<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:15 V5-5


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr.
For 3-15-årige høyest 33.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-11-8 Plass : 3-11-8

1 2018: -13 -4 -2 -0 -5 -113 000 2017: -14 -3 -7 -1 -3 -106 000
Loke 2140 1 Plass 240 500
6 år SVART V v.Bork Odin L. Kolle Sørlandets Travpark 1 04/9 - 08 / 1 2140 31,1 29
e. Grøtte Perla v. Pål Even J. Undem Sørlandets Travpark 4 14/8 - 07 / 9 2160 30,6 453
Team For Fulle Mugger E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 31/7 - 07 / 4 2140 35,8 g 33
L. Kolle Grethe Cecilie Skaar E. Høitomt Sørlandets Travpark P 05/6 - 20 / 8 2160 36,9 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 30/11 - 22 / 6 1660 54,9 B
2 2018: -3 -0 -1 -1 -0 -13 000 2017: -13 -5 -1 -1 -2 -91 500
Nordens Lys 2 Plass 118 900
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder T. Lindbak Biri Travbane 0 24/7 - 08 / 15 2120 34,7 295
e. Snerta v. Ilmin T. Lindbak Kongsvinger Travbane 6 06/7 - 09 / 5 1600 32,9 406
Karina Karlsen-Kenneth Sjøgren T. Lindbak Bjerke Travbane P 22/6 - 22 / 8 2160 38,1 P
K. Kvasnes Trond Lindbak (T) T. Lindbak Biri Travbane 0 27/5 - 09 / 3 2100 br g 233
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek T. Lindbak Jarlsberg Travbane 5 29/4 - 07 / 10 2120 34,6 668
3 2018: -7 -0 -1 -0 -2 -12 000 2017: -14 -0 -0 -0 -8 -27 000
Lustra Brage 3 Plass 78 000
7 år SVART V v.Lome Elden F. Lie Klosterskogen Travbane 5 01/9 - 04 / 4 2100 32,2 58
e. Lannem Tora v. Atom Vinter F. Lie Klosterskogen Travbane 2 11/8 - 08 / 1 2100 32,6 112
Frank Lie /Svarstad F. Lie Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 03 / 4 2100 34,2 g 288
F. Lie F. Lie Momarken Travbane 4 12/7 - 08 / 11 2160 35,6 109
svart m/to motgående rosa kiler. F. Lie Jarlsberg Travbane 3 20/6 - 07 / 10 2120 35,1 38
4 2018: -14 -2 -2 -1 -4 -204 894 2017: -18 -8 -1 -2 -3 -306 000
Bråtnesfaks 4 Plass 614 894
6 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Biri Travbane 1 02/9 - 08 / 3 2100 32,5 g 61
e. Grid v. Sarpen Å. Tengsareid Biri Travbane 6 26/8 - 08 / 9 2100 36,1 g 199
Team Øst/Vest G. Gundersen Jarlsberg Travbane - 12/8 - 09 / 8 2100 dg 52
G. Gundersen Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 03/8 - 21 / 4 2160 34,9 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 30/5 - 22 / 2 2100 51,2 g B
5 2018: -11 -0 -1 -1 -2 -19 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
H.M. Urd 5 Plass 75 200
8 år MØRKBR HP v.Norne G. Nordbotten Klosterskogen Travbane - 28/7 - 03 / 6 2100 dg 1228
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Jarlsberg Travbane - 01/7 - 03 / 1 2100 dg 261
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 03 / 5 2100 33,9 g 317
H. Holm Geir Nordbotten (B) G. Nordbotten Jarlsberg Travbane 7 02/6 - 08 / 13 2120 33,5 g 313
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 0 26/5 - 03 / 10 2120 34,3 g 194
6 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -22 500 2017: -14 -1 -2 -0 -2 -36 000
Lilletroll 2160 1 Plass 123 899
8 år MØRKBR H v.Vinning Kos O. Kjenner Årjäng 1 06/9 - 09 / 9 2160 31,7 14
e. Lille Trolla v. Lykke Gutten O. Kjenner Årjäng 2 28/8 - 02 / 12 2160 31,0 g 42
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 12/8 - 01 / 7 2100 dg 17
O. Kjenner Terje Mellemsæther O. Kjenner Kala Landbane 1 09/8 - 07 / 4 1900 32,9 222
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane P 12/7 - 20 / 3 2160 37,6 g P
7 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -1 -4 -17 500
Skjegge Balder 2 Plass 84 000
8 år M.M. BRUN V v.H.G. Balder L. Kolle Biri Travbane 3 02/9 - 08 / 12 2140 31,5 81
e. Skjeggeblessa v. Braute L. Kolle Bjerke Travbane 0 18/8 - 02 / 8 2100 32,1ag 46
Wenche Kristine Jostad /Lena Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 29/7 - 12 / 14 2120 34,3 g 341
E. Høitomt Tor A. Stordal (A) L. Kolle Biri Travbane 2 15/7 - 08 / 9 2120 32,8 236
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Drammen Travbane 6 12/7 - 03 / 4 2100 34,7 g 421
8 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -1 -3 -17 000
Valle My 3 Plass 71 700
8 år BRUN HP v.Lome Elden G. Gundersen Biri Travbane 6 26/8 - 04 / 1 2100 32,6 166
e. Grans Texa v. Lyngsvarten T. Solberg Biri Travbane 5 29/7 - 12 / 10 2120 34,0 149
Iver Nordvang-Tor Kristian Nordvang Å. Tengsareid Biri Travbane 0 17/7 - 04 / 9 2100 35,9a 146
T. Solberg Iver Nordvang T. Solberg Bjerke Travbane 3 23/6 - 02 / 10 2100 32,6ag 103
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Biri Travbane 8 16/6 - 07 / 7 2120 33,3 g 257
9 2017: -15 -1 -0 -1 -2 -22 500 2016: -17 -0 -0 -2 -6 -23 362
Wigen Stjerna 4 Plass 56 362
9 år BRUN HP v.Sjefen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 19/8 - 04 / 2 2100 33,1 333
e. Engset Pila v. Pilmin G. Austevoll Kala Landbane 6 09/8 - 03 / 9 1920 32,0 149
Stall 76-2 G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 03 / 11 2120 br g 474
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 9 2100 33,9a 96
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 3 16/6 - 07 / 2 2100 33,0 123
10 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -11 -2 -0 -1 -2 -44 000
Livatt 5 Plass 81 000
8 år BRUN HP v.Steinsvad Eld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/9 - 04 / 7 2100 33,0a 86
e. Spensti v. Pilmin E. Høitomt Bjerke Travbane 1 18/8 - 02 / 1 2100 31,3a 69
Hilde Pettersen Vik /Opphaug O. Østre Momarken Travbane 0 02/8 - 01 / 7 2140 33,1a 308
V. Hop Morten Antonsen (T) G. Austevoll Biri Travbane 0 29/7 - 12 / 15 2120 34,7 455
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Bjerke Travbane 6 14/7 - 02 / 7 2100 32,1a 190
11 2018: -18 -0 -2 -2 -9 -58 000 2017: -6 -1 -1 -0 -2 -43 500
Brenne Brunett 6 Plass 153 500
7 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 25/8 - 04 / 5 2100 32,7 56
e. Brenne Lita v. Mjølner Troll D. Dalen Klosterskogen Travbane 3 11/8 - 08 / 13 2120 31,9 75
Wenche Hole-Svein Hole D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 05/8 - 03 / 13 2120 31,0 407
D. Dalen Harald Martinsen (B) D. Dalen Biri Travbane 5 15/7 - 08 / 7 2120 33,1 127
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 0 28/6 - 03 / 7 2100 34,2 g 488
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -2 -2 -0 -43 000
Jærvsø Troll 7 Plass 109 000
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 25/8 - 04 / 8 2100 32,6 81
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 11/8 - 08 / 3 2100 32,3 51
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 31/7 - 07 / 9 2160 33,1 646
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 28/7 - 08 / 3 2100 35,4 99
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 19/6 - 08 / 4 2140 35,1 g 262