<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:27 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 4.001 kr., 40 m. ved 12.001 kr.
For 3-15-årige høyest 24.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -13 -4 -2 -2 -4 -166 000 2017: -19 -7 -2 -1 -2 -120 000
Kringeland Enok 1 Plass 316 000
5 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Sørlandets Travpark 6 11/9 - 08 / 3 2140 35,1 240
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Sørlandets Travpark - 03/7 - 08 / 2 2140 dg 116
Geir Arne Eriksen /Aksdal J. Eriksen Sørlandets Travpark P 15/5 - 20 / 5 2160 40,0 g P
Johan Kringeland Eriksen (T) J. Eriksen Biri Travbane 15/5 - 22 / 3 2100 53,0 g B
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek J. Eriksen Bjerke Travbane 06/5 - 21 / 3 1660 52,4 B
2 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -13 751 2017: -14 -0 -2 -1 -4 -29 000
Stumne Jo 2 Plass 97 850
6 år BRUN V v.H.G. Balder H. Holm Momarken Travbane P 02/8 - 20 / 4 2160 39,9 g P
e. Slogum Støva v. Ilmin
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas
Eirik Høitomt (T) Merete Viksås
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -6 -3 -0 -0 -2 -67 500
Voje Jerv 3 Plass 71 500
4 år SVART V v.Åsajerven H. Øverdal Drammen Travbane 4 13/9 - 08 / 3 2100 35,4 g 60
e. Voje Lykka v. Lykkebron* H. Øverdal Klosterskogen Travbane P 01/9 - 20 / 4 2120 36,4 g P
Team Øverdal H. Øverdal Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 7 1660 48,8 g B
Thor Borg (T) Jan Kristian Øverdal (B) J. Øverdal Klosterskogen Travbane 15/9 - 25 / 7 1720 54,7 g B
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
4 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -1 -1 -2 -8 -50 000
Barka Blesen 4 Plass 78 000
7 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 8 11/9 - 08 / 2 2140 37,6 g 57
e. Bjørli Terna v. Moe Odin Å. Tengsareid Forus Travbane P 22/9 - 20 / 4 2060 40,7 P
Tor Arne Barka-Liv Marit Barka
Åsbjørn Tengsareid (T) Ove Kenneth Karlsen (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2018: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -17 -2 -4 -5 -5 -122 000
Rappalma 1 Plass 163 500
7 år MØRKBR HP v.Alm Viktor O. Østre Sørlandets Travpark 2 11/9 - 08 / 7 2180 33,2 115
e. Rappeldi v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 11/12 - 08 / 7 2120 35,2 68
Arne Sagedal-Jon K. Mykland E. Høitomt Momarken Travbane 8 17/11 - 03 / 3 2140 36,0 86
Marius Høitomt (S) Arne Sagedal V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 12/7 - 01 / 8 2160 33,2 rg 447
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek V. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 28/6 - 04 / 9 2180 33,9 97
6 2018: -10 -5 -1 -1 -0 -96 000 2017: -17 -4 -3 -3 -3 -160 410
Kringlers Viktor 2 Plass 347 410
5 år MØRKBR H v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 04/9 - 08 / 5 2160 30,8 16
e. Hera v. Alm Viktor Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 14/8 - 07 / 4 2140 30,6 21
Elin Anita Aasvang-Eva Aasvang Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 7 2160 32,9 P
Øystein Tjomsland (T)
mørkblå m/sølv reklame
7 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -17 000 2017: -24 -0 -1 -0 -9 -39 000
Kos Vinna 3 Plass 98 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Undem Klosterskogen Travbane 5 15/9 - 02 / 2 2100 33,3 131
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Undem Klosterskogen Travbane 7 01/9 - 04 / 14 2120 31,7 1785
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes K. Roe Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 04 / 4 2100 33,9 g 1004
Arild Berås (T) Odd Arne Aaland K. Roe Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 08 / 8 2120 34,3 g 610
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane - 28/7 - 03 / 9 2100 dg 498