<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
GUMPEN AUTO AS

Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 250.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -8 -1 -0 -0 -0 -20 000 2017: -22 -0 -1 -2 -11 -52 500
Quintero 1 Plass 270 559
8 år LYSBRUN V v.Cigar Bar (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 15/9 - 04 / 8 2100 18,0a 167
e. Shania Somolli v. Rockaroundtheclock* (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 27/6 - 06 / 8 2100 16,2a 760
Anne Ragnhild Aakre /Neslandsvatn J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 3 02/6 - 04 / 2 2100 15,1a 141
Vidar Hop (T) Anne Ragnhild Aakre E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 22/5 - 03 / 4 1609 14,6a 124
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 10/5 - 01 / 2 2100 16,0a 173
2 2018: -11 -0 -0 -2 -6 -33 500 2017: -12 -0 -0 -1 -4 -18 500
La Paloma 2 Plass 268 000
11 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 15/9 - 04 / 7 2100 17,6ag 256
e. Smok'n Katie v. Smok'n Lantern* (US) D. Dalen Drammen Travbane 0 20/8 - 02 / 12 1700 16,9ag 381
Linda Borgan /Hvittingfoss D. Dalen Drammen Travbane - 08/8 - 08 / 1 1700 dg a 18
Dag-Sveinung Dalen (T) Bjørn Larsen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 3 28/7 - 02 / 11 2100 16,0ag 50
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 5 21/7 - 04 / 4 2100 15,7a 40
3 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -0 -1 -0 -3 -24 500
Touch of Babe (DK) 3 Plass 249 251
7 år BRUN HP v.The Liquidator (US) Å. Tengsareid Drammen Travbane 5 13/9 - 06 / 9 2100 17,1a 389
e. Jlo Monsterbabe* (DK) v. Starchip Entrprise* (US) E. Høitomt Drammen Travbane 5 28/8 - 06 / 3 1700 15,1a 144
Pål Rønningen /Steinsholt E. Høitomt Bjerke Travbane 0 22/6 - 03 / 1 2100 15,4a 336
Åsbjørn Tengsareid (T) Tina Marie L. Rønningen (A) G. Austevoll Momarken Travbane 0 14/6 - 05 / 5 2140 16,3 122
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Rønningen Jarlsberg Travbane 0 02/6 - 04 / 12 2100 15,7a 122
4 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 4 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) A. Robertsen Bjerke Travbane 5 16/9 - 05 / 6 1609 13,3a 518
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) S. Løvvold Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 06 / 11 1700 16,5a 120
Lise Therese Halvorsen /Seljord K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 2 25/8 - 01 / 4 2100 16,0a 336
Knut Robin Dalsbotten (A) Lise Therese Halvorsen J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 12/8 - 05 / 2 2600 18,5 435
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek H. Ydersbond Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 04 / 2 1609 14,7a 268
5 2017: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2016: -17 -0 -4 -1 -2 -41 000
Yentl 5 Plass 206 500
7 år BRUN HP v.Gigant Neo* (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane - 15/9 - 04 / 2 2100 g7 ag 91
e. Olala S. (S) v. Gobernador* (FR) Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 21/6 - 05 / 5 2100 17,0a 226
Øyvind Wagnild /Soknedal M. Berdalen Jarlsberg Travbane 0 02/6 - 04 / 10 2100 16,3a 182
Lars Anvar Kolle (T) Per Gottling (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 01 / 12 2100 17,3a 235
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl M. Berdalen Sørlandets Travpark 0 23/4 - 01 / 3 2140 17,6a 241
6 2017: -16 -0 -3 -3 -3 -59 500 2016: -14 -1 -2 -3 -4 -72 000
Phantom K.D. (DK) 6 Plass 341 401
10 år BRUN V v.Great Challenger (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 5 17/9 - 02 / 13 2160 15,0 385
e. Wonder K.D. (DK) v. Shane T. Hanover (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/8 - 04 / 4 2600 16,9a 416
Birgit Thorup /Holmestrand G. Austevoll Momarken Travbane - 21/6 - 06 / 9 1640 dg a 108
Geir Vegard Gundersen (T) Thorleif Thorup (A) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 02/6 - 06 / 1 2100 15,1a 141
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Biri Travbane 1 20/5 - 07 / 3 1609 15,1a 16
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -0 -0 -6 -19 000
Halti H. 7 Plass 311 000
11 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) C. Kjenner Bjerke Travbane 7 16/9 - 05 / 11 1609 13,6a 637
e. Heli Hanover (US) v. Giant Victory* (US) A. Robertsen Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 06 / 5 1700 15,6a 25
Anette Larsen /Våle A. Andersen Jarlsberg Travbane 3 23/8 - 01 / 5 1609 13,8a 249
Thomas Ellefsen (A) Anders Andersen (A) A. Andersen Klosterskogen Travbane 0 11/8 - 01 / 7 1700 15,8a 411
hvit m/rødt sk.stk./ermer + reklame A. Andersen Klosterskogen Travbane 6 28/7 - 06 / 8 1700 15,9a 972
8 2019: -8 -1 -0 -0 -2 -20 500 2018: -16 -1 -0 -0 -6 -35 000
Doremi (S) 8 Plass 319 553
10 år M.BRUN HP v.Thai Tanic T. Solberg Momarken Travbane 0 12/7 - 06 / 9 1640 15,4a 264
e. Super Mollie (S) v. Super Arnie* (US) J. Landaas Bergen Travpark 0 19/5 - 07 / 13 2120 16,5 504
Anette Larsen /Våle T. Totland Bergen Travpark 2 31/3 - 06 / 1 2100 16,8 67
Tom Erik Solberg (T) Erik Killingmo (T) S. Wassberg Bjerke Travbane 0 09/3 - 04 / 3 1609 15,3a 109
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Eriksen Bergen Travpark 0 25/2 - 07 / 9 2100 16,7a 587
9 2019: -12 -0 -1 -0 -3 -18 000 2018: -23 -1 -0 -2 -7 -73 500
Vici Sun 9 Plass 415 000
8 år BRUN HP v.Orlando Vici (FR) E. Storetvedt Bjerke Travbane 10 16/9 - 04 / 12 1609 15,2a 156
e. Millsize v. Varenne* (IT) A. Andersen Bjerke Travbane 3 08/9 - 04 / 4 1609 13,9a 55
Anette Larsen /Våle A. Andersen Bjerke Travbane 0 31/8 - 06 / 12 1609 13,4a 960
Anders Andersen (A) A. Andersen Momarken Travbane 6 16/8 - 05 / 8 1640 16,1a 436
Beige,hvite erm, brun sidef/ermr. rekl A. Andersen Momarken Travbane 0 06/8 - 08 / 13 2160 17,3 1300
10 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -13 000 2016: -13 -0 -0 -3 -4 -28 500
Chip Va Bene 10 Plass 179 000
8 år BRUN HP v.Lindermann G.T. G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 15/9 - 04 / 5 2100 17,7a 324
e. Crown Chip (us) (US) v. Pine Chip* (US) A. Espedal Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 06 / 8 2100 16,7a 322
Margit Rønningen /Siljan T. Borg Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 03 / 7 2609 18,2a 463
Gunnar Austevoll (T) Margit Rønningen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 07 / 3 1700 17,5ag 612
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 7 07/4 - 06 / 2 1700 16,3a 425
11 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -2 179 2018: -18 -2 -1 -4 -7 -69 500
Dream Sahbra P. 11 Plass 305 179
8 år BRUN V v.Boardwalk Hall* (US) I. Melby Leangen Travbane 3 12/9 - 01 / 10 1640 15,4a 213
e. Strike Again (CA) v. Striking Sahbra* (US) I. Melby Leangen Travbane 5 22/8 - 06 / 6 1640 15,1a 100
Stall Shaber I. Melby Leangen Travbane 4 25/7 - 06 / 1 1640 14,1a 68
Simen Bjørbæk Jessen (T) Dagfinn Jessen S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 09 / 8 2100 15,1a 1138
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek J. Blekkan Leangen Travbane 1 24/6 - 06 / 6 1640 14,5a 42
12 2018: -10 -0 -0 -1 -2 -13 000 2017: -22 -4 -2 -2 -7 -147 500
K.W. Tigerlady (DE) 12 Plass 479 973
7 år MØRKBR HP v.Juliano Star* (FR) H. Tvedt Drammen Travbane 4 10/9 - 07 / 1 2100 15,7a 84
e. Inge As* (DE) v. Diamond Way (DE) V. Drolsum Drammen Travbane 4 28/8 - 06 / 10 1700 14,9a 340
Aasmund Drolsum-Vemund Madsen Drolsum V. Drolsum Bjerke Travbane 3 18/8 - 01 / 3 1609 14,0a 69
Vemund Madsen Drolsum (A) V. Drolsum Bjerke Travbane 0 27/7 - 07 / 9 2140 16,1 351
Hvit m/brun sk.felt & stolp,gull ruter V. Drolsum Jarlsberg Travbane 0 27/6 - 06 / 11 2100 15,3a 160