<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2


Kaldblods 2600 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 195.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-7 Plass : 6-10-7

1 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -14 -0 -0 -0 -6 -14 000
Terna Gutten 2600 1 Plass 107 500
13 år BRUN V v.Eng Svarten J. Landaas Bergen Travpark 0 15/9 - 02 / 3 1600 29,7a 428
e. Nesvik Terna v. Alm Hellin S. Iversen Bergen Travpark 0 26/7 - 02 / 4 1600 31,4ag 479
Øyvind Reigstad-Didrik Haugland S. Iversen Bergen Travpark 5 14/7 - 02 / 4 1600 29,2ag 1181
G. Austevoll Jan Erik Landaas (T) T. Totland Bergen Travpark 6 23/6 - 01 / 6 1600 28,8a 734
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl J. Landaas Bergen Travpark 7 04/6 - 01 / 11 2120 30,3 1476
2 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 2 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Drammen Travbane 0 13/9 - 05 / 9 2520 29,7 339
e. Troll Lisa v. Troll Jahn M. Helland Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 10 2120 29,1 g 181
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Momarken Travbane 4 12/7 - 04 / 12 2160 30,2 177
M. Helland Rannveig Grorud M. Helland Drammen Travbane 0 07/7 - 04 / 8 2100 30,8a 175
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Klosterskogen Travbane 5 09/6 - 04 / 14 2540 30,0 706
3 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -12 -0 -0 -2 -5 -26 000
Emil 3 Plass 249 000
10 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) C. Antonsen Drammen Travbane 0 13/9 - 05 / 5 2520 29,9 g 277
e. Polar Fortuna v. Braute G. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 01 / 8 2640 30,9 g 235
Bente Dramstad-Thomas Antonsen K. Ødegaard Biri Travbane 0 08/4 - 03 / 10 2640 29,5 127
G. Antonsen Bente Dramstad G. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 25/3 - 04 / 1 2500 28,7 671
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame K. Ødegaard Bjerke Travbane 7 16/3 - 02 / 9 2660 29,0 226
4 2017: -9 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -27 -3 -4 -0 -10 -105 000
Kolnes Faksen 4 Plass 199 000
9 år SVART V v.Fakse* (S) J. Undem Sørlandets Travpark 1 11/9 - 02 / 4 2140 28,8a 47
e. Kolnes Stjerna v. Pål Even J. Undem Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 08 / 7 2120 28,4 49
Gunnar Hagebø /Skien J. Undem Sørlandets Travpark 2 14/8 - 01 / 5 1640 26,5 186
J. Undem Gunnar Hagebø J. Undem Klosterskogen Travbane 2 11/8 - 05 / 9 2120 30,0 g 205
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 5 22/7 - 05 / 3 2660 28,6 313
5 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -25 -5 -3 -3 -4 -128 955
Hvalstad Ronja 5 Plass 137 155
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Sagholen Årjäng 1 06/9 - 01 / 3 2140 29,3 62
e. Sitone v. Rigel Jo O. Sagholen Åmål 6 25/8 - 04 / 2 2080 30,1 g 86
Torstein Laupsa /Hvalstad O. Sagholen Momarken Travbane 4 06/8 - 02 / 7 2140 31,3 g 246
O. Sagholen Torstein Laupsa O. Sagholen Bjerke Travbane - 20/7 - 06 / 5 2140 dg 89
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 3 12/7 - 03 / 7 1660 29,2 g 63
6 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 6 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 0 11/9 - 01 / 3 1640 29,0 g 432
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Biri Travbane - 02/9 - 01 / 12 1609 dg a 3264
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Biri Travbane 0 26/8 - 06 / 13 2640 29,5 1326
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Drammen Travbane 5 08/8 - 04 / 1 1700 29,0a 523
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Åmål 0 31/7 - 06 / 1 2480 30,6a 593
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -9 500 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -46 491
Neslands Tron 7 Plass 391 847
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Østre Drammen Travbane 7 13/9 - 05 / 7 2520 29,2 48
e. Nesland's May v. Lykkebron* O. Østre Momarken Travbane 1 30/8 - 01 / 4 2140 28,6a 38
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 18/8 - 05 / 3 2520 27,9 225
O. Østre Hedda E. Assev (T) O. Østre Momarken Travbane 0 06/8 - 04 / 2 2640 31,0 g 278
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 0 22/7 - 05 / 10 2680 28,7 g 141
8 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 8 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn G. Flåten Drammen Travbane 4 13/9 - 05 / 4 2500 29,8 g 139
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) E. Jensen Drammen Travbane 0 28/8 - 02 / 5 2100 32,7 445
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen J. Hansen Klosterskogen Travbane 8 25/8 - 02 / 2 2100 30,0 g 501
G. Flåten Nils Johansen G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 08 / 9 2640 30,0 g 58
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 28/7 - 05 / 12 2120 29,7 73
9 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -9 -0 -1 -1 -3 -35 000
Alsaker Elfax 9 Plass 361 500
11 år SVARTBRUN V v.Fakse* (S) H. Holm Biri Travbane 2 09/9 - 05 / 8 2100 27,0a 73
e. Alsaker Eldmøy v. Elding A. Eggan Leangen Travbane 2 29/8 - 02 / 4 2140 30,1 358
Ronny Garberg-Elin Garberg A. Stensen Leangen Travbane P 24/6 - 21 / 13 2160 35,1 P
H. Holm Ronny Garberg T. Mjøen Leangen Travbane 6 22/12 - 06 / 11 2160 30,5 78
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Mjøen Leangen Travbane 1 08/12 - 03 / 11 2140 32,1a 75
10 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 10 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Biri Travbane 1 02/9 - 04 / 7 2100 27,0a 61
e. Rufina v. Spikeld V. Hop Bjerke Travbane 0 24/8 - 05 / 1 2140 28,8 g 681
Silje Hogner /Slattum S. Hogner Biri Travbane 3 24/7 - 03 / 4 2120 30,8 140
V. Hop Silje Hogner D. Aarum Arvika 0 08/7 - 01 / 9 2120 31,5 g 178
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 5 29/6 - 02 / 8 2640 30,7 205
11 2017: -18 -0 -1 -1 -9 -55 766 2016: -11 -3 -0 -1 -4 -82 000
Eigelands Spretten 11 Plass 242 509
7 år SVART V v.Moe Odin E. Gravdal Drammen Travbane 4 10/9 - 09 / 10 2120 28,6 239
e. Eigelands Frøkna v. Braute E. Gravdal Klosterskogen Travbane 1 01/9 - 03 / 9 2120 28,1 211
Kenneth Larsson-Iselin Sundberg Larsson G. Stenberg Jarlsberg Travbane 5 12/8 - 03 / 1 1609 27,8ag 174
G. Stenberg G. Stenberg Drammen Travbane - 07/7 - 04 / 10 2100 g7 ag 140
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 11/5 - 03 / 4 2660 30,6 g 131
12 2017: -13 -0 -1 -0 -5 -19 000 2016: -21 -1 -2 -3 -4 -61 000
Alm Hedda 12 Plass 187 750
10 år SVART HP v.Alm Viktor J. Landaas Bergen Travpark - 15/9 - 04 / 3 1600 dg a 69
e. Alm Saara v. Skarvar (S) J. Landaas Bergen Travpark 0 21/8 - 09 / 6 2100 30,9a 25
Anne-Serine M. Reigstad /Ytre Arna A. Reigstad Klosterskogen Travbane 3 11/8 - 02 / 3 1700 27,4a 227
D. Dalen Anne-Serine Moe Reigstad (A) J. Landaas Bergen Travpark 3 26/7 - 04 / 11 1600 28,3a 30
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Reigstad Bergen Travpark 0 21/7 - 05 / 11 2120 30,4 272