Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
CIRCLE K LAMPELANDS FORMLØP
FORMLØP
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 400.000 kr. Også for 3-15-årige, som har tjent maks 20.000 kr i de 10 siste starter, som har gått raskest 1.24,0 i de 10 siste starter.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-10-9 Plass : 6-10-9

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -0 -0 -0 -0 -0
Myrviks Anton 1700 1 Plass 398 000
10 år RØD H v.Steinsvad Eld A. Stensen Biri Travbane - 02/9 - 01 / 7 1609 dg a 192
e. Myrviks May v. Braute A. Stensen Biri Travbane 0 02/7 - 09 / 10 2100 br a 439
Mari Knutsen /Gran A. Stensen Jarlsberg Travbane 3 20/6 - 01 / 1 1609 26,9a 33
A. Stensen Erling Knutsen A. Stensen Biri Travbane 0 27/5 - 07 / 3 2100 26,8a 55
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 1 11/5 - 05 / 4 2140 26,4 83
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -2 147
Kolnes Viktor 2 Plass 421 061
11 år BRUN H v.Alm Viktor K. Brenden Årjäng 0 09/8 - 04 / 5 2160 28,9 388
e. Borga v. Friggbest G. Thonander Biri Travbane 0 29/7 - 10 / 10 1620 30,7 883
Kenneth Brenden /Magnor M. Persson Arvika 0 08/7 - 05 / 2 2500 33,2 985
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Arvika 0 26/6 - 08 / 12 2120 30,8 g 416
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Kvasnes Forus Travbane P 04/8 - 22 / 2 2040 32,9 P
3 2018: -9 -0 -0 -0 -3 -16 930 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000
Løset Elden 3 Plass 501 930
13 år BRUN V v.Lome Elden Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 26/8 - 01 / 6 2120 27,8 417
e. Løset Blesa v. Løset Kongen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 27/7 - 06 / 9 2100 26,9ag 385
Berit Tveter Alm /Gjøvik Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 15/7 - 05 / 3 1609 24,8a 238
G. Austevoll Berit Tveter Alm (A) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 15/6 - 08 / 8 2120 28,1 459
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 5 02/5 - 02 / 8 1700 24,6a 468
4 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -8 000
Storm Eld 4 Plass 626 000
13 år SVART V v.Storm Jo L. Kolle Sørlandets Travpark 0 14/2 - 01 / 9 2180 27,6 176
e. Eld Mai v. Elding Å. Tengsareid Biri Travbane 0 06/2 - 10 / 10 1609 25,8a 191
Erik Skaug /Åmot Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 20/1 - 05 / 5 2100 27,6a 316
L. Kolle Erik Skaug (A) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 26/12 - 05 / 5 1609 29,2arg 237
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Undem Sørlandets Travpark 0 25/4 - 06 / 2 2140 dist 910
5 2016: -21 -0 -2 -0 -6 -71 000 2015: -24 -1 -2 -5 -5 -120 000
Hvalstad Helga 5 Plass 322 000
6 år MØRKBR HP v.Bork Odin J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 31/8 - 04 / 2 2140 28,7 146
e. Huldre Hilde v. Spang Best J. Eilertsen Drammen Travbane 5 20/8 - 03 / 3 1700 26,3ag 395
Lars O. Romtveit /Skoppum J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 05/8 - 02 / 5 2100 28,9a 276
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 20/6 - 01 / 2 1609 28,7a 142
Skrådelt svart/gull, hvit kant G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 01 / 7 2100 28,1ag 125
6 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -98 474 2018: -9 -3 -1 -0 -2 -112 000
Stensvik Martin 6 Plass 738 644
9 år MØRKBR V v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 6 02/9 - 01 / 4 1609 24,1a 62
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Biri Travbane 2 26/8 - 01 / 1 2100 26,1 239
Erik Løkken /Raufoss D. Dalen Momarken Travbane 5 12/7 - 01 / 5 2140 29,1ag 67
D. Dalen Erik Løkken B. Steinseth Biri Travbane 0 27/5 - 07 / 2 2100 br ag 81
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 06 / 8 1609 28,6ag 220
7 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -13 000 2016: -18 -1 -2 -3 -6 -81 000
Haugestad Jon 7 Plass 408 000
9 år MØRKBR H v.Lex Jon M. Finsand Drammen Travbane 0 10/9 - 01 / 13 2140 36,0 rg 533
e. Dora Mi v. Alm Hellin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 01/9 - 01 / 2 2100 28,0 116
Eivind Gravdal /Hof C. Hande Drammen Travbane 8 28/8 - 05 / 8 1720 27,0 364
Å. Tengsareid Eivind Gravdal (T) C. Hande Klosterskogen Travbane 2 11/8 - 03 / 7 1720 27,7 277
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam C. Hande Klosterskogen Travbane 0 28/7 - 01 / 2 2100 27,5ag 382
8 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -18 250 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Henrik 8 Plass 681 559
13 år BRUN H v.Kos Knekten N. Benzon Årjäng 0 09/8 - 04 / 8 2180 27,2 g 368
e. Oddevinni v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 29/6 - 05 / 1 2140 28,9 327
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad E. Høitomt Momarken Travbane 3 14/6 - 01 / 7 1640 26,7a 110
E. Høitomt Erik Skaug (A) E. Høitomt Momarken Travbane 4 31/5 - 03 / 7 2180 27,1 185
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 02 / 5 1609 26,2a 118
9 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -23 030 2016: -24 -0 -0 -3 -10 -61 872
Gangtrøtt* 9 Plass 585 563
12 år BRUN V v.Moe Odin C. Jepson Färjestad - 05/9 - 07 / 11 2180 dg g 890
e. Grandal Riga v. Spang Best G. Austevoll Bjerke Travbane 0 24/8 - 07 / 3 2100 26,2ag 216
Sverige M. Helland Jarlsberg Travbane 6 05/8 - 05 / 8 2120 28,3 525
M. Helland Thor O. Mikalsen C. Jepson Årjäng 4 25/7 - 09 / 9 2180 25,4 186
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Jarlsberg Travbane 0 10/7 - 01 / 3 2600 27,1 393
10 2017: -8 -0 -0 -1 -4 -20 500 2016: -23 -1 -1 -2 -12 -103 500
Tundra 10 Plass 449 500
9 år SVART HP v.Lome Elden J. Gaustad Drammen Travbane 6 28/8 - 05 / 12 1720 26,9 246
e. Heftig v. Mentor Mollyn J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 14/8 - 01 / 11 1680 24,8 288
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Bjerke Travbane 4 03/8 - 07 / 6 1609 25,3a 584
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 28/7 - 01 / 1 2100 27,4a 182
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Momarken Travbane 5 05/7 - 01 / 5 1640 26,5a 157