<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 130.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-4-3 Plass : 5-4-3

1 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -12 000 2017: -21 -1 -3 -0 -8 -127 000
Skeie Blesa 2140 1 Plass 253 000
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 7 2120 31,4 g 251
e. Rappblesa v. Pål Even G. Gundersen Drammen Travbane 2 28/8 - 01 / 1 1700 28,2 g 97
Erik Løkken /Raufoss G. Gundersen Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 6 2100 30,2 601
K. Malmin Erik Løkken G. Gundersen Biri Travbane 3 30/7 - 02 / 6 2120 29,8 391
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/7 - 03 / 3 2140 30,2 g 207
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -0 -4 -21 000
Lyseng Stjerna 2 Plass 100 500
7 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Mikkelborg Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 12 2120 33,1 g 119
e. Lyseng Jenta v. Lome Kongen O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 20/8 - 05 / 9 2100 28,4 397
Steffen Berg /Mosvik G. Austevoll Bjerke Travbane 0 30/3 - 02 / 8 2160 35,3 rg 279
O. Mikkelborg Heidi Moen (T) T. Solberg Drammen Travbane 3 01/3 - 03 / 5 1700 31,1a 44
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl T. Solberg Biri Travbane 0 06/11 - 05 / 4 1609 30,6a 210
3 2016: -10 -0 -1 -1 -3 -25 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Romhus Tiril 3 Plass 84 500
8 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 9 2120 32,5 181
e. Romhus Lena v. Elding Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 22/6 - 05 / 12 2160 31,1 g 155
Per Skjærseth /Aurskog M. Gundersen Momarken Travbane 4 14/6 - 04 / 15 2160 28,5 382
M. Gundersen Per A. Skjærseth Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 03/6 - 04 / 7 2120 30,2 425
marineblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Biri Travbane 0 20/5 - 06 / 4 2100 32,4 104
4 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -6 000 2017: -8 -0 -0 -2 -4 -25 500
Skrei Odina 4 Plass 153 289
7 år MØRKBR HP v.Moe Odin L. Kolle Biri Travbane 7 02/9 - 05 / 14 2120 31,3 1079
e. Bestfrøkna v. Spang Best A. Stensen Bjerke Travbane 4 24/8 - 01 / 6 2140 31,1 424
Ola Røise-Jorunn Røise D. Aarum Årjäng 6 09/8 - 07 / 9 2160 31,0 341
A. Stensen Ola Engevold (B) T. Borg Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 9 2120 34,0 g 384
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam D. Aarum Årjäng - 17/7 - 03 / 9 2640 dg a 92
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Solhøy Gunn 5 Plass 161 000
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 7 30/7 - 02 / 7 2120 30,5 g 197
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/7 - 03 / 6 2140 31,2 g 26
Stall Frønes D. Dalen Momarken Travbane 5 12/7 - 03 / 11 1660 30,4 g 112
Å. Tengsareid Ulv Sverre Nilsen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 27/6 - 01 / 4 2100 29,0 222
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 19/6 - 04 / 4 2140 29,9 50
6 2018: -6 -1 -1 -0 -3 -39 500 2017: -8 -0 -1 -1 -2 -31 500
Lykkje Embla 6 Plass 233 200
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder O. Østre Biri Travbane 1 02/9 - 05 / 5 2100 30,8 13
e. Tangen Elise v. Mentor Mollyn O. Østre Drammen Travbane 6 20/8 - 04 / 8 1700 25,9a 302
Maria Johansen /Mogreina O. Østre Biri Travbane 0 30/7 - 02 / 3 2100 br g 37
O. Østre Ole Synstelien O. Østre Momarken Travbane 1 12/7 - 03 / 2 1640 27,9 37
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Drammen Travbane 1 28/6 - 03 / 4 2100 30,2 389
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000
Tangen Tuva 2160 1 Plass 84 274
7 år BRUN HP v.Bork Odin A. Robertsen Drammen Travbane 0 28/8 - 02 / 2 2100 br g 227
e. Tangen Kry v. Mjølner Kvikk G. Grimsgård Leangen Travbane 0 22/8 - 08 / 6 1640 30,1ag 370
Trude Kleveland-Finn Kleveland G. Grimsgård Leangen Travbane 4 04/7 - 03 / 5 1640 30,4a 227
K. Johansen Guri Grimsgård (T) S. Aftret Leangen Travbane 6 16/6 - 03 / 11 1640 30,5ag 221
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Grimsgård Biri Travbane 0 06/11 - 07 / 2 1609 30,4a 847
8 2016: -15 -0 -2 -1 -4 -35 000 2015: -12 -2 -1 -0 -3 -53 500
Nora Mi 2 Plass 117 000
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 6 04/8 - 04 / 2 1609 27,7a 65
e. Seile Kos v. Troll Kos K. Johansen Bjerke Travbane - 27/7 - 08 / 8 2160 dg 426
Stall Arverud V. Hop Kongsvinger Travbane 4 06/7 - 04 / 1 1600 26,9a 165
V. Hop Vibeke Trondsen V. Hop Jarlsberg Travbane 2 15/6 - 03 / 13 2140 28,7 280
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 0 03/6 - 05 / 7 1609 28,4a 80
9 2018: -10 -0 -0 -2 -4 -26 491 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 3 Plass 262 215
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 08 / 8 2120 29,5 102
e. Storeng Silva v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane - 19/8 - 01 / 3 2100 dg 141
Lovise Mohaugen-Knut Andresen L. Kolle Momarken Travbane 0 06/8 - 06 / 3 2140 31,0 135
G. Austevoll Lovise Mohaugen L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/7 - 08 / 4 2160 29,1 g 228
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl L. Kolle Drammen Travbane 4 12/7 - 05 / 8 2100 30,0 21
10 2018: -12 -2 -1 -2 -5 -83 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 4 Plass 308 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Gundersen Biri Travbane 4 02/9 - 05 / 10 2120 30,7 161
e. Vår Frøya v. Moe Odin V. Hop Bjerke Travbane 2 17/8 - 05 / 14 2160 29,8 58
Harald N. Hove /Vik I Sogn J. Blekkan Östersund 0 27/7 - 04 / 11 2140 29,8ag 990
G. Gundersen Ola Engevold (B) T. Solberg Östersund 5 17/7 - 03 / 2 2140 29,3a 83
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Kongsvinger Travbane 5 06/7 - 02 / 12 1600 28,5ag 273
11 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -46 949 2016: -28 -1 -4 -2 -9 -90 000
Bol Perla 5 Plass 204 605
7 år SVART HP v.Lome Elden T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 03/9 - 02 / 3 1609 26,8ag 87
e. Påluna v. Pål Even K. Ødegaard Bjerke Travbane 6 31/8 - 05 / 5 1640 27,5 324
Tore Sandaker /Slitu E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 23/8 - 02 / 3 2100 28,4a 147
E. Høitomt Knut Arne Ødegaard (T) G. Antonsen Årjäng 0 09/8 - 07 / 14 2160 32,4 1135
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Biri Travbane 0 15/7 - 02 / 5 2100 29,0a 517
12 2017: -9 -1 -1 -2 -2 -49 000 2016: -27 -1 -0 -3 -14 -73 000
Hovhaaga 6 Plass 181 000
7 år HUSKBRUN HP v.Slått Eld D. Dalen Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 03 / 8 2120 28,6 142
e. Haaga Borga v. Bork Rigel D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 25/8 - 02 / 3 2100 28,9 605
Thorbjørn Ask-Mona Elisabeth Hov D. Dalen Klosterskogen Travbane 5 11/8 - 05 / 5 2120 30,5 331
H. Holm Thorbjørn Ask D. Dalen Klosterskogen Travbane 8 28/7 - 05 / 14 2120 30,4 448
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 6 19/7 - 04 / 3 1700 27,5a 610
13 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -2 -3 -1 -1 -88 000
Smedsrud Annica 7 Plass 129 200
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld G. Gundersen Biri Travbane 0 17/7 - 05 / 1 1609 35,6a 84
e. Røde Pippi v. Alm Svarten K. Kvasnes Biri Travbane 5 02/7 - 08 / 3 2100 29,2a 352
Hans-Martin Smedsrud-Marianne Sevaldrud G. Gundersen Biri Travbane 0 16/6 - 06 / 7 2600 31,9a 96
K. Kvasnes Hans-Martin Smedsrud G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 11 2120 28,5 250
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek G. Gundersen Bjerke Travbane 2 11/5 - 03 / 7 2660 28,3 133
14 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -8 000 2015: -7 -2 -0 -0 -1 -42 932
Fina Rosalita* (S) 8 Plass 100 974
9 år M.BRUN HP v.Hallsta Lotus* (S) G. Gundersen Momarken Travbane 0 06/8 - 02 / 10 2160 33,6 g 216
e. Ålita Express (S) v. Nixen G. Gundersen Bjerke Travbane 4 20/7 - 06 / 12 2160 28,9 g 1921
Sverige G. Gundersen Momarken Travbane 5 12/7 - 04 / 10 2160 30,4 g 461
P. Midtfjeld Maija Rajala E. Sillen Åmål 0 27/5 - 06 / 12 2100 32,7 736
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek E. Sillen Färjestad 0 06/12 - 10 / 11 2160 br g 403
15 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -40 500 2017: -20 -6 -2 -3 -4 -167 500
Kiro Bia Balderina 9 Plass 326 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder D. Dalen Biri Travbane 0 02/9 - 04 / 6 2100 30,4ag 76
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 12/8 - 03 / 7 1609 29,7ag 27
Stall Ki-Ro B. Steinseth Leangen Travbane 1 01/8 - 03 / 5 1640 27,5a 35
B. Steinseth B. Steinseth Leangen Travbane 0 25/7 - 02 / 2 2140 30,7 g 59
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 2 15/7 - 02 / 11 2100 28,6a 186