<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:32 V65-3
Vikenløpet. - ENGØDEGÅRD AVLSSTASJONS HOPPESERIE
ENGØDEGÅRD AVLSSTASJONS HOPPESERIE
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 45.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 85.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-11-8 Plass : 9-11-8

1 2018: -9 -0 -1 -0 -5 -23 500 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Bauers Annabella 2100 1 Plass 85 067
6 år BRUN HP v.Krageboen B. Steinseth Biri Travbane 0 26/8 - 04 / 5 2100 34,4 98
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) B. Steinseth Leangen Travbane 0 01/8 - 02 / 10 1640 34,5ag 46
Mette Hellerud /Vear B. Steinseth Biri Travbane 0 24/7 - 04 / 1 2600 34,2 111
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 2 14/7 - 02 / 3 2100 31,9ag 228
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj T. Bronken Momarken Travbane 5 05/7 - 03 / 2 2140 32,7 234
2 2016: -7 -0 -3 -1 -2 -35 889 2015: -4 -0 -0 -0 -3 -5 450
Finnskog Prada 2 Plass 41 339
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy H. Kulblik Rättvik 2 14/9 - 08 / 1 1640 29,2 25
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Romme 2 22/8 - 10 / 5 2140 33,4 18
Stall Kulblik H. Kulblik Kala Landbane 2 09/8 - 03 / 5 1900 31,8 64
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 0 27/7 - 03 / 6 2100 34,5a 182
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Kongsvinger Travbane 4 06/7 - 09 / 9 1620 31,2 g 197
3 2018: -10 -2 -2 -2 -3 -99 000 2017: -16 -2 -1 -1 -6 -67 000
Mailund Jerva 3 Plass 209 778
5 år SVART HP v.Åsajerven K. Johansen Bjerke Travbane - 05/9 - 02 / 6 2100 dg a 507
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Holm Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 04 / 9 2120 32,9 g 1385
Terje Limoseth /Bybrua E. Holm Momarken Travbane 1 21/6 - 07 / 8 2140 34,4 542
K. Johansen Erland Holm (T) J. Kontio Bollnäs - 27/5 - 02 / 9 2160 dg 378
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. P. Linderoth Östersund 4 19/4 - 01 / 2 1640 36,7 g 116
4 2018: -6 -1 -0 -1 -2 -31 000 2017: -13 -0 -2 -3 -3 -55 000
Jarli Sota 4 Plass 148 700
6 år SVART HP v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 8 13/9 - 04 / 2 2100 34,0 133
e. Jarli Stjerna v. Rigel Jo Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 26/8 - 04 / 2 2100 32,5 84
Ola Rusten /Eina Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 27/7 - 03 / 11 2100 31,7a 254
L. Kolle Ola Rusten Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 14/7 - 02 / 12 2100 31,9a 330
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Ruttenborg Kongsvinger Travbane 7 06/7 - 09 / 8 1620 31,8 g 93
5 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -15 500 2017: -22 -1 -2 -1 -2 -54 000
Vestpol Hebe 5 Plass 143 000
6 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) Å. Tengsareid Forus Travbane 1 03/9 - 02 / 1 2040 29,8 38
e. Spang Pila v. Lome Elden K. Hauge Drammen Travbane - 28/8 - 08 / 10 2120 dg 522
Karin Hauge-Espen Edvardsen K. Hauge Klosterskogen Travbane - 18/8 - 02 / 6 2120 dg 93
Å. Tengsareid Karin Hauge (A) K. Hauge Forus Travbane 7 05/7 - 07 / 11 2080 34,2 325
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Erga Forus Travbane 0 06/5 - 05 / 4 2040 33,1 g 620
6 2017: -6 -0 -0 -2 -1 -14 000 2016: -20 -0 -1 -2 -10 -43 000
Tuxi Thelma 6 Plass 57 000
6 år BRUN HP v.Lome Kongen O. Østre Biri Travbane 2 09/9 - 04 / 10 2120 32,3 294
e. Tinixi v. Ravn Jahn V. Hop Drammen Travbane 3 28/8 - 08 / 9 2120 33,4 108
Stall Tuxi B. Steinseth Bjerke Travbane 7 18/8 - 02 / 11 2100 31,8a 167
V. Hop Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 5 24/7 - 08 / 8 2120 33,1 259
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl O. Østre Drammen Travbane 7 12/7 - 03 / 8 2100 34,9 g 786
7 2018: -21 -0 -0 -0 -5 -15 000 2017: -45 -1 -0 -9 -21 -135 500
Drill Rosa 2120 1 Plass 220 048
7 år BRUN HP v.Krageboen P. Arvesen Drammen Travbane 4 13/9 - 04 / 10 2120 32,7 190
e. Sigdalspila v. Drillo P. Arvesen Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 6 2100 34,8 g 776
Per Arvesen /Mysen P. Arvesen Biri Travbane 3 26/8 - 04 / 8 2120 30,8 543
P. Arvesen P. Arvesen Bergen Travpark - 13/8 - 01 / 2 2100 dg 77
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Kala Landbane 6 09/8 - 05 / 1 1900 31,3 g 594
8 2018: -3 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 2 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Bjerke Travbane 2 14/9 - 05 / 4 2140 28,4 468
e. Bestfrøkna v. Spang Best L. Kolle Biri Travbane 7 02/9 - 05 / 14 2120 31,3 1079
Ola Røise-Jorunn Røise A. Stensen Bjerke Travbane 4 24/8 - 01 / 6 2140 31,1 424
A. Stensen Ola Engevold (B) D. Aarum Årjäng 6 09/8 - 07 / 9 2160 31,0 341
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam T. Borg Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 9 2120 34,0 g 384
9 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 3 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Bjerke Travbane 4 14/9 - 05 / 1 2140 28,4 60
e. Rappblesa v. Pål Even K. Malmin Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 7 2120 31,4 g 251
Erik Løkken /Raufoss G. Gundersen Drammen Travbane 2 28/8 - 01 / 1 1700 28,2 g 97
K. Malmin Erik Løkken G. Gundersen Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 6 2100 30,2 601
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Gundersen Biri Travbane 3 30/7 - 02 / 6 2120 29,8 391
10 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 4 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 2 02/9 - 05 / 11 2120 30,3 133
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 6 17/8 - 05 / 10 2160 30,0 49
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 1 30/7 - 02 / 1 2100 30,4 94
E. Høitomt Helge Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 2 17/7 - 04 / 2 2100 32,1a 19
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 6 28/6 - 03 / 9 2120 31,8 45
11 2018: -9 -2 -0 -1 -3 -108 803 2017: -17 -1 -3 -0 -9 -76 503
Stumne Luna 5 Plass 292 683
7 år SVART HP v.Bokli Balder O. Østre Biri Travbane 1 09/9 - 03 / 3 2600 31,4 55
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* V. Hop Biri Travbane 6 02/9 - 05 / 3 2100 32,0 112
Stall Pengebingen O. Østre Biri Travbane 2 26/8 - 04 / 6 2100 30,8 69
G. Gundersen Severin Aarskog O. Østre Bjerke Travbane 0 17/8 - 05 / 1 2140 br g 104
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl C. Jepson Årjäng 4 09/8 - 07 / 6 2140 31,4 295
12 2018: -11 -0 -0 -1 -6 -25 859 2017: -19 -1 -2 -1 -11 -77 500
Celoma 6 Plass 189 359
10 år LYSBRUN HP v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 09/9 - 03 / 6 2600 32,2 g 244
e. Celynita v. Slogum Bjørn Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 02/9 - 05 / 1 2100 31,4 454
Øyvind Ruttenborg /Biri Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 3 25/8 - 04 / 12 2100 31,2a 624
Ø. Ruttenborg Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 7 17/8 - 05 / 2 2140 30,9 1019
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Momarken Travbane 5 02/8 - 01 / 4 2140 31,7a 276
13 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -35 -4 -2 -5 -9 -142 500
Egge Edel 7 Plass 220 311
8 år SVART HP v.Lome Elden O. Mikkelborg Årjäng 6 06/9 - 01 / 1 2140 29,6 79
e. Edel Jenta v. Alm Svarten M. Jakobsson Åmål 4 25/8 - 04 / 1 2080 30,0 200
Merete Viksås /Roa O. Mikkelborg Årjäng 5 09/8 - 07 / 11 2160 30,6 520
O. Mikkelborg Elin Brobakken E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/4 - 02 / 6 1609 31,7ag 201
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/4 - 05 / 10 2160 32,8 101
14 2018: -17 -1 -1 -1 -9 -52 500 2017: -18 -0 -2 -1 -7 -42 000
Skjeggevinna 8 Plass 183 000
9 år SVART HP v.Wikvinn* A. Eggan Leangen Travbane 3 06/9 - 02 / 4 2160 30,1 63
e. Skjeggemina v. Lykkemin A. Stensen Biri Travbane 1 26/8 - 04 / 10 2120 29,9 42
Håvard Rosvoldaune-Inger Rosvoldaune A. Eggan Leangen Travbane 5 15/8 - 02 / 10 2160 30,3 g 375
G. Austevoll Håvard Rosvoldaune J. Rabban Orkdal Tråvpark 0 07/8 - 02 / 9 1700 31,8 89
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Eggan Leangen Travbane 3 18/7 - 07 / 6 2140 29,6ag 473
15 2016: -10 -0 -1 -1 -3 -25 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Romhus Tiril 9 Plass 84 500
8 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Bjerke Travbane 3 14/9 - 05 / 3 2140 28,4 627
e. Romhus Lena v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 9 2120 32,5 181
Per Skjærseth /Aurskog Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 22/6 - 05 / 12 2160 31,1 g 155
M. Gundersen Per A. Skjærseth M. Gundersen Momarken Travbane 4 14/6 - 04 / 15 2160 28,5 382
marineblå m/hvit og rød søm + reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 03/6 - 04 / 7 2120 30,2 425