Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 TGN-SERIEN - FINALE
TGN-SERIEN - FINALE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 160.000 kr. I denne proposisjonen unntas det fra bestemmelsene for kjøre- og riderettighet.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-7 Plass : 2-8-7

1 2018: -14 -0 -1 -1 -4 -25 554 2017: -20 -1 -4 -3 -8 -103 000
Furderud Svarten 2100 1 Plass 270 347
10 år SVART H v.Bokli Eld B. Humborstad Momarken Travbane 0 06/8 - 01 / 3 2140 30,3a 189
e. Dalsvarta v. Finstad Per B. Humborstad Magnor Travbane 2 01/5 - 05 / 5 1600 30,4 34
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Sørlandets Travpark 0 23/4 - 08 / 4 2140 29,5 209
L. Bø Bjørn Humborstad (A) B. Humborstad Klosterskogen Travbane 2 17/4 - 06 / 9 1700 28,2a 47
Hvit,lysblå sk.stk,m.blå erm&sidef,rek J. Eilertsen Bjerke Travbane 1 06/4 - 09 / 4 1609 28,6a 84
2 2017: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2016: -13 -4 -2 -2 -1 -135 000
Hovs Viktor 2 Plass 199 700
5 år BRUN V v.Alm Viktor O. Østre Biri Travbane 3 09/9 - 05 / 2 2100 27,1a 92
e. Hovsrosa v. Spang Best B. Steinseth Momarken Travbane 5 06/8 - 04 / 8 2640 29,7 361
Tore Martinsen /Åsvang M. Gundersen Biri Travbane 0 30/7 - 05 / 3 2100 29,1a 52
J. Eilertsen Ola Engevold (B) B. Steinseth Bjerke Travbane 1 20/7 - 03 / 10 2160 28,9 85
Skrådelt svart/gull, hvit kant B. Steinseth Biri Travbane 2 01/4 - 04 / 5 1609 27,2a 50
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -0 -2 -3 -21 000
Nebbenes Eldar 3 Plass 133 500
12 år SVART V v.Elding G. Austevoll Biri Travbane 3 02/9 - 04 / 3 2100 28,0a 382
e. Nebbenes Mette v. Alm Svarten G. Austevoll Momarken Travbane 0 16/8 - 04 / 10 1640 29,7ag 233
Kåre Kirkelund-Kristine Kirkelund H. Horpestad Biri Travbane 0 30/7 - 05 / 9 2100 29,1a 784
E. Rennesvik Kåre Kirkelund G. Austevoll Bjerke Travbane 3 20/7 - 06 / 9 2160 28,9 802
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek G. Austevoll Drammen Travbane 6 07/7 - 04 / 7 2100 30,1ag 598
4 2018: -10 -0 -0 -1 -4 -17 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Brego Baklengs 4 Plass 164 788
9 år BRUN H v.Bokli Balder C. Kjenner Biri Travbane 5 02/9 - 04 / 12 2100 28,4a 425
e. Sara Lill v. Dublan C. Kjenner Momarken Travbane 2 16/8 - 04 / 6 1640 27,5a 141
Bente Brit Kvarving /Grålum F. Mjølnerød Momarken Travbane 7 06/8 - 02 / 14 2160 30,6 1267
A. Akselsen Bente Brit Kvarving F. Mjølnerød Årjäng 3 16/7 - 12 / 4 1640 27,0a 108
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 07/7 - 04 / 11 2100 30,3ag 635
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Smedeld 5 Plass 124 000
10 år BRUN V v.Steinsvad Eld E. Storetvedt Drammen Travbane 9 10/9 - 01 / 6 2100 32,5 456
e. Smedjenta v. Elding M. Gundersen Biri Travbane 0 02/9 - 04 / 9 2100 29,2a 630
Torbjørn Smedsrud /Fåberg G. Gundersen Bjerke Travbane P 24/8 - 21 / 2 2160 33,7 P
L. Kolle Torbjørn Smedsrud G. Berg Leangen Travbane 0 15/9 - 10 / 1 1640 30,3 579
Hvit m/blå sk.stk, seler & 3/4 erm M. Berdalen Biri Travbane P 29/8 - 24 / 4 2120 36,8 P
6 2018: -4 -0 -0 -2 -2 -19 000 2017: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000
Tronga Gutten 6 Plass 181 500
10 år SVART H v.Bokli Eld K. Malmin Biri Travbane 2 02/9 - 04 / 4 2100 27,3a 503
e. Kos Era v. Kos Knekten V. Bugge Leangen Travbane 0 22/8 - 03 / 7 1640 br ag 450
Ragnar Olderløkken /Lalm H. Eggen Biri Travbane 6 30/7 - 05 / 6 2100 29,0a 295
A. Robertsen Ragnar Olderløkken K. Malmin Biri Travbane 0 17/7 - 05 / 4 1609 28,6ag 272
Blå,røde ermer,blå mansj,rø/hv.søm,rek K. Johansen Biri Travbane 0 19/7 - 07 / 6 2100 29,7ag 451
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Baugen Jr. 7 Plass 162 000
9 år BRUN H v.Bravo Turbo B. Steinseth Bjerke Travbane 0 08/9 - 01 / 2 2100 30,1a 31
e. Baugen Erla v. Lome Elden B. Steinseth Momarken Travbane 3 16/8 - 04 / 2 1640 27,5ag 116
Carsten Løkken-Irene Løkken R. Sveen Momarken Travbane 4 06/8 - 01 / 7 2140 29,1a 274
M. Gundersen Bjørn Steinseth (T) C. Kjenner Biri Travbane 0 30/7 - 05 / 11 2100 29,2ag 168
marineblå m/hvit og rød søm + reklame B. Steinseth Biri Travbane 6 17/7 - 05 / 12 1609 27,8a 255
8 2018: -28 -1 -1 -1 -7 -58 491 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 8 Plass 338 991
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Kanstad Drammen Travbane 0 10/9 - 01 / 5 2100 34,2 g 96
e. Rådimil v. Ilmin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 2 01/9 - 08 / 5 2120 28,3 277
Eivind Gravdal /Hof C. Hande Drammen Travbane 7 28/8 - 01 / 9 1720 29,0 395
L. Trudvang Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 01 / 1 2100 28,9 225
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek E. Gravdal Momarken Travbane 0 16/8 - 04 / 5 1640 29,3ag 141
9 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -2 -1 -2 -52 663
Finnskog Mira 9 Plass 195 377
9 år SVART HP v.Lome Elden H. Kulblik Rättvik 0 14/9 - 01 / 4 2140 31,1 49
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Årjäng 4 06/9 - 01 / 8 2160 28,6 228
Stall Kulblik H. Kulblik Biri Travbane 0 02/9 - 04 / 1 2100 28,8a 411
J. Eilertsen Henrik Kulblik (A) H. Kulblik Åmål 3 25/8 - 04 / 9 2100 29,0 546
Todelt lys blå/svart, hvit kant M. Gundersen Bjerke Travbane 0 27/7 - 04 / 2 2100 29,1a 234
10 2017: -12 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -19 -1 -2 -0 -6 -74 500
Skogs Balder 10 Plass 146 500
7 år MØRKBR V v.Mørtvedt Jerkeld S. Løvvold Drammen Travbane 0 10/9 - 09 / 12 2120 29,0 219
e. Smedblesa v. Spang Best S. Løvvold Biri Travbane 1 30/7 - 05 / 2 2100 28,4a 165
Marion Skoglund /Follebu D. Dalen Biri Travbane 2 24/7 - 04 / 14 2640 29,8 166
J. Hansen Marion Skoglund D. Dalen Biri Travbane 6 15/7 - 02 / 1 2100 28,8a 328
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek D. Dalen Biri Travbane 5 02/7 - 02 / 11 2120 30,4 343
11 2018: -15 -2 -1 -2 -4 -73 500 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -78 000
Eldmia 11 Plass 250 426
8 år SVART HP v.Lome Elden I. Herbjørnrød Årjäng 3 06/9 - 01 / 2 2140 29,3 24
e. Aldina v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Kala Landbane 3 09/8 - 05 / 11 1920 29,7 133
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/7 - 08 / 1 2140 28,9 153
J. Leire Ingolf Herbjørnrød (A) I. Herbjørnrød Momarken Travbane 2 12/7 - 03 / 13 1660 29,1 615
Turkis m/hvit erm&sidef,gull seler,rek I. Herbjørnrød Årjäng 2 07/7 - 03 / 8 2140 30,6 854
12 2017: -13 -0 -3 -0 -2 -31 515 2016: -21 -7 -3 -2 -2 -161 059
Nattens Fyrste 12 Plass 212 574
6 år SVART V v.Engli Svarten K. Mathisen Romme 2 02/9 - 03 / 6 1660 27,2 29
e. Troll Rappa v. Åsrapp A. Stensen Biri Travbane 0 26/8 - 06 / 8 2620 br 225
Jan Ingar Bakkely /Skreia K. Mathisen Åmål 3 14/8 - 05 / 7 2100 30,5 23
H. Nygård Jan Ingar Bakkely K. Mathisen Rättvik 0 25/7 - 08 / 1 2140 br 266
Rød m/hvit ermstr,svart mansj,rekl A. Holm Hoting 1 12/7 - 05 / 6 2060 28,9 22