<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 60.001 kr.
For 3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-10-9 Plass : 4-10-9

1 2018: -22 -2 -2 -2 -10 -82 000 2017: -15 -1 -0 -0 -9 -44 500
Faksen U.N. 2140 1 Plass 192 250
6 år MØRKBR V v.Voje Faks J. Undem Bjerke Travbane 3 12/9 - 05 / 4 2100 29,5a 43
e. Pernillemor v. Kos Knekten L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 19/8 - 04 / 7 2120 30,1 g 42
Stall Kjønnerød J. Undem Bjerke Travbane 2 27/7 - 03 / 7 2100 31,0ag 51
J. Undem J. Undem Drammen Travbane 1 12/7 - 03 / 12 2120 32,5 g 243
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Jarlsberg Travbane 5 01/7 - 04 / 6 2120 33,0 g 105
2 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -20 -0 -2 -2 -4 -32 440
Stolt Elina 2 Plass 70 386
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Drammen Travbane 2 13/9 - 04 / 13 2120 32,4 143
e. Stolt Embla v. Lome Elden P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 01/9 - 04 / 6 2100 32,8ag 60
Marte Solsvik Hansen /Fjell P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 16/8 - 01 / 9 2140 30,7a 269
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 0 28/7 - 04 / 3 2100 30,8a 827
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Årjäng 6 07/7 - 03 / 2 2140 31,7 g 714
3 2018: -12 -1 -0 -2 -3 -42 500 2017: -16 -0 -1 -1 -4 -28 500
T.B.'s Minar 3 Plass 155 000
7 år BRUN V v.Feseth Lynet K. Lunde Biri Travbane 2 09/9 - 03 / 4 2600 31,5 220
e. Nordby Katla v. Spang Best K. Kvasnes Biri Travbane 4 26/8 - 04 / 9 2120 31,3 31
Eli-Mina Antonsen /Tangen L. Kolle Bjerke Travbane - 10/8 - 05 / 11 2160 dg 425
K. Lunde Eli-Mina Antonsen L. Kolle Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 2 2100 39,9 g 122
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man L. Kolle Bjerke Travbane 5 13/7 - 02 / 7 2140 32,4 36
4 2018: -15 -4 -1 -0 -2 -129 000 2017: -13 -1 -1 -0 -3 -43 000
Smedtulla 4 Plass 258 000
6 år SVART HP v.Bokli Balder O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 06/9 - 02 / 6 2100 dg a 230
e. Smedjenta v. Elding K. Johansen Biri Travbane - 30/7 - 02 / 13 2120 dg 258
Torbjørn Smedsrud /Fåberg G. Gundersen Biri Travbane 5 24/7 - 04 / 6 2620 32,3 g 82
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 31/5 - 04 / 3 2160 32,8 g 176
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Biri Travbane - 14/5 - 04 / 3 2100 dg 125
5 2018: -12 -1 -0 -1 -3 -40 000 2017: -13 -0 -1 -1 -2 -25 000
Myklejenta Karin 5 Plass 139 500
8 år BRUN HP v.Vinning Kos K. Bjørnerød Biri Travbane 3 09/9 - 03 / 7 2600 31,5 113
e. Høiby Marit v. Høiby Kongen K. Bjørnerød Momarken Travbane 2 30/8 - 03 / 7 2160 31,5 g 184
Erland Flaten /Aurdal K. Bjørnerød Bjerke Travbane 5 25/8 - 04 / 11 2100 31,4a 473
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 19/8 - 04 / 6 2100 31,6 190
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 4 09/8 - 03 / 1 2100 30,7ag 146
6 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -8 000
Droseld 6 Plass 84 000
10 år BRUN V v.Bokli Eld K. Johansen Bjerke Travbane - 31/8 - 05 / 3 1640 dg 374
e. Huldre Drosi v. Korbest J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 11/8 - 05 / 2 2100 31,6 361
Halvor Smeland /Flatdal J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 28/7 - 05 / 1 2100 30,3 555
K. Malmin Halvor Smeland J. Gaustad Bjerke Travbane 0 13/7 - 02 / 11 2140 33,8 350
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. J. Gaustad Bjerke Travbane 0 02/6 - 04 / 2 1609 32,5a 23
7 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 7 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos O. Kjenner Bjerke Travbane 0 14/9 - 09 / 6 2160 35,2 g 47
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten O. Kjenner Årjäng 1 06/9 - 09 / 9 2160 31,7 14
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther O. Kjenner Årjäng 2 28/8 - 02 / 12 2160 31,0 g 42
O. Kjenner Terje Mellemsæther G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 12/8 - 01 / 7 2100 dg 17
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Kala Landbane 1 09/8 - 07 / 4 1900 32,9 222
8 2018: -20 -1 -1 -1 -5 -45 000 2017: -12 -1 -0 -3 -5 -43 000
Kongs Stjerna 2160 1 Plass 213 200
8 år MØRKBR HP v.Sarpen F. Mjølnerød Drammen Travbane 2 10/9 - 09 / 2 2100 29,0 218
e. Skautun Prinsessa v. Ara Svarten F. Mjølnerød Bjerke Travbane - 31/8 - 05 / 6 1640 dg 36
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 1 09/8 - 03 / 4 2100 29,9a 33
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 03/8 - 05 / 5 2140 29,9 566
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Biri Travbane 4 17/7 - 04 / 1 2100 32,5a 93
9 2018: -15 -3 -2 -1 -5 -89 500 2017: -21 -1 -0 -0 -7 -35 000
Løve Lomen 2 Plass 215 000
7 år BRUN V v.Lome Elden V. Hop Momarken Travbane 3 06/8 - 02 / 3 2140 31,1 124
e. Løve Jerka v. Auvin (S) V. Hop Klosterskogen Travbane - 28/7 - 05 / 3 2100 g5 g 29
Thomas Simonsen-Kjetil Hove V. Hop Bjerke Travbane 1 13/7 - 02 / 12 2140 31,2 67
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Momarken Travbane 1 05/7 - 03 / 11 2160 30,5 39
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 22/6 - 05 / 3 2140 35,2 g 146
10 2017: -16 -1 -1 -2 -5 -49 000 2016: -18 -1 -2 -1 -5 -61 500
Jervløva 3 Plass 158 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven D. Dalen Drammen Travbane 1 13/9 - 04 / 15 2140 30,9 152
e. Spik Løva* v. Spikeld D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 08 / 1 2100 29,3 107
Stall Lykka D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 23/8 - 02 / 4 2100 29,5ag 181
D. Dalen J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 19/8 - 22 / 4 2120 36,0 g P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 20/7 - 06 / 4 2140 31,3 181
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -1 -4 -16 500
Tynset Balder 4 Plass 105 500
8 år SVART V v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 3 31/8 - 05 / 8 1640 27,2 168
e. Dixi Dalen v. Dublan A. Stensen Leangen Travbane 0 25/7 - 04 / 2 2140 br 135
Anita Wergeland /Dalsøyra A. Stensen Leangen Travbane 0 18/1 - 04 / 7 2180 br 22
A. Stensen Bjørn Steinseth (T) A. Stensen Leangen Travbane 1 11/1 - 03 / 8 2140 32,0a 131
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 2 21/12 - 05 / 1 2140 32,0a 20
12 2018: -16 -1 -2 -1 -5 -59 290 2017: -12 -1 -2 -3 -4 -61 500
Spiklasse 5 Plass 228 038
7 år BRUN V v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 2 26/8 - 06 / 1 2600 30,0 104
e. Spiklassi v. Lasso* (S) A. Stensen Leangen Travbane 7 15/8 - 06 / 2 2140 30,5 g 41
Ingrid Gjersøyen Rolstad /Skarnes B. Steinseth Momarken Travbane 2 06/8 - 02 / 2 2140 30,9 83
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 5 30/7 - 02 / 8 2120 30,2 g 112
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane - 20/7 - 06 / 2 2140 g1 g 151
13 2017: -14 -0 -2 -2 -4 -43 500 2016: -19 -2 -1 -3 -3 -59 000
Lykkje Pål 6 Plass 152 000
6 år SVART H v.Åsajerven K. Mathisen Drammen Travbane 0 10/9 - 09 / 9 2120 29,2 g 311
e. Løng Håpe v. Ilmin G. Austevoll Biri Travbane 4 26/8 - 06 / 5 2600 30,3 g 50
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll K. Mathisen Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 08 / 2 2620 29,5 g 54
G. Austevoll Brynjulf Bjørge K. Mathisen Biri Travbane 3 24/7 - 04 / 13 2640 30,6 g 398
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Johansen Biri Travbane - 02/7 - 02 / 6 2120 dg 281
14 2017: -9 -1 -2 -1 -4 -52 000 2016: -9 -0 -1 -0 -2 -16 951
Troll Kaksen 7 Plass 145 513
6 år SVART V v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 0 03/9 - 02 / 8 1609 28,1ag 62
e. Nordlands Gyda v. Rappfot J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 24/8 - 05 / 3 2140 29,1 g 267
Stall Kaksen J. Mjølnerød Kala Landbane 2 09/8 - 05 / 8 1920 29,6 38
T. Solberg Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 29/6 - 02 / 7 2640 32,1 73
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Mjølnerød Romme 0 03/6 - 08 / 2 2140 29,2 g 145
15 2018: -15 -2 -1 -1 -5 -65 000 2017: -20 -1 -10 -2 -2 -133 000
Lyn Victor 8 Plass 375 500
6 år GRÅ V v.Alm Viktor J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 02 / 2 1609 26,8a 35
e. Åsblesa v. Bokli Balder V. Hop Bjerke Travbane 1 31/8 - 05 / 1 1640 26,7 39
Frode Horstad-Ingunn Eiken J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 23/8 - 02 / 12 2100 28,5a 57
V. Hop Lars O. Romtveit (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 2 19/8 - 04 / 11 2120 30,1 75
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl H. Tvedt Momarken Travbane 0 06/8 - 02 / 1 2140 31,5 110