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -1 -0 -1 -3 -39 000
Linni M. 4 Plass 105 000
7 år SVART HP v.Lome Kongen J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 27/8 - 01 / 9 2180 30,0 127
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 14/8 - 03 / 2 2660 31,2 g 180
Kristen Fatland-Hege Fatland J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 22/7 - 01 / 11 2140 31,8a 270
Johan Kringeland Eriksen (T) Kristen Fatland J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 26/6 - 04 / 5 2160 32,5 58
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Klosterskogen Travbane 1 09/6 - 02 / 2 2100 31,9 61
5 2017: -5 -0 -2 -1 -1 -20 000 2016: -14 -0 -2 -2 -7 -40 500
Fjellkos Jenta 5 Plass 60 500
6 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Østre Klosterskogen Travbane 4 15/9 - 02 / 6 2100 33,2 g 30
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 04/9 - 08 / 7 2180 29,7 116
Jan Wilhelmsen-Else Vigdis Wilhelmsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 25/8 - 04 / 6 2100 33,0 77
Eirik Høitomt (T) Jan Wilhelmsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 03 / 9 2120 34,8 67
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Johansen Drammen Travbane 0 28/6 - 03 / 8 2100 34,3 g 148
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -1 -2 -1 -7 -51 067
Ejo Tina 1 Plass 65 767
5 år BRUN HP v.Tin Tveiten L. Kolle Bjerke Travbane 6 12/9 - 05 / 3 2100 32,4a 188
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) O. Østre Bjerke Travbane 1 01/9 - 04 / 1 2100 32,6a 171
Marita Høyesveen-Frida Jakobsen P. Strømberg Årjäng 7 09/8 - 07 / 1 2140 31,9 397
Dag-Sveinung Dalen (T) Willy Salvesen M. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/8 - 05 / 13 2160 31,9 554
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/7 - 03 / 2 2100 31,1a 205
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -14 -4 -0 -1 -0 -57 500
Odin Faks 2 Plass 57 500
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 04/9 - 03 / 6 2640 29,5 15
e. Perla Mi v. Moe Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 14/8 - 03 / 1 2640 30,3 17
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 31/7 - 07 / 10 2180 31,9 28
Øystein Tjomsland (T) S. Wassberg Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 4 2140 31,7 g P
mørkblå m/sølv reklame Ø. Austevoll Bergen Travpark - 14/4 - 01 / 7 2120 dg 85
8 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Nygårds Viking 3 Plass 72 000
9 år BRUN V v.Alm Viktor M. Berås Sørlandets Travpark 3 11/9 - 03 / 4 2140 30,8a 427
e. Gam Seira v. Hvatt Djerven M. Berås Sørlandets Travpark 0 14/8 - 03 / 6 2680 32,2 g 464
Dag Nilsen-Nina Sondresen T. Sør-Reime Forus Travbane 6 26/7 - 04 / 13 2080 32,3 g 577
Madelen Berås (A) Dag Nilsen J. Eriksen Sørlandets Travpark - 03/7 - 02 / 4 2140 dg 181
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl T. Solberg Sørlandets Travpark 0 26/6 - 05 / 8 1609 br ag 199
9 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -37 000 2017: -17 -5 -2 -4 -2 -250 000
Wellek 4 Plass 413 000
5 år BRUN V v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 6 05/9 - 05 / 6 2100 27,6ag 748
e. Brødsjø Vilja v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 5 10/8 - 01 / 3 2100 29,2ag 98
Stall Wellek K. Løvdal Sørlandets Travpark 3 23/7 - 01 / 4 2160 29,0 198
Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 26/6 - 02 / 7 2160 30,5 50
blå m/grå ermer & l. K. Løvdal Jarlsberg Travbane 3 02/6 - 02 / 1 2100 31,6ag 94
10 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -19 -3 -3 -4 -7 -159 000
Will Teddy 5 Plass 258 000
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy A. Roland Sørlandets Travpark 0 31/7 - 04 / 15 2160 31,8 392
e. Willtilla v. Braute E. Høitomt Biri Travbane 0 02/7 - 04 / 3 2100 30,3 216
Rudolf Roland-Andrea Roland E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 05/6 - 02 / 8 2180 29,3 19
Andrea Roland (A) Rudolf Roland (A) R. Roland Sørlandets Travpark 6 22/5 - 05 / 8 2160 29,0 g 602
Grå m/grønt skstk & ermer, hvit søm R. Roland Forus Travbane 4 26/4 - 05 / 6 2060 28,3 395
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000
Tyri Molly 6 Plass 71 500
9 år MØRKBR HP v.Tyri Kongen M. Høitomt Sørlandets Travpark 3 27/8 - 01 / 4 2160 30,7 507
e. Beth Mollyn v. Elding S. Jessen Klosterskogen Travbane 5 18/8 - 02 / 5 2120 34,6 423
Arne Daniel Halvorsen /Rykene O. Gjeruldsen Sørlandets Travpark 8 31/7 - 07 / 12 2180 36,0 373
Marius Høitomt (S) Arne Daniel Halvorsen M. Høitomt Momarken Travbane 0 21/6 - 07 / 13 2180 34,4 g 217
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 7 24/4 - 03 / 15 2120 33,7 752
12 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -17 -0 -0 -1 -10 -38 000
Eldvina 7 Plass 124 000
8 år SVART HP v.Åsajerven L. Kolle Sørlandets Travpark 5 14/8 - 03 / 9 2680 30,3 191
e. Eldsi v. Spikeld J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 05 / 7 2100 31,3 308
Iselin Toft Dyrstad /Mandal S. Wassberg Sørlandets Travpark 0 22/7 - 05 / 2 2660 30,3 g 671
Nils-Ivar Helledal (A) Rune Røyrås K. Johansen Momarken Travbane 0 12/7 - 03 / 12 1660 31,6 g 341
blå m/hvitt felt i rød v. K. Hauge Sørlandets Travpark 4 03/7 - 02 / 1 2140 31,0 385
13 2016: -10 -0 -0 -1 -4 -17 000 2015: -13 -0 -1 -0 -7 -18 200
Myr Tveiten 8 Plass 35 200
4 år SVART H v.Tin Tveiten T. Solberg Sørlandets Travpark - 11/9 - 03 / 2 2140 dg a 94
e. Findal Stjerna v. Elding M. Finsand Sørlandets Travpark 0 04/9 - 03 / 4 2640 33,0 g 269
Vidar Finsand-Martine Finsand M. Finsand Sørlandets Travpark 0 14/8 - 03 / 3 2660 31,4 g 307
Åsbjørn Tengsareid (T) Martine Finsand (A) M. Finsand Bjerke Travbane 0 10/8 - 05 / 14 2160 32,3 g 407
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Finsand Bjerke Travbane 6 27/7 - 03 / 1 2100 31,3ag 197