Neste løp >>>
Start ca kl. 13:00 V4-1
FINN-TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
FINN-TACK NORSK TRAVKRITERIUM - HOPPEAVDELING
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-årige hopper.
Premier: 250.000-125.000-75.000-40.000-30.000-(20.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-2 Plass : 3-1-2

1 2017: -6 -1 -0 -0 -2 -62 487 2016: -8 -3 -2 -1 -1 -264 000
Eigelands Helga 2100 1 Plass 326 487
4 år MØRKBR HP v.Lome Kongen G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/9 - 03 / 2 2100 30,0a 49
e. Eigelands Frøkna v. Braute G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 05/8 - 03 / 2 2100 31,0 31
Team Myhre G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 28/7 - 08 / 5 2100 34,3 13
V. Hop Alexander Myhre G. Flåten Jarlsberg Travbane P 15/6 - 22 / 7 2120 34,4 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 08/5 - 20 / 6 2120 46,6 B
2 2017: -11 -2 -3 -3 -1 -338 000 2016: -13 -2 -6 -1 -4 -509 067
Tekno Lotta 2 Plass 847 067
4 år SVART HP v.Tekno Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 05/9 - 01 / 6 2100 30,8a 144
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Årjäng 8 09/8 - 07 / 2 2140 32,3 41
Team Tekno Lotta G. Flåten Bjerke Travbane 2 03/8 - 05 / 4 2140 30,0 30
G. Flåten G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 15/6 - 03 / 3 2100 31,3 47
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Sørlandets Travpark 2 05/6 - 07 / 3 2140 31,7 20
3 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -11 276 2018: -12 -1 -2 -3 -0 -191 012
Uggla i Mossen* (S) 3 Plass 1 813 408
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 1 05/9 - 02 / 9 2100 28,2a 18
e. Lax Vilja* (S) v. Moe Odin Ø. Kihlstrøm Dannero 1 07/8 - 04 / 2 2140 29,9ag 17
Sverige Ø. Kihlstrøm Dannero 1 25/7 - 08 / 5 2140 30,5a 14
Ö. Kihlström Jan-Olov Persson (T) J. Persson Hagmyren 0 04/7 - 09 / 3 2140 28,9 g 115
Turkos, vitt axelparti, 2-del ärm; vit R. Skoglund Hagmyren 2 06/6 - 05 / 7 2180 29,4 90
4 2016: -12 -0 -2 -3 -6 -166 776 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cuba Stripa 4 Plass 166 776
3 år RØD HP v.Briskeby Philip G. Austevoll Bjerke Travbane 2 05/9 - 03 / 6 2100 30,5a 25
e. Cuba Torita v. Nøstetor G. Austevoll Dannero 3 07/8 - 04 / 3 2140 30,3a 239
Annette Stordal /Lierskogen G. Austevoll Dannero 2 25/7 - 08 / 11 2140 31,3a 246
G. Austevoll Annette Stordal (A) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 07/7 - 04 / 10 2120 30,4 723
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 3 28/6 - 08 / 12 2180 32,8 86
5 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 5 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 05/9 - 02 / 7 2100 28,4a 19
e. Linspika v. Spikeld Ø. Tjomsland Hagmyren 1 24/6 - 01 / 6 2140 29,8 15
Stall Olympic AB /Nordre Toten Ø. Tjomsland Drammen Travbane 3 29/5 - 01 / 5 2100 34,0 g 13
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/5 - 07 / 1 2140 31,2 12
mørkblå m/sølv reklame J. Eriksen Sørlandets Travpark P 03/4 - 22 / 2 2140 32,9 P
6 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -17 503 2016: -12 -4 -1 -4 -1 -323 319
Sirifaxa* (S) 6 Plass 340 822
4 år SVART HP v.Moe Odin U. Ohlsson Bjerke Travbane 3 05/9 - 01 / 8 2100 30,9a 22
e. Eldsiri* v. Järvsöfaks (S) U. Ohlsson Dannero 2 07/8 - 04 / 1 2140 30,0a 32
Sverige U. Ohlsson Dannero 1 25/7 - 06 / 6 2140 30,6a 19
U. Ohlsson Jan-Olov Persson (T) U. Ohlsson Hagmyren 3 15/7 - 07 / 2 2140 30,4 41
svart med hvite seler, todelte ermer U. Ohlsson Östersund 1 19/4 - 01 / 4 1660 33,1 17
7 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 7 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin Ø. Kihlstrøm Bjerke Travbane 3 05/9 - 03 / 7 2100 30,6a 119
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 25/8 - 04 / 12 2120 33,0 225
Stall Bilbo U. Eriksson Dannero 0 07/8 - 04 / 11 2140 31,0ag 691
B. Goop Martine O. Sørvik (T) Ø. Kihlstrøm Dannero 5 25/7 - 06 / 4 2140 31,3a 65
Mørkblå, gull sk.bånd, hvit rekl U. Eriksson Hagmyren 3 24/6 - 01 / 1 2140 31,2 103
8 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -22 -1 -3 -1 -9 -99 000
Lygna Lotte 8 Plass 220 554
6 år SVART HP v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 4 05/9 - 01 / 2 2100 31,3a 20
e. Lygna Larsi v. Elding G. Gundersen Årjäng 1 21/8 - 02 / 9 2160 30,4 17
Stall Lygnasæter M. Gundersen Bjerke Travbane 0 03/8 - 05 / 1 2140 32,2 g 37
G. Gundersen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/7 - 02 / 8 2100 31,8a 16
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Kongsvinger Travbane 3 06/7 - 09 / 7 1620 31,1 g 28
9 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -27 000 2018: -18 -3 -2 -5 -6 -129 000
Irma H.R. 9 Plass 229 000
6 år BRUN HP v.Voje Faks E. Høitomt Bjerke Travbane 2 05/9 - 01 / 9 2100 30,8a 192
e. Rinde Elda v. Elding E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 25/8 - 07 / 3 2100 32,5 19
Birger Heimdal /Treungen E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 14/8 - 07 / 2 2140 31,1 52
E. Høitomt Birger Heimdal E. Høitomt Sørlandets Travpark P 22/7 - 22 / 6 2160 32,7 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Heimdal Klosterskogen Travbane 28/5 - 22 / 4 1720 55,7 B
10 2019: -8 -1 -1 -0 -3 -46 000 2018: -23 -1 -3 -2 -12 -94 000
Jerkla O.K. 10 Plass 283 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Bjerke Travbane 3 05/9 - 02 / 8 2100 29,3a 443
e. Torpa Kry v. Moe Odin Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 02/8 - 07 / 8 2060 32,1 26
John Arne Degnes-Jan Ove Breivik Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 22/7 - 01 / 10 2140 30,6a 267
L. Kolle Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 07/7 - 08 / 3 2100 33,9 54
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 26/6 - 20 / 5 2160 34,8 P
11 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -9 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sedna G.L. 11 Plass 90 000
5 år MØRKBR HP v.Bork Odin S. Wassberg Bjerke Travbane 4 05/9 - 02 / 4 2100 30,7a 333
e. Sjefslill v. Sjefen S. Wassberg Forus Travbane 3 02/8 - 07 / 6 2060 32,0 63
Sigfred Gotheim /Kvinesdal Å. Tengsareid Forus Travbane 1 19/7 - 07 / 2 2040 32,2 34
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Bergen Travpark 3 30/6 - 02 / 2 2100 34,2 101
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Forus Travbane P 17/6 - 23 / 2 2060 35,9 P
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -2 -0 -0 -3 -48 604
Art Kongsdotter 12 Plass 48 604
4 år SVART HP v.Tekno Odin J. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 05/9 - 03 / 3 2100 31,1a 54
e. Alm Tana v. Prins Vinter J. Mjølnerød Dannero 6 25/7 - 06 / 2 2140 31,4a 97
Team Eiker J. Mjølnerød Hagmyren 8 24/6 - 01 / 9 2160 36,1 33
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Drammen Travbane 1 29/5 - 01 / 6 2100 32,0 36
burgunder m/gul hestesko & to ermringe C. Kjenner Årjäng 1 15/5 - 03 / 2 2140 33,2 37