<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V4-3
VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
VG NORSK TRAVDERBY - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 375.000-187.500-110.000-75.000-50.000-(35.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-2 Plass : 3-1-2

1 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -15 -3 -2 -0 -4 -350 500
Karmland Siv 2100 1 Plass 413 500
5 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) S. Wassberg Bjerke Travbane 2 06/9 - 01 / 4 2100 29,4a 44
e. Tangen Mi v. Alm Svarten S. Wassberg Drammen Travbane 5 20/8 - 04 / 10 1700 25,9a 125
Stall Karmland S. Wassberg Forus Travbane 0 05/7 - 01 / 6 2080 29,3 49
S. Wassberg John I. Naustvik S. Wassberg Bjerke Travbane 1 11/6 - 08 / 8 2140 26,9 59
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Forus Travbane 1 31/5 - 04 / 12 2080 28,1 81
2 2018: -25 -2 -3 -1 -8 -213 254 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 2 Plass 905 697
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Bjerke Travbane 1 06/9 - 02 / 1 2100 27,3a 23
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Drammen Travbane 0 20/8 - 04 / 11 1700 26,1a 330
Merete Viksås /Roa T. Solberg Östersund 4 27/7 - 04 / 5 2140 28,8a 423
T. Solberg Merete Viksås T. Solberg Östersund 3 17/7 - 07 / 1 2140 28,4ag 107
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 0 11/6 - 08 / 14 2160 29,4 g 696
3 2016: -11 -5 -1 -2 -1 -788 000 2015: -10 -2 -4 -2 -2 -454 500
Solvik Faksa 3 Plass 1 242 500
4 år M.BRUN HP v.Voje Faks L. Kolle Bjerke Travbane 1 06/9 - 01 / 7 2100 29,2a 11
e. Mona v. Spikeld L. Kolle Drammen Travbane 0 20/8 - 04 / 12 1700 26,1ag 26
Stall Solvika L. Kolle Bjerke Travbane 3 11/6 - 08 / 15 2180 25,5 23
L. Kolle Malin Eie L. Kolle Momarken Travbane 4 31/5 - 04 / 8 2200 27,1 g 13
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 1 14/5 - 04 / 5 2120 27,9 11
4 2016: -9 -2 -1 -1 -3 -200 111 2015: -12 -6 -4 -1 -1 -888 012
Tangen Jerkila 4 Plass 1 088 123
4 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bjerke Travbane 1 06/9 - 03 / 7 2100 26,1a 10
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Drammen Travbane 1 20/8 - 04 / 5 1700 24,4a 40
Morten Wik /Klavestadhaugen G. Austevoll Hagmyren 7 04/7 - 09 / 10 2180 27,1 g 32
G. Austevoll Morten Wik G. Austevoll Momarken Travbane 2 31/5 - 04 / 9 2200 26,7 88
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 3 14/5 - 04 / 7 2120 28,9 53
5 2016: -16 -0 -3 -1 -7 -322 506 2015: -18 -2 -1 -4 -4 -175 777
Jega Bottega 5 Plass 498 283
4 år SVART HP v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 06/9 - 02 / 7 2100 27,3a 23
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Drammen Travbane 3 20/8 - 04 / 2 1700 25,8a 56
Paal Gulbrandsen /Askim G. Flåten Östersund 2 27/7 - 04 / 3 2140 28,8a 255
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Östersund 2 17/7 - 07 / 2 2140 28,4a 30
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Hagmyren 5 04/7 - 09 / 9 2180 26,9 228
6 2018: -17 -0 -3 -3 -7 -104 780 2017: -17 -1 -2 -2 -7 -72 500
Torpa Oda 6 Plass 302 702
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Johansen Bjerke Travbane 3 06/9 - 01 / 6 2100 29,5a 254
e. Prinsessa v. Røder K. Johansen Bjerke Travbane 1 17/8 - 05 / 11 2160 29,7 98
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik M. Hultman Årjäng 3 09/8 - 07 / 10 2160 30,3 127
K. Johansen Lovise Mohaugen L. Kolle Bjerke Travbane 4 27/7 - 08 / 3 2140 29,1 170
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. L. Kolle Jarlsberg Travbane - 08/7 - 02 / 4 2100 dg 53
7 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2015: -12 -2 -3 -3 -2 -250 562
Lodins Madelen 7 Plass 256 562
4 år GUL HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 06/9 - 01 / 5 2100 29,6a 299
e. Lodins Merradonna v. Atom Vinter J. Mjølnerød Drammen Travbane 0 20/8 - 04 / 7 1700 26,9a 115
Lundestad Ole-Runa Haugen Strømnes J. Mjølnerød Gävle 4 13/12 - 04 / 6 1660 27,7 345
J. Mjølnerød O. Kjenner Biri Travbane 0 14/11 - 05 / 4 2100 34,1a 246
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Momarken Travbane 6 17/10 - 06 / 4 2140 29,5a 233
8 2016: -9 -1 -1 -0 -7 -204 373 2015: -16 -2 -3 -4 -5 -282 524
Torpa Olea* 8 Plass 486 897
4 år SVART HP v.Skaffer Brunen* C. Antonsen Bjerke Travbane 4 06/9 - 03 / 4 2100 28,5a 105
e. Riska Lill v. Kap Pil U. Ohlsson Östersund 5 27/7 - 04 / 10 2140 29,4a 76
Sverige R. Skoglund Östersund 4 17/7 - 07 / 7 2140 28,7a 50
C. Antonsen Robert Skoglund (T) U. Ohlsson Hagmyren 4 04/7 - 09 / 8 2180 26,7 160
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. R. Skoglund Romme 6 03/6 - 05 / 13 2180 28,8 44
9 2018: -25 -1 -5 -0 -8 -163 500 2017: -12 -3 -2 -1 -1 -358 000
Oriola 9 Plass 705 500
6 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 06/9 - 03 / 1 2100 27,5a 226
e. Minardi v. Elding Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 27/8 - 08 / 9 2140 32,3ag 113
Olav Knutsen /Nærbø Å. Tengsareid Bergen Travpark - 13/8 - 08 / 5 2100 dg 57
Å. Tengsareid Olav Knutsen Å. Tengsareid Forus Travbane 1 19/7 - 04 / 12 2080 28,1 20
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 3 05/7 - 01 / 3 2040 28,1 20
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -2 -0 -4 -4 -69 500
Baugeid 10 Plass 74 500
5 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 06/9 - 02 / 3 2100 28,7a 235
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 14/8 - 03 / 4 2660 30,7 44
Lise Hansen /Skien E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 09/8 - 03 / 5 2100 30,7a 22
E. Høitomt Torfinn Rummelhof B. Refsdal Drammen Travbane 0 12/7 - 03 / 10 2120 br g 61
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Refsdal Sørlandets Travpark 1 26/6 - 04 / 2 2140 30,9 284
11 2018: -14 -2 -2 -0 -4 -91 000 2017: -20 -2 -1 -4 -5 -124 500
Homme Hera 11 Plass 317 500
6 år SVART HP v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 3 06/9 - 03 / 3 2100 28,0a 178
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten V. Hop Drammen Travbane 0 20/8 - 04 / 3 1700 26,0a 147
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland V. Hop Bjerke Travbane 2 10/8 - 05 / 5 2160 27,8 59
V. Hop Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bjerke Travbane - 03/8 - 05 / 14 2160 dg 37
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Sørlandets Travpark 5 23/7 - 06 / 4 2140 27,4 137
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Torpa Otta 12 Plass 62 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 06/9 - 02 / 4 2100 28,7a 151
e. Torpa Hege v. Spikeld H. Holm Bjerke Travbane - 17/8 - 05 / 3 2140 dg 88
Ingvild Pedersen /Bø I Telemark H. Holm Bjerke Travbane 7 03/8 - 05 / 6 2160 30,7 g 125
B. Goop Martine O. Sørvik (T) T. Solberg Bjerke Travbane - 13/7 - 02 / 1 2140 dg 80
Mørkblå, gull sk.bånd, hvit rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 2 25/5 - 09 / 1 2140 31,0 33