<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
JOHS. K. REALFSENS MINNELØP
JOHS. K. REALFSENS MINNELØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 700.001 - 1.600.000 kr.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -21 -0 -1 -4 -5 -112 557 2017: -22 -2 -1 -1 -7 -254 077
Finnskog Fokus 1 Plass 1 261 414
11 år BRUN V v.Spikeld N. Stene Drammen Travbane 5 10/9 - 01 / 15 2180 26,8 25
e. Silje Spretta v. Pajaprins B. Goop Färjestad 1 05/9 - 07 / 10 2180 24,4 162
Gunnar Kværne /Sem G. Flåten Momarken Travbane 6 30/8 - 04 / 2 2140 27,5 81
Gunnar Austevoll (T) Gunnar Kværne G. Flåten Jarlsberg Travbane P 23/8 - 20 / 4 2120 29,3 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl L. Trudvang Sørlandets Travpark - 22/7 - 04 / 9 1660 dv3 301
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 2 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 0 03/9 - 04 / 1 2040 24,7 g 212
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 4 18/8 - 01 / 6 2100 27,2ag 21
Team Haugland T. Solberg Bjerke Travbane 5 29/6 - 05 / 4 2140 28,4 62
Tom Erik Solberg (T) Jan Anund Haugland Å. Tengsareid Forus Travbane 0 18/6 - 10 / 6 2040 br g 124
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 25/5 - 07 / 7 2100 24,9a 77
3 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -17 000 2016: -17 -2 -0 -1 -6 -56 500
Tomdin Ø.K. 3 Plass 826 500
9 år SVART H v.Moe Odin S. Øksnevad Forus Travbane 5 10/9 - 07 / 8 2080 26,6 694
e. Tripså v. Storelan B. Øksnevad Forus Travbane 0 03/9 - 04 / 2 2040 27,6 g 1034
Gaute Lura /Seim B. Lea Haugaland Travpark 3 16/8 - 03 / 5 1840 27,7 g 33
Bernt Øksnevad (A) B. Øksnevad Sørlandets Travpark 0 31/7 - 03 / 2 1609 br ag 59
hvit m/rød ø & ermstriper B. Lea Sørlandets Travpark 5 22/7 - 04 / 8 1660 24,9 82
4 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 4 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden P. Arvesen Bjerke Travbane 0 18/9 - 12 / 1 2140 24,0 2259
e. Høibyterna v. Mjølner Jo P. Arvesen Jarlsberg Travbane 4 03/9 - 04 / 1 2100 25,3 473
Per Arvesen-Svein Knut Granum T. Solberg Drammen Travbane - 20/8 - 08 / 6 1700 dg a 979
Per Arvesen (A) P. Arvesen Bergen Travpark - 13/8 - 10 / 4 2100 dg 267
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Bjerke Travbane 0 10/8 - 08 / 15 2180 26,5 172
5 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -36 491 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620
Mjølner Komet 5 Plass 1 407 007
10 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld O. Kjenner Drammen Travbane 1 10/9 - 05 / 1 2100 24,3a 73
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane 6 06/8 - 09 / 1 2140 25,4a 126
Jan Roar Mjølnerød /Halden O. Kjenner Årjäng - 17/7 - 07 / 3 2140 dg 72
Ole-Christian Kjenner (S) Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 10/7 - 01 / 12 2640 23,6 80
Svart m/oransje stolpe,rekl. J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 29/6 - 05 / 13 2160 27,4 66
6 2018: -8 -0 -1 -0 -4 -103 000 2017: -14 -0 -2 -1 -6 -78 500
Vesle Sjur (S) 6 Plass 1 267 078
13 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Austevoll Drammen Travbane 5 10/9 - 05 / 12 2100 24,9a 345
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik O. Østre Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 01 / 5 2640 24,7 g 256
Wenche Tangen /Larvik O. Østre Momarken Travbane 3 28/6 - 04 / 4 2140 24,8 g 273
Ole Johan Østre (T) Marita H Tangen-Svindland O. Østre Bjerke Travbane 0 11/6 - 01 / 6 3160 25,4 610
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 2 22/5 - 01 / 7 2180 26,1 53
7 2018: -6 -0 -1 -1 -1 -26 000 2017: -15 -3 -1 -1 -4 -256 067
Alsaker Piril 7 Plass 1 798 622
11 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) V. Hop Bjerke Travbane 5 18/9 - 12 / 4 2140 22,6 889
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Forus Travbane 3 03/9 - 04 / 8 2060 23,1 445
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Bergen Travpark 3 13/8 - 10 / 13 2120 23,4 259
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Biri Travbane 0 29/7 - 02 / 1 2100 24,1a 175
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Aarum Årjäng 2 17/7 - 07 / 2 2140 22,6 258
8 2018: -7 -1 -1 -0 -3 -43 500 2017: -24 -4 -1 -6 -7 -152 000
Vertigo Prins 8 Plass 1 697 272
10 år LYSBRUN H v.Spikeld S. Wassberg Forus Travbane 2 03/9 - 04 / 4 2060 22,9 215
e. Håketine v. Bork Rigel S. Wassberg Haugaland Travpark 2 16/8 - 01 / 7 1840 23,0 72
Kjell Sunde-Roy Espedal S. Wassberg Bergen Travpark 7 13/8 - 10 / 10 2120 24,5 85
Svein Ove Wassberg (S) Kjell Sunde (A) S. Wassberg Forus Travbane 2 26/7 - 07 / 3 2080 25,4 21
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame C. Hande Sørlandets Travpark 3 22/7 - 04 / 13 1700 22,7 74
9 2018: -18 -0 -6 -1 -7 -384 724 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 9 Plass 1 946 807
10 år SVART H v.Millex O. Østre Bjerke Travbane 6 18/9 - 12 / 5 2140 22,6 1024
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Drammen Travbane 4 10/9 - 05 / 6 2100 24,8a 76
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal O. Østre Forus Travbane 0 03/9 - 04 / 6 2060 23,9 102
Lars Anvar Kolle (T) Gjermund Gravdal O. Østre Bjerke Travbane 3 17/8 - 04 / 2 1609 21,7a 87
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Årjäng 3 17/7 - 07 / 4 2140 22,7 158
10 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -32 500 2017: -11 -0 -0 -3 -3 -31 500
Tin Balder 10 Plass 1 273 500
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen H. Hauge Forus Travbane 6 03/9 - 04 / 7 2060 23,8 1101
e. Evenspia v. Pål Even H. Hauge Bergen Travpark 4 30/8 - 01 / 9 2160 24,5 38
Joakim Rasmussen /Kapp H. Hauge Bergen Travpark 6 13/8 - 10 / 9 2120 23,7 173
Eirik Høitomt (T) Håkon Hagebø Hauge (A) H. Hauge Bergen Travpark 2 04/8 - 05 / 8 2140 24,5 36
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek F. Hamre Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 01 / 6 2640 26,3 30
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 11 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 0 18/9 - 12 / 3 2140 23,1 112
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Drammen Travbane - 20/8 - 08 / 7 1700 dg a 196
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Bergen Travpark 1 13/8 - 10 / 11 2120 22,3 61
Geir Flåten (T) G. Flåten Sørlandets Travpark 0 23/7 - 09 / 1 2609 24,2ag 438
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 06 / 6 1609 21,5a 263