<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:10 V65-2
Kraby Næringspark løpet. - ELITEN - SPORTRAPP/POENG
ELITEN - SPORTRAPP/POENG
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-3 Plass : 2-4-3

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Røyns Skatt 1609 1 Plass 891 944
12 år SVARTBRUN V v.Lome Elden M. Berdalen Drammen Travbane 0 10/9 - 05 / 9 2100 27,7a 595
e. Røyns Rosa v. Atom Vinter M. Berdalen Jarlsberg Travbane 5 03/9 - 04 / 5 2100 25,9 685
Linn Stryken /Solbergmoen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 18/8 - 01 / 7 2100 27,7ag 160
K. Kvasnes Linn Stryken E. Høitomt Bergen Travpark 0 13/8 - 10 / 3 2100 25,3 539
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 29/5 - 07 / 1 2100 27,3 336
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -15 -1 -2 -2 -4 -211 544
Norheim Faksen 2 Plass 2 868 755
12 år SVART H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Bjerke Travbane 0 18/9 - 12 / 12 2160 25,5 905
e. Norheim Elle v. Elding K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 04 / 3 2100 23,8 27
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid T. Solberg Bjerke Travbane 4 17/8 - 04 / 8 1609 21,9a 38
K. Johansen Georg William Sverdrup T. Solberg Biri Travbane 4 29/7 - 02 / 8 2100 23,6a 433
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Stensen Drammen Travbane 0 29/5 - 07 / 11 2140 br g 131
3 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -59 183 2017: -16 -3 -2 -2 -6 -179 403
Finnskog Sjefen 3 Plass 1 194 641
13 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Drammen Travbane 0 20/8 - 08 / 4 1700 22,8ag 648
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Bjerke Travbane 0 17/8 - 04 / 9 1609 23,5a 398
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog H. Kulblik Bollnäs 6 30/7 - 02 / 6 1640 24,2a 77
H. Kulblik H. Kulblik Biri Travbane 1 10/6 - 03 / 2 1609 24,9a 26
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 0 18/5 - 05 / 10 2100 25,7a 506
4 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -25 859 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000
Fetter'n T.G. 4 Plass 1 832 593
12 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 04 / 6 2120 23,6 g 78
e. Trollvilja v. Troll Jahn M. Gundersen Årjäng 4 17/7 - 07 / 5 2160 22,1 243
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Momarken Travbane 2 28/6 - 04 / 11 2160 24,0 108
G. Gundersen G. Gundersen Leangen Travbane 6 25/6 - 09 / 5 2140 23,1a 124
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Bjerke Travbane 6 11/6 - 01 / 9 3180 24,6 154
5 2016: -2 -0 -0 -1 -1 -11 000 2015: -24 -1 -4 -3 -7 -139 034
Tuxi Titan 5 Plass 1 602 818
12 år BRUN H v.Spikeld S. Ruud Drammen Travbane 0 07/12 - 06 / 12 2100 26,0a 543
e. Månami v. Troll Jahn S. Ruud Biri Travbane 0 14/11 - 10 / 13 2620 26,9 g 766
Svein Olav Ruud /Namnå S. Ruud Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 06 / 7 1609 22,8a 1624
S. Ruud S. Ruud Momarken Travbane 1 17/10 - 02 / 14 2780 26,6 45
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip L. Pedersen Momarken Travbane 2 06/10 - 09 / 7 1680 25,1 20
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -1 -1 -0 -4 -42 722
Joker Elden 6 Plass 2 586 320
14 år SVART H v.Lome Elden K. Larsson Romme 0 09/9 - 08 / 7 2160 24,3 465
e. Joker Jerka v. Jerker K. Larsson Östersund 5 20/8 - 03 / 7 2180 25,3 155
Kenneth Larsson-Iselin Sundberg Larsson K. Larsson Årjäng 0 17/7 - 07 / 6 2160 25,9 137
E. Høitomt Kenneth Larsson (A) K. Larsson Oviken 1 02/7 - 08 / 7 2120 29,9 15
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Larsson Bollnäs 2 09/6 - 06 / 5 2160 22,5 174
7 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -16 491 2017: -15 -1 -3 -3 -3 -228 976
Ulsrud Troll 7 Plass 703 181
11 år SVART V v.H.G. Balder H. Kulblik Bjerke Travbane 5 17/9 - 10 / 1 2100 24,6a 555
e. Lille Beth v. Kos Knekten H. Kulblik Sørlandets Travpark 4 27/8 - 10 / 1 2140 26,2 128
Stall Kulblik & B.M. Lintorp-Sønsterud K. Johansen Årjäng 6 21/8 - 07 / 9 1660 23,7 257
L. Kolle Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Kala Landbane 2 09/8 - 04 / 5 1920 25,5 62
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Biri Travbane 2 30/7 - 10 / 2 1600 24,8 484