<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:52 Mønstringsløp
Mønstringsløp
2100 m. Voltestart.
2-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -5 -3 -1 -0 -0 -54 736 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Visentini 2100 1 Plass 54 736
4 år BRUN V v.Clerk Magistrate (US) K. Kvasnes Biri Travbane 02/9 - 20 / 11 2120 31,5 B
e. Birka Håleryd (S) v. Love You* (FR)
Harald Nordhagen /Kapp
K. Kvasnes Glenn Kramer Stenberg (T)
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bear Division 2 Plass 0
4 år MØRKBR V v.L'Ideal Bricois (FR) A. Stensen Bjerke Travbane 14/9 - 20 / 3 1640 31,0 g B
e. Calendar Girl v. Supergill* (US)
Eina Avlssenter DA /Eina
A. Stensen Jo Svenstad (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
3 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
World Peace 3 Plass 10 000
5 år BRUN HP v.Ken Warkentin (US) E. Høitomt Biri Travbane 02/9 - 20 / 10 2120 33,0 B
e. Zoya's Dream v. Silver Pine* (US)
Ellen Marie H. Folkvord-Ellen Beate Folkvord
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
4 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -24 500 2018: -17 -3 -3 -4 -4 -90 750
Cliff Hydrup 4 Plass 121 250
5 år MØRKBR V v.Great Challenger (US) E. Holm Biri Travbane 09/9 - 23 / 11 2120 31,9 B
e. Nugga Hydrup (DK) v. Earthquake* (US)
Bjørn Bratvold-Liv Bratvold
E. Holm
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -2 -2 -0 -2 -40 000
Spang Stilig 2120 1 Plass 40 000
5 år SVART H v.Moe Odin P. Johansen Biri Travbane 09/9 - 21 / 2 2100 01,4 g B
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn
Inger Hilde Johansen-Per Johansen
P. Johansen
mørkblå m/røde og hvite bånd, reklame
6 2018: -14 -1 -1 -2 -8 -97 421 2017: -5 -0 -2 -1 -1 -27 764
Lykkje Tora 2 Plass 125 185
4 år BRUNSVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 15/7 - 22 / 6 2120 55,0 B
e. Ylblesa v. Pajaprins
Stall Lykkjekvartetten
T. Bronken Bjørn Steinseth (T)
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek
7 2019: -5 -3 -2 -0 -0 -80 000 2018: -7 -2 -2 -0 -0 -42 000
Mynte Rasmus 3 Plass 152 764
5 år SVART V v.Åsajerven S. Skrugstad Biri Travbane 09/9 - 21 / 3 2100 55,6 B
e. Myklejenta v. Nordli Svarten
Cecilie Helen Skage-Øyvind Thorsen
S. Skrugstad
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Grytting Mavi 4 Plass 2 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin T. Bronken Biri Travbane - 09/9 - 21 / 5 2100 dgpp N
e. Stjerneina v. Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 02/9 - 23 / 5 2100 00,6 g B
Leif Skogen /Vang På Hedmark
B. Steinseth
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj
9 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 474 2018: -6 -2 -0 -2 -2 -38 000
Granli Scott 5 Plass 43 474
5 år BORKET V v.Tangen Scott K. Johansen Biri Travbane 09/9 - 21 / 10 2120 54,7 B
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden
Finn Gjems /Granli
K. Johansen Finn Gjems
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
10 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Birk Philip 6 Plass 0
2 år LYSBRUN H v.Briskeby Philip E. Rennesvik Bjerke Travbane 14/9 - 21 / 11 1680 56,3 B
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten P. Sønsteby Biri Travbane - 09/9 - 21 / 12 2120 dgpp N
Glenn Kramer Stenberg /Svelvik
E. Rennesvik Glenn Kramer Stenberg (T)
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek