<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:00 V76-7
DD-2
V5-4


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.001 kr.
For 3-15-årige høyest 900.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-5-6 Plass : 2-5-6

1 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -2 -3 -0 -9 -119 000
Gjøndin 2140 1 Plass 477 500
8 år MØRKBR H v.Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 5 11/9 - 01 / 7 1660 26,3 196
e. Aldina v. Alm Svarten D. Dalen Drammen Travbane 0 28/8 - 05 / 10 1720 27,2 218
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 06 / 7 1609 25,2a 890
D. Dalen Bjørn Larsen (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 5 13/5 - 04 / 2 2100 27,2a 75
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek S. Wassberg Sørlandets Travpark 7 23/4 - 10 / 12 2160 26,7 944
2 2018: -4 -1 -0 -0 -1 -17 491 2017: -18 -5 -3 -1 -3 -189 636
Stram Vaier 2 Plass 722 627
10 år SVART V v.Åsajerven J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 13/7 - 04 / 9 2180 29,4 110
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel J. Gaustad Kongsvinger Travbane 0 06/7 - 08 / 5 1600 25,9 723
Stall Vaier J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 26/6 - 07 / 12 2180 25,7 274
T. Solberg Erik Killingmo (T) J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 19/6 - 05 / 5 2140 26,3 g 467
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Eilertsen Bergen Travpark - 04/6 - 04 / 9 1620 dg 358
3 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -2 -0 -4 -1 -81 000
Elegant 3 Plass 536 000
11 år SVART H v.Lome Elden E. Gravdal Drammen Travbane 0 10/9 - 11 / 11 2120 27,2 g 764
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 01 / 3 2100 27,5 42
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Drammen Travbane 0 28/8 - 05 / 11 1720 27,1 g 45
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 19/8 - 06 / 6 1609 23,6a 138
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Bjerke Travbane 0 03/8 - 07 / 4 1609 25,5a 31
4 2018: -10 -0 -0 -6 -2 -45 500 2017: -21 -0 -0 -1 -11 -63 383
Kodran 4 Plass 562 883
9 år MØRKBR H v.Lome Elden M. Gundersen Bergen Travpark 0 13/8 - 06 / 11 2100 26,1ag 74
e. Korra v. Kos Knekten M. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 05 / 1 2100 28,8 95
Torill Grønhaug-Kristian Versto M. Gundersen Biri Travbane 1 24/7 - 06 / 9 2100 26,8a 77
M. Gundersen Andreas Opheim (T) O. Kjenner Arvika 3 08/7 - 07 / 12 2540 27,8 84
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 0 02/7 - 09 / 3 2100 27,1a 233
5 2017: -15 -2 -2 -5 -2 -152 000 2016: -18 -3 -6 -2 -7 -215 000
Lykkerus 5 Plass 625 000
6 år BRUN H v.Lome Kongen G. Gundersen Drammen Travbane 7 10/9 - 11 / 8 2120 26,5 g 108
e. Lykkevinna v. Vinningblesen G. Austevoll Drammen Travbane 6 20/8 - 09 / 7 2940 26,0 486
Johan P. Dyring-Trygve Plassen G. Austevoll Drammen Travbane 4 08/8 - 01 / 5 2940 27,1 117
G. Gundersen Trygve Plassen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 28/7 - 01 / 6 2100 27,1ag 13
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 01 / 6 1609 23,7a 21
6 2018: -13 -2 -2 -3 -5 -314 918 2017: -14 -2 -1 -2 -4 -189 000
Lille Jim 6 Plass 989 879
9 år SVART V v.Åsajerven J. Bjerring Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 01 / 4 2100 28,1 16
e. Dolly Vilja v. Elding J. Bjerring Bergen Travpark 0 13/8 - 06 / 5 2100 26,4ag 45
Johnny Ekra /Noresund J. Bjerring Biri Travbane 0 02/7 - 09 / 5 2100 27,1a 62
J. Bjerring J. Bjerring Färjestad 0 30/5 - 07 / 14 2180 br g 21
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Jarlsberg Travbane - 21/5 - 06 / 10 1609 dg a 43
7 2017: -6 -4 -1 -0 -0 -84 000 2016: -18 -7 -3 -2 -2 -172 222
Grundsvold Loke 7 Plass 523 222
8 år SVART H v.Alm Viktor J. Øveraasen Bjerke Travbane 0 13/7 - 04 / 7 2180 30,3 g 42
e. Sorbstjerna v. Røder J. Øveraasen Arvika - 08/7 - 05 / 7 2500 dg 57
Team Risikoz T. Solberg Biri Travbane 5 02/7 - 09 / 8 2100 27,0a 106
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) J. Øveraasen Romme 2 10/6 - 10 / 9 2160 29,0 44
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 3 27/5 - 07 / 9 2100 25,8a 90
8 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -5 000 2017: -15 -0 -0 -2 -3 -27 000
Art Haaken 2160 1 Plass 789 307
9 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Momarken Travbane 1 30/8 - 04 / 4 2140 26,4 33
e. Jerkila v. Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 3 24/8 - 07 / 7 2100 25,0a 88
Janne Pauline Skaane-Christoffer R. Eriksen L. Kolle Sørlandets Travpark 4 14/8 - 05 / 10 2160 25,5 50
L. Kolle Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 31/7 - 06 / 10 1609 23,7a 72
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 4 29/6 - 05 / 3 2140 28,3 g 148
9 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -2 -1 -1 -26 000
Stjerne Ask 2 Plass 719 680
12 år BRUN H v.Moe Odin G. Flåten Drammen Travbane 0 10/9 - 05 / 5 2100 26,2a 659
e. Kalsstjerna v. Korbest K. Kvasnes Sørlandets Travpark - 14/8 - 05 / 5 2160 dg 139
Asbjørn Bakkeland-Linda Bakkeland L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 05 / 9 2120 28,4 102
G. Austevoll Linda Bakkeland H. Kolle Sørlandets Travpark 2 22/7 - 04 / 5 1660 23,9 295
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl L. Kolle Biri Travbane 5 15/7 - 05 / 12 1609 24,6a 352
10 2018: -16 -0 -2 -0 -5 -43 491 2017: -24 -0 -2 -4 -6 -93 632
Tojo Prinsen 3 Plass 893 202
9 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) K. Malmin Bjerke Travbane 0 17/9 - 10 / 11 2100 26,1a 331
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen G. Austevoll Årjäng 0 21/8 - 07 / 13 1680 23,1 120
Oddvar Dahlen /Nøtterøy G. Flåten Momarken Travbane 0 06/8 - 09 / 9 2140 25,6a 481
K. Malmin Oddvar Dahlen H. Tvedt Årjäng 4 16/7 - 07 / 13 2180 24,2 191
Mørkblå med gul reklame/bånd H. Tvedt Kongsvinger Travbane 6 06/7 - 08 / 13 1620 24,4 g 98
11 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -9 -1 -2 -0 -2 -40 000
Smedviktor 4 Plass 912 609
10 år MØRKBR H v.Alm Viktor O. Mikkelborg Drammen Travbane 3 10/9 - 05 / 3 2100 24,5a 170
e. Smedjenta v. Elding L. Pedersen Bjerke Travbane 2 24/8 - 02 / 10 1660 23,4 135
Torbjørn Smedsrud /Fåberg E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 05 / 7 2120 27,8 170
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud L. Pedersen Biri Travbane 2 29/7 - 10 / 9 1620 25,7 295
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl L. Pedersen Bjerke Travbane 0 13/1 - 06 / 11 2180 28,8 121
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -3 -15 000
Juniorprinsen 5 Plass 757 944
9 år RØD V v.Prins Juventus B. Steinseth Bjerke Travbane 4 24/8 - 07 / 9 2100 25,1a 88
e. Demi v. Alm Silver B. Steinseth Biri Travbane P 10/6 - 20 / 6 2120 30,6 P
Stall Sikor B. Steinseth Momarken Travbane 0 02/4 - 07 / 12 1640 br ag 39
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 2 18/3 - 03 / 9 2160 27,9 23
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 1 04/3 - 08 / 12 1609 25,3a 92
13 2018: -12 -0 -2 -2 -3 -50 500 2017: -13 -1 -3 -2 -5 -424 330
Sjø Kongen 6 Plass 1 061 590
6 år MØRKBR V v.Lome Kongen V. Hop Bjerke Travbane 0 06/9 - 06 / 10 2600 27,7a 108
e. Stjerne Sara v. Sjefen G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 03 / 8 2140 26,6 67
Stall Appollo 11 V. Hop Jarlsberg Travbane 4 08/5 - 04 / 6 2140 25,4 r 46
G. Flåten V. Hop Bjerke Travbane - 20/4 - 04 / 8 2100 dg a 68
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 20/2 - 07 / 4 2100 29,7ag 25
14 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2017: -13 -0 -1 -1 -8 -65 000
Alm Kiwi 7 Plass 749 500
10 år LYSBRUN H v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 0 14/9 - 08 / 6 1609 24,7a 50
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) L. Kolle Biri Travbane 0 30/7 - 10 / 9 1620 24,6 109
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen G. Gundersen Kongsvinger Travbane 1 06/7 - 08 / 15 1620 23,3 379
V. Hop Tormod Rundhaugen (B) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 08 / 7 2120 26,9 443
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Wollebæk Magnor Travbane 2 01/5 - 07 / 9 1620 26,5 147
15 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -31 991 2017: -13 -4 -2 -1 -5 -219 545
Gandolf 8 Plass 1 071 895
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld P. Nilsson Färjestad 2 05/9 - 07 / 7 2180 24,4 138
e. Slogum Mi v. Pilmin O. Sagholen Bjerke Travbane 1 24/8 - 07 / 5 2100 25,0a 76
Sverre Klemetsdal /Tranby O. Sagholen Bjerke Travbane 0 25/5 - 07 / 10 2100 25,3a 224
O. Sagholen Sverre Klemetsdal O. Sagholen Bjerke Travbane 6 11/5 - 06 / 6 2140 24,9 227
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Åby 6 30/4 - 04 / 3 2140 24,9 208